Polityka

dc9da9131ac6_meme.jpg
cab14174a8b8_meme.jpg
 
Dlatego należy walczyć o rynek pracownika. Jak najniższe bezrobocie, jak najwięcej inwestycji, jak najwięcej miejsc pracy.

 




Konsekwencje Narni








Polecam. Wniosek: pobór.


XD








Wuut? To teraz Musk da sygnal nad Krymem?


XD






Narnia




Harrypotteryzm








Loool, nigdy nie kolonizowała, ostatnie imperium kolonialne w starym stylu - tylko nie ma zamorskich


 
Może gwałcą i bombardują w tej Szwecji, ale za to można obrażać xD

LIBERAŁ :waldeklaugh:
Już nie chodzi o to, ale o wagę używanych słów. Zamordyzm = przepisy o obrazie uczuć religijnych. Co się później dziwić, że czytamy o pogromach gejów w Polsce i oglądamy filmy o mordowaniu przez Polaków Ahmedów płynących przez dwa tygodnie rzeką z Afganistanu itd.
:fjedzia:
 
Dlatego należy walczyć o rynek pracownika. Jak najniższe bezrobocie, jak najwięcej inwestycji, jak najwięcej miejsc pracy.


aż mi się przypomniał ten legendarny wywiad u mojego ulubionego kołcza:

Mentzen mówił o likwidacji Państwowej Inspekcji Pracy....

Pamiętajcie dzieci: jeśli w jakieś branży są niskie pensje to jest to prawo rynku,
jeśli w jakieś branży brakuje pracowników i przez to są wyższe pensje to JEST TO ROSZCZENIOWOŚĆ PRACOWNIKÓW

Wolny rynek jest wtedy, kiedy ja na tym zarabiam, a jeśli tracę to zachłanność.
Do tego w USA można dodać:
potrzebujesz 100 tys. $ na operacje bo ubezpieczenie nie pokryje wszystkich kosztów -państwo nie jest od zajmowania się twoimi prywatnymi sprawami
potężny bank czy fundusz bankrutuje -bez względu na koszty trzeba ratować...



Jeszcze wątki rosyjskie Orbana z rosyjską mafią też są ciekawe, straszny populista. Taki Kaczyński i Tusk tylko na sterydach od Hardcorowego Koksa...
 

Mentzen mówił o likwidacji Państwowej Inspekcji Pracy....

Pamiętajcie dzieci: jeśli w jakieś branży są niskie pensje to jest to prawo rynku,
jeśli w jakieś branży brakuje pracowników i przez to są wyższe pensje to JEST TO ROSZCZENIOWOŚĆ PRACOWNIKÓW

Wolny rynek jest wtedy, kiedy ja na tym zarabiam, a jeśli tracę to zachłanność.
Do tego w USA można dodać:
potrzebujesz 100 tys. $ na operacje bo ubezpieczenie nie pokryje wszystkich kosztów -państwo nie jest od zajmowania się twoimi prywatnymi sprawami
potężny bank czy fundusz bankrutuje -bez względu na koszty trzeba ratować...



Jeszcze wątki rosyjskie Orbana z rosyjską mafią też są ciekawe, straszny populista. Taki Kaczyński i Tusk tylko na sterydach od Hardcorowego Koksa...
Mordo, ty masz jakiś szablon swoich postów? Bo jak czytam to ty w kółko piszesz to samo. Serio. Wystarczy przeczytać 10 i resztę można scrollować. :beer:
 
Sławomir Dudek z rigczem:

View attachment 77684
Chłop chce leczyć gospodarkę nie pracownikami a nowymi obywatelami jak Francja. Inżynierie społeczną nazywa ekonomią mimo, że nie zgadza się z programem 2% to chce być poprawny politycznie mimo, że im więcej osób w programie tym większe ceny mieszkań.
Chociaż obcokrajowcy najczęściej pewnie nie dostaną tego kredytu, ale kurczę: chłop od razu widać, że jest ze szkoły Balcerowicza. Jeszcze niech palnie: nie ważne czy elektrownie sa polskie, niemieckie czy francuskie. To w końcu nasi sojusznicy. PRZESTAŃ BYĆ KSENOFOBEM Do tego dodać: panie a w USA to...

Koniec świata, bronie samorządowca z PO: chociaż władza promująca się na kołczach to przegięcie...


