Polityka

Nie wyświwtla. Daj jakiš dalszy komentarz od odnoszący się do tego
Zrzut ekranu z 2023-08-17 11-14-36.jpg
 
Jeszcze jedna sprawa. PiS bardzo chętnie podnosi place minimalną. Oczywiście sprawa ma co najmniej dwa dna. Po pierwsze jest kiełbasa wyborcza dla najmniej zarabiających ale nikt nic wspomina o tym że to także większy podatek do budżetu. Pół biedy jeśli to chodzi o koncern zagraniczny z filią w pl bo te kurwy i tak siedzą tutaj aby wyzyskiwać tanią siłę roboczą, ale to że tak dopierdalają prywatnych polskich przedsiębiorców to już skandal na całego. Wzrost ukrytych podatków wciąż postępuje. Oceniam że w mojej branży to już ponad 50pln na każdą 100. Ostatnio wystawiałem fakturę na 18000 i gdyby nie przeprowadzona "optymalizacja kosztów" to skurwiele zebraliby z tego 4200 nie licząc kosztów energii, podatku od nieruchomości, kosztów transportu, podwykonawców, utylizacji odpadów itd.
Mam tylu zaufanych klientów że rozważam pracę na pół etatu lub cały jako np kierowca i firmę na czarno. Ewentualnie jeszcze mogę otworzyć spółkę, zatrudnić księgową i dymać opresyjne państwo jak się da. Poczekam jeszcze co się będzie działo po następnych wyborach.
Gdzieś już to pisałem że w mojej branży nie da się prowadzić interesu zgodnie z prawem naprawiając samochody do 50.000 dla prywatnych osób nie firm. Bo i nie po to człowiek prowadzi firmę i rypie po 12h żeby zarobić 6k.
Składka zdrowotna uzależniona od dochodu to nic innego jak zamach na najmniejsze firmy i tak naprawdę utajone zabranie częściowo kwoty wolnej od podatku.
 
Jeszcze jedna sprawa. PiS bardzo chętnie podnosi place minimalną. Oczywiście sprawa ma co najmniej dwa dna. Po pierwsze jest kiełbasa wyborcza dla najmniej zarabiających ale nikt nic wspomina o tym że to także większy podatek do budżetu. Pół biedy jeśli to chodzi o koncern zagraniczny z filią w pl bo te kurwy i tak siedzą tutaj aby wyzyskiwać tanią siłę roboczą, ale to że tak dopierdalają prywatnych polskich przedsiębiorców to już skandal na całego. Wzrost ukrytych podatków wciąż postępuje. Oceniam że w mojej branży to już ponad 50pln na każdą 100. Ostatnio wystawiałem fakturę na 18000 i gdyby nie przeprowadzona "optymalizacja kosztów" to skurwiele zebraliby z tego 4200 nie licząc kosztów energii, podatku od nieruchomości, kosztów transportu, podwykonawców, utylizacji odpadów itd.
Mam tylu zaufanych klientów że rozważam pracę na pół etatu lub cały jako np kierowca i firmę na czarno. Ewentualnie jeszcze mogę otworzyć spółkę, zatrudnić księgową i dymać opresyjne państwo jak się da. Poczekam jeszcze go się będzie działo po następnych wyborach.
Gdzieś już to pisałem że w mojej branży nie da się prowadzić interesu zgodnie z prawem naprawiając samochody do 50.000 dla prywatnych osób nie firm. Bo i nie po to człowiek prowadzi firmę i rypie po 12h żeby zarobić 6k.
Składka zdrowotna uzależniona od dochodu to nic innego jak zamach na najmniejsze firmy i tak naprawdę utajone zabranie częściowo kwoty wolnej od podatku.
Bo mają się tylko korpo ostać
 
...a że go chwilę innej to mało istotne dla jego wyborców.
Od dawna powtarzam, że żelazny elektorat Po to wieksi fanatycy niż te PiSowski.
Oni zniosą wszystko: tęczowe piątki, wiek emerytalny 70 lat, gimnazjalny socjalizm czy prostacki liberalizm, tylko elektryki na drogach i mieszkania po 30 tys zł/m2 -BYLE tylko odsunąć PiS od władzy.

Ta scena z Ucha Prezesa o elektoracie żelaznym Po to była sama prawda...

Braun jest skończonym hipokrytom ale do Tuska to mu tyle brakuje.
Braun musiałby przejść do Razem aby dorównać Tuskowi
 
Od dawna powtarzam, że żelazny elektorat Po to wieksi fanatycy niż te PiSowski.
Oni zniosą wszystko: tęczowe piątki, wiek emerytalny 70 lat, gimnazjalny socjalizm czy prostacki liberalizm, tylko elektryki na drogach i mieszkania po 30 tys zł/m2 -BYLE tylko odsunąć PiS od władzy.

