Polityka

Bardzo fajne padło stwierdzenie tego gościa na Szymon mówi, że dopóki nie rozwiąże się problemu mediów to nie realne jest aby na poważnie rozwiązać problemy społeczne w Polsce

Białe kołnierzyki to największe prawilniaki. Tyle wytatuowanych nakoksowanych sztywnych chłopaków idzie na współprace, a odnośnie największych afer finansowych cisza. Może to sprytny plan polityków: pozwólmy działać białym kołnierzykom to przestępstwa karne przestaną się mniej opłacać, a my po prostu nie rozumiemy ich geniuszu :roberteyeblinking:

jak sie kończy: Rosja chce robić to co Francja tylko pewnie nie w białych rękawiczkach :korwinlaugh:
 
Last edited:
Zdajesz sobie sprawę jak w załozeniach i praktyce wygląda ta sex edukacja?
gdybym był posłem to kusiłoby mnie aby trochę potrolować lewicę projektem lekcji z edukacji seksualnej. Główny punkt ciężkości: choroby weneryczne, problemy występujące przy poligamii oraz dokładne przedstawienie dlaczego seksbiznes jest niebezpieczny zarówno dla odbiorców jak i pracowników.
Jak myślisz @Karateka@ byłaby piękna gównoburza i lewica by się nie zgodziła? :roberteyeblinking::korwinlaugh::korwinlaugh::korwinlaugh:
 
Zandberg zaczyna wmawiać, że socjaliści biorący udział w powstawaniu warszawskim mieli podobne poglądy do partii Razem.
Koleś tylko pomija, że w AK oczywiście były różne środowiska od narodowych to bardziej na lewo, ale przede wszystkim socjaliści w II RP byli za niepodległością Polski, a komuniści nie, a Razem bliżej do tych przedwojennych komunistów -ale koleś miesza historycznie :zarobiony:
 
gdybym był posłem to kusiłoby mnie aby trochę potrolować lewicę projektem lekcji z edukacji seksualnej. Główny punkt ciężkości: choroby weneryczne, problemy występujące przy poligamii oraz dokładne przedstawienie dlaczego seksbiznes jest niebezpieczny zarówno dla odbiorców jak i pracowników.
Jak myślisz @Karateka@ byłaby piękna gównoburza i lewica by się nie zgodziła? :roberteyeblinking::korwinlaugh::korwinlaugh::korwinlaugh:
Byłaby gównoburza
 
F2l67hpXEAATve8.jpeg
 
I tak trzeba żyć.
Chociaż to Ppk w teorii brzmi lepiej niż OFE ale przy takich takich partiach to cholera co zrobią.
Żeby ten Tusk przynajmniej przeznaczył tą kasę na coś pożytecznego to nawet może byłby za ale to...
Dokładnie, nie ufam tym skurwielom wcale. A ppk wygląda całkiem spoko. Średnio wyciągam +/- 150% tego co wpłacam.
 
Back
Top