Polityka



1694528564901.png


nie spodziewałem się, że doczekam się Leslie Nielsena jako prezydenta
 
Spierdalaj z tą Ukrainą setny raz. Koło chuja mi lata ten kacapski twór.


Po prostu z tego co tu widzę, to nasze władze, politycy to ten sam poziom korupcji i szkodnictwa co na Ukrainie. Ba, nawet gorszy, bo co chwilę robią wały na szkodę polskich obywateli za zagraniczne łapówki, jak ze zbożem.
Czyli i pod tym względem jesteśmy zbliżeni kulturowo :) kultura polityczna i korupcja.
 
Po prostu z tego co tu widzę, to nasze władze, politycy to ten sam poziom korupcji i szkodnictwa co na Ukrainie. Ba, nawet gorszy, bo co chwilę robią wały na szkodę polskich obywateli za zagraniczne łapówki, jak ze zbożem.
Czyli i pod tym względem jesteśmy zbliżeni kulturowo :) kultura polityczna i korupcja.
Dokładnie. U nas też rządzi kacap i prezydent zrobił czystki i wstawił swoich. Tak było.

Żyj sobie dalej w swojej bajce. Idź z Bogiem.
 
Dokładnie. U nas też rządzi kacap i prezydent zrobił czystki i wstawił swoich. Tak było.

Żyj sobie dalej w swojej bajce. Idź z Bogiem.

Czyli żyje w bajce w której uważam, że jest u nas na wysokim szczeblu totalna korupcja? Gdybym twierdził, że jej nie ma to by była rzeczywistość?
 
Po prostu z tego co tu widzę, to nasze władze, politycy to ten sam poziom korupcji i szkodnictwa co na Ukrainie. Ba, nawet gorszy, bo co chwilę robią wały na szkodę polskich obywateli za zagraniczne łapówki, jak ze zbożem.
Czyli i pod tym względem jesteśmy zbliżeni kulturowo :) kultura polityczna i korupcja.
Co ty człowieku w ogóle pierdolisz za głupoty?! Byłeś kiedyś na tej Ukrainie? Przepraszam w Ukrainie? Pomieszkałeś choćby 2 tygodnie? Poziom korupcji, ogólne łapówkarstwo od urzędów, poprzez szpitale, mundurówkę itd. to jest poziom państw afrykanskich!
 
Co ty człowieku w ogóle pierdolisz za głupoty?! Byłeś kiedyś na tej Ukrainie? Przepraszam w Ukrainie? Pomieszkałeś choćby 2 tygodnie? Poziom korupcji, ogólne łapówkarstwo od urzędów, poprzez szpitale, mundurówkę itd. to jest poziom państw afrykanskich!
On tego nie widział czyli tego nie ma. Czego nie rozumiesz? :fjedzia:

Widzisz, tutaj chłopaki codziennie widzą na ulicy normalnych Ukraińców, a mimo iż widzą, to klamia że to glownie swolocz i podludzie.



Poczytaj trochę ze zrozumieniem. Tu i konfliktu.

Jeżeli nie umiesz, to przypomnę posty z ostatnich dni:
Na poziomie administracji, wladz- myślę że my i Ukraina mamy podobna korupcję. Ba, może my nawet większą bo często w strategicznych sprawach działamy na szkodę kraju za łapówki(patrz kontrakty wojskowe, zboże). Na Ukrainie po prostu jest dużo tego łapówkarstwa niższego szczebla, jak u nas 20 lat temu: policjant w drogówce, egzamin na prawko, lekarz. I stąd złudzenie, że Polska to kraj nieskorumpowany

W skrócie: napisałem coś podobnego co QN

Ale, że kolejny raz pokazał, że jest imbecylem, który nie umie czytać ze zrozumieniem i nie zauważył, że pisałem o władzy, politykach...coś.


Swoją drogą, do Was mam pytanie. Od kilku dni pytam sie- skąd teza, że hordy ukraińskich mężczyzn robi tu rozpierdol i żyje z socjalu. Wiemy, że około 200 tys Ukrainciw dostaje 500+ na niecałe 400 tys dzieci. Więc to możemy wykluczyć. Z jakiego więc socjalu żyją?
 




Konsekwencje Narni








Polecam. Wniosek: pobór powszechny. Albo armia T-800.


XD








Wuut? To teraz Musk da sygnal nad Krymem?


XD

A porpo tego, że nasza armia (rozumiem, że tylko nasza a nie NATO) wytrzymała by 100 dni walki. To znajomy znajomego cioci ze strony ojca matki mówił, że były symulacje inwazji, efekt był taki, że rosjanie byli po 4 dniach w Warszawie a w najlepszym przypadku chyba po 20tu.
 
Last edited:
A porpo tego, że nasza armia (rozumiem, że tylko nasza nie NATO) wytrzymała by 100 dni walki. To znajomy znajomego cioci ze strony ojca matki mówił, że były symulacje inwazji, efekt był taki, że rosjanie byli po 4 dniach w Warszawie a w najlepszym przypadku chyba po 20tu.


Te symulacje zakładają pewnie, że Rosja uderza całą swoją mocą na to co mamy teraz. A zapomina, że przez lata przygotowań inwazji na Polske- Polska i NATO będzie tez przygotowywać nas.
Gdyby Ukraina była na taką skalę zaatakowana w 2014 - całą by padła w kilka dni.
Gdy była przygotowywana - skutecznie się broni. A pamiętajmy, że my byśmy byli faszerowani od początku natowska, nowoczesna bronią i zjeżdżałyby jednostki międzynarodowe.
 
Te symulacje zakładają pewnie, że Rosja uderza całą swoją mocą na to co mamy teraz. A zapomina, że przez lata przygotowań inwazji na Polske- Polska i NATO będzie tez przygotowywać nas.
Gdyby Ukraina była na taką skalę zaatakowana w 2014 - całą by padła w kilka dni.
Gdy była przygotowywana - skutecznie się broni. A pamiętajmy, że my byśmy byli faszerowani od początku natowska, nowoczesna bronią i zjeżdżałyby jednostki międzynarodowe.
Nie znam szczegółów tych symulacji więc się nie wypowiem. Jedynie co wiem to, że przy działaniach wojennych które w symulacji trwały 20 dni, rządzącym nie podobało się to, że generał który dowodził obroną oddał dwa miasta na wschodzie. Podobno dzięki temu armia była wstanie zidentyfikować jednostki wroga i przystąpić do ich eliminacji (tu ktoś się zna na działaniach wojenny może to rozwinie albo powie, że to pierdolenie). To się nie spodobało na górze, generał został odsunięty, a kolejna symulacja przewidywała 4 dni walk i upadek i koniec końców zaprzestano tych symulacji.
 
Back
Top