Zajadę kołczingiem: przepije i przepale, wydam na jakieś subskrypcje, kawy za 30 zł itp. 5 tys. zł w przeciągu roku -zwykły człowiek z problemami
wydam 5 tys. na buty OBNOSI SIĘ
Ten skończony nieuk Śpiewak
1694676096367.png



Kiedy człowiekowi YT i memy wejdą za mocno i zacznie opowiadać o świecie, który istnieje tylko w internecie:

1694676221848.png


Ludzie boją się wynajmować dlatego są żniwa na rynku najmu i to cholernie. Prosty przykład: znajomi przeprowadzili się do Warszawy i ich mieszkanie stało puste. Czaicie że ludzie tak się bali wynajmowania, że mieszkanie stało rok puste? Pośredniczyłem później w tym wynajmie i zgodzili się aby 50% czynszu było moje jeśli ja będę ponosił odpowiedzialność za tych lokatorów xD

Polacy mogą mieć nawet prawie tysiąc miliardów w oszczędnościach i to często nie na żadnych lokatach tylko na kontach czy w przypadku emerytów w skarpetach.
Przecież teoretycznie Polska mogłaby zaciągać dług u własnych obywateli bez szkody dla nich, ale...
...obywatele nie ufają państwu.
Dlaczego? OFE zrobiło swoje...
 
Mordo, ty masz jakiś szablon swoich postów? Bo jak czytam to ty w kółko piszesz to samo. Serio. Wystarczy przeczytać 10 i resztę można scrollować. :beer:
kiedy ostatnio pisałem o populizmie odnośnie praw pracowniczych?
Chyba kiedy wyśmiewałem Wiplera z tym że jest za likwidacją płacy minimalnej oraz za walką z napływem taniej siły roboczej: jednocześnie :korwinlaugh:
 
Chłop chce leczyć gospodarkę nie pracownikami a nowymi obywatelami jak Francja. Inżynierie społeczną nazywa ekonomią mimo, że nie zgadza się z programem 2% to chce być poprawny politycznie mimo, że im więcej osób w programie tym większe ceny mieszkań.
Chociaż obcokrajowcy najczęściej pewnie nie dostaną tego kredytu, ale kurczę: chłop od razu widać, że jest ze szkoły Balcerowicza. Jeszcze niech palnie: nie ważne czy elektrownie sa polskie, niemieckie czy francuskie. To w końcu nasi sojusznicy. PRZESTAŃ BYĆ KSENOFOBEM Do tego dodać: panie a w USA to...

Koniec świata, bronie samorządowca z PO: chociaż władza promująca się na kołczach to przegięcie...


Zajadę kołczingiem: przepije i przepale, wydam na jakieś subskrypcje, kawy za 30 zł itp. 5 tys. zł w przeciągu roku -zwykły człowiek z problemami
wydam 5 tys. na buty OBNOSI SIĘ
Ten skończony nieuk Śpiewak
View attachment 77689


Kiedy człowiekowi YT i memy wejdą za mocno i zacznie opowiadać o świecie, który istnieje tylko w internecie:

View attachment 77690

Ludzie boją się wynajmować dlatego są żniwa na rynku najmu i to cholernie. Prosty przykład: znajomi przeprowadzili się do Warszawy i ich mieszkanie stało puste. Czaicie że ludzie tak się bali wynajmowania, że mieszkanie stało rok puste? Pośredniczyłem później w tym wynajmie i zgodzili się aby 50% czynszu było moje jeśli ja będę ponosił odpowiedzialność za tych lokatorów xD

Polacy mogą mieć nawet prawie tysiąc miliardów w oszczędnościach i to często nie na żadnych lokatach tylko na kontach czy w przypadku emerytów w skarpetach.
Przecież teoretycznie Polska mogłaby zaciągać dług u własnych obywateli bez szkody dla nich, ale...
...obywatele nie ufają państwu.
Dlaczego? OFE zrobiło swoje...

Inżynieria społeczna - Twój ulubiony buzzword.
 
Inżynieria społeczna - Twój ulubiony buzzword.
Po prostu FOR dla sportu posługując się demagogią próbował zgnoić Mentzena co było żałosne, desperackie...

Słówko używane w mediach? Których?

Pomijając fakt że słowo inżynieria społeczna istniało nawet przed XIX wiekiem.
Ba nawet Bismarck ją przeprowadzał w systemie szkolnictwa: jeśli damy do ponad 20 osobowej klasy trochę trochę protestantów, katolików, Żydów to może nie pozabijają się jak dorosną :korwinlaugh:
Coś podobnego robią w Singapurze i jakoś się tam Muzułmanie z Hindusami i ateistami nie naparzają
 
Back
Top