Polityka

Merytorycznie miał rację. Pijarowo nie.
Glapiński jest na konferencji powie, że pieniądze w banku nie są własnością ludzi -też powiedziałby prawde.
Tylko jeśli ktoś chce być premierem, prezesem powinien myśleć o skutkach swoich słów, ale to był Tusk z ery "nie mam z kim przegrać" zwłaszcza jeśli jest małe zaufanie do państwa wśród obywateli.

Coś podejrzewam, że w PiSie też się zaczyna to myślenie i głównie tylko Kaczyński myśli tam inaczej. Coraz więcej takich wpadek jak ta z Niedzielskim.
Chętnie się dowiem gdzie są te rozbieżności. Jestem tylko człowiekiem, podobnie jak Ty i mogę być gdzieś niespójny.
o Jezus. Dużo tego :korwinlaugh:
 
Biorą na listy współczesną Samoobronę... :siara:
Proszę nie obrażać Andrzeja Leppera. On był populistą oczywiście, ale był dużo inteligentniejszy od wielu obecnych polityków, Tymochowicz zrobił kawał roboty aby wyszkolić zwykłego małego działacza związkowego, awanturnika na taką brzytwę w debatach
Kurczę nawet musiałby dłużej pomyśleć aby wymienić 10 medialnych polityków PO i PiS mających większe IQ od Leppera...

Polecam te wszystkie pytania od słuchaczy. Zadałem pytanie jak mógłby wpływać na decyzje KNF i RPP gdyby był premierem. Mina jak dwójkowego ucznia wziętego do odpowiedzi :korwinlaugh:
A Rymanowski nie zadaje takich trol pytań :childcry:
 
Proszę nie obrażać Andrzeja Leppera. On był populistą oczywiście, ale był dużo inteligentniejszy od wielu obecnych polityków, Tymochowicz zrobił kawał roboty aby wyszkolić zwykłego małego działacza związkowego, awanturnika na taką brzytwę w debatach
Kurczę nawet musiałby dłużej pomyśleć aby wymienić 10 medialnych polityków PO i PiS mających większe IQ od Leppera...

Polecam te wszystkie pytania od słuchaczy. Zadałem pytanie jak mógłby wpływać na decyzje KNF i RPP gdyby był premierem. Mina jak dwójkowego ucznia wziętego do odpowiedzi :korwinlaugh:
Prawda, dobrze nad nim pracowali a On byl pojętym uczniem.
Jeszcze ta akcja z ladowaniem talibow w Klewkach. Wszyscy sie z niego smiali. Po latach okazalo sie, ze dostal dobry cynk.
 
Prawda, dobrze nad nim pracowali a On byl pojętym uczniem.
Jeszcze ta akcja z ladowaniem talibow w Klewkach. Wszyscy sie z niego smiali. Po latach okazalo sie, ze dostal dobry cynk.
Z tymi Talibami to nie wiadomo czy to po prostu nie jest wynik strategii: mów milion dziwnych teorii a może jedna z nich okaże się prawdą. Coś jak ten jasnowidz ten medialny teraz mi nazwisko wypadło z głowy, albo Rutkowski.

Chociaż oczywiście kto wie czy nie był on kierowany przez służby na początkowym etapie kariery, albo ktoś mocniejszy to finansował.

Później też się pojawiły te duże długi, chyba już po jego śmierci dopiero za czwartym albo trzecim razem udało się komornikowi sprzedać gospodarstwo Lepperów i raczej długów to nie pokryło....

Uczniem był pojętnym. Ile godzin by nie spędzić z Petru, Suskim, Szczerbą, Biedroniem i Wilkiem -to i tak nie byliby takimi brzytwami w rozmowach jak Lepper
 
Hawking sobie jakoś radził. Proste.
Screenshot_2023-08-16-12-37-34-290_com.facebook.lite.jpg
 
Merytorycznie miał rację. Pijarowo nie.


To nie Tusk zmniejszył zaufanie, tylko PiS kłamiąc że Tusk/PO ukradło kasę z OFE. Sam w to kiedyś wierzyłem i wypisałem się z ppk, co było złą decyzją
:waldeklaugh:
Tak, tusk miał rację i wcale mi nie zapierdolił pieniędzy z prywatnego banku
 
Back
Top