Ta scena z Ucha Prezesa o elektoracie żelaznym Po to była sama prawda...

Braun jest skończonym hipokrytom ale do Tuska to mu tyle brakuje.
Braun musiałby przejść do Razem aby dorównać Tuskowi
Z tym się nawet nie da dyskutować.
@Karateka wyłaź z budy.
 
Od dawna powtarzam, że żelazny elektorat Po to wieksi fanatycy niż te PiSowski.
Oni zniosą wszystko: tęczowe piątki, wiek emerytalny 70 lat, gimnazjalny socjalizm czy prostacki liberalizm, tylko elektryki na drogach i mieszkania po 30 tys zł/m2 -
Nie tylko zniosą ale i będą Ci wmawiać, że to wszystko jest super, zajebiste, dobre i oznaką geniuszu Tuska a jak się nie zgadzasz to jesteś szur!

:jarolaugh:


Ale to jest piękna kampania :antonio:
 
Nie tylko zniosą ale i będą Ci wmawiać, że to wszystko jest super, zajebiste, dobre i oznaką geniuszu Tuska a jak się nie zgadzasz to jesteś szur!

:jarolaugh:


Ale to jest piękna kampania :antonio:
trochę przestałem trolować tych polityków bo aż mi się nie dobrze robiło od tej fałszywości i przestało mnie to trochę bawić, ale trzeba znowu ich gnoić, że ja mam pamięć do takich głupich wypowiedzi...

od 26
NIE DAMY SIĘ NABRAĆ JAK NIEMCY NA ENERGIE ODNAWIALNA

elo ale z którego roku ta wypowiedź


i wtedy zjawia się @Karateka@ i mówi, że Tusk był źle zrozumiany? :korwinlaugh:

Przyszły rozkazy z Berlina i zmienił zdanie...

EDIT: Kurczę musze się nauczyć jak wycinać takie fragmenty i wstawiać na twittera to miałbym niezła kolekcje moich troll pytań, jak mi ta Scheuring Wielgus tyle razy humor poprawiła, człowiek zgnoi polityka i od razu czuje sie lepiej :waldeklaugh:
 
No dobra ale tak z ciekawości jakbyście mieli głosować i wybór to by był jedynie PiS lub PO to na kogo byście zagłosowali i dlaczego?
 
trochę przestałem trolować tych polityków bo aż mi się nie dobrze robiło od tej fałszywości i przestało mnie to trochę bawić, ale trzeba znowu ich gnoić, że ja mam pamięć do takich głupich wypowiedzi...

od 26
NIE DAMY SIĘ NABRAĆ JAK NIEMCY NA ENERGIE ODNAWIALNA

elo ale z którego roku ta wypowiedź


i wtedy zjawia się @Karateka@ i mówi, że Tusk był źle zrozumiany? :korwinlaugh:

Przyszły rozkazy z Berlina i zmienił zdanie...

EDIT: Kurczę musze się nauczyć jak wycinać takie fragmenty i wstawiać na twittera to miałbym niezła kolekcje moich troll pytań, jak mi ta Scheuring Wielgus tyle razy humor poprawiła, człowiek zgnoi polityka i od razu czuje sie lepiej :waldeklaugh:

Piękne
 
Nie tylko zniosą ale i będą Ci wmawiać, że to wszystko jest super, zajebiste, dobre i oznaką geniuszu Tuska a jak się nie zgadzasz to jesteś szur!

:jarolaugh:


Ale to jest piękna kampania :antonio:
I nie zapominaj, że oni Cię bezkarnie mogą nazywać faszystą, ale jak za zmuszanie ludzi do brania nieprzebadanych substancji, traktowaniu "osób ludzkich" i wiele wiele innych głupot nazwiesz takiego nazistą to się jeszcze obraża jak dziewczynka.

:lesnarhappy:
 
No dobra ale tak z ciekawości jakbyście mieli głosować i wybór to by był jedynie PiS lub PO to na kogo byście zagłosowali i dlaczego?
zostać w domu, chociaż żałuje, że nie głosowałem w 2010 roku na Kaczyńskiego w drugiej turze to może powetowałby wiele złych ustaw PO, ale głupio byłoby mi głosować na tego człowieka

Chociaż gdyby w okręgu wyborczym startował np. Wołoszański (który będzie startował z list KO) to może bym zaryzykował.
By musiał być pożądny człowiek na listach

wierzchołek góry lodowej
to płacze o jakieś Lex Kamilki a wcześniej bronie fana trzynastek bo fajne filmy reżyserował...
 
Back
Top