Polityka

Dokładnie, nie ufam tym skurwielom wcale. A ppk wygląda całkiem spoko. Średnio wyciągam +/- 150% tego co wpłacam.
też przez Tuska nawet fajny pomysł jak PPK nie zachecił wielu Polaków: dużo osób się wypisało a raczej na takiej postawie zyskują raczej pracodawcy a nie pracownicy.

Pytanie czy to byl imigrant zarobkowy? :zakręcony:

A Białorusini z Nexta namierzyli w Gdańsku funkcjonariusza białoruskiej SBecji.

A te zatrzymania to popis przedwyborczy. Nadal nie ma polityka zatrzymanego za współpracę z obcymi służbami, a byli już wojskowi przecież skazani za współprace nawet z CIA,
Tradycyjnie dużo trzeba zmienić aby zostało po staremu :korwinlaugh:
 
#klimatyczny
Screenshot_20230804-133946_Lite.jpg


Tyle że od tygodnia po 15 i ciągle pada.
Hałabała w strachu.
korwin.gif
 
Prawdziwy bohater - moje prywatne pieniądze mi uratował zapierdalając je z prywatnego banku i wrzucając w przepastną dziurę zusu

Hahahahah kurwa kto się na to nabiera? Ja już kurwa wole tych Pisowców przynajmniej nie udaja że sa niby fajni i młodziezowi kurwa.... jak milion dolarów? Jak stary chuj wyglądasz jebany zdrajco i kij Ci w oko
 




Loool, jakie swiry


CIekawe


Twardoglowy z juesej


Byc moze sa niezadowoleni z DE

















Science!


WUt?


8??



Dzihados oznacz doktora mengele, bo ode mnie nie czyta. :childcry:

To są właśnie Ci ich eksperci. Ci co niby dbali o jego zdrowie.
:waldeklaugh: jebane pelikany.

 
Szpitale!




Globalny handel spowalnia






Another one


To ten


XD











To jest piękna propaganda. Wrzucałem tu film nomen omen Radka Pogody o zmianie kolorów na tych mapach w skali lat w celu programowania ludzi na "ocipienie".

Jakie kurwa upały. Od 2 tygodni w Niemczech nie było więcej jak 20 stopni i co chwilę pada. Środek jebanego lata.
To jest jawne robienie z ludzi debili.
 
Back
Top