Polityka



Hmmm


A! nas wyzwoli


Choc nawet z zaprogramowanym AI (taki oksymoronik, nieprawdaz?) da sie wygrac




Jak tam czipsozercy?


Szpitale! Science!




@Dzihados tu krotki fragment Bartosiak i Dukaj o sztucznej inteligencji w polityce


Tak tak, Dukaja z JB wrzucalem juz tu:



Co najbardziej zagraża ludzkości? Asteroida? Zmiany klimatu? Wojna? Skynet? Pandemia? NOPE!

W skrócie: śpieszcie się z pierwszym dzieckiem. Potem już będzie dobrze!

To co troche zryło beret (28m), choć trochę jakby logiczne to to, że prawdopodobnie jest jakiś ewolucyjny mechanizm który odpycha ludzi od siebie, jeśli przez kilka lat (statystyki: 5-8) nie ma w związku dzieci: rozdzielmy się, nie wiem czy to moja czy twoja wina, ale rozdzielając się być może któreś z nas te dzieci będzie miało.

Szpitale!


Science!


DE?










Nie widze nigdzie kosmonauty :(


Jako ciekawostke powiem, ze mialem ciekawa z mlodym (<30) Hindusem, generalnie mowi ze Indie raczej kibicuja RU na zlosc USA za wspieranie Pakistanu w czasie wojny pakistansko- indyjskiej (70te?). Jak zapytalem czy wolalby mieszkac w USA czy w Rosji to sie zasmial, jak zapytalem czy wolalby Ruski Mir czy Pax Americana powiedzial ze oczywiscie to drugie... Ciekawe...


 


Hmmm


A! nas wyzwoli


Choc nawet z zaprogramowanym AI (taki oksymoronik, nieprawdaz?) da sie wygrac




Jak tam czipsozercy?


Szpitale! Science!





Tak tak, Dukaja z JB wrzucalem juz tu:



Co najbardziej zagraża ludzkości? Asteroida? Zmiany klimatu? Wojna? Skynet? Pandemia? NOPE!

W skrócie: śpieszcie się z pierwszym dzieckiem. Potem już będzie dobrze!

To co troche zryło beret (28m), choć trochę jakby logiczne to to, że prawdopodobnie jest jakiś ewolucyjny mechanizm który odpycha ludzi od siebie, jeśli przez kilka lat (statystyki: 5-8) nie ma w związku dzieci: rozdzielmy się, nie wiem czy to moja czy twoja wina, ale rozdzielając się być może któreś z nas te dzieci będzie miało.

Szpitale!


Science!


DE?










Nie widze nigdzie kosmonauty :(


Jako ciekawostke powiem, ze mialem ciekawa z mlodym (<30) Hindusem, generalnie mowi ze Indie raczej kibicuja RU na zlosc USA za wspieranie Pakistanu w czasie wojny pakistansko- indyjskiej (70te?). Jak zapytalem czy wolalby mieszkac w USA czy w Rosji to sie zasmial, jak zapytalem czy wolalby Ruski Mir czy Pax Americana powiedzial ze oczywiscie to drugie... Ciekawe...



Nie wiedziałem, że jest taki temat :jimcarrey:
 
Co do pytań kto głosował za tym podatkiem to powiem wam, że z żenady nie mogę. Bo prócz Pisiorów za opodatkowaniem zbiórek głosowały PSL, Porozumienie i Konfederacja.
Co ty pierdolisz? Przecież konfa jako jedyna była przeciw. 12 posłów było przeciw. 12 z konfederacji.
 
Co ty pierdolisz? Przecież konfa jako jedyna była przeciw. 12 posłów było przeciw. 12 z konfederacji.
Tak byli przeciw nie przeczę i ich politycy - co do dwóch poprawek które były mało ważne. Tu jest głosowanie nad samą ustawą:
1675270488697.png

Screen ze strony Sejmu celowo po ich byciu jedynymi na Twitterze co odrzucili sprawdziłem
 
Ja cały czas czekam na prawdę w sprawie Leppera, bo dla mnie to był mord polityczny i ciekawy jestem co on miał na POPiS, że musiał umrzeć.
 
Ja cały czas czekam na prawdę w sprawie Leppera, bo dla mnie to był mord polityczny i ciekawy jestem co on miał na POPiS, że musiał umrzeć.
To co on miał to ma teraz Zbyszek Z. pseudonim ZERO.
Nie bez kozery jego żona była kurwą w wysokich kręgach dlatego teraz nikt nie może go ruszyć.
 
Odpaliłem sobie Wydarzenia.
Lubnauer tłumacząca się z tego, dlaczego nie głosowali przeciw tym opodatkowaniu zrzutek: sens ustawy nie był zły, mogły być jakieś zapisy kontrowersyjne, które zostały niepozornie wpisane.

Wcześniej Fogiel mówił w radiu zet, że przeczytał Polski Ład w godzinne i miał sto stron, a Semeniuk, że całej ustawy nie przeczytała :brainoverload:

Jezus zawału ci ludzie dostaną jak się dowiedzą, że czasami wykreślenie albo dodanie tylko 3 słów do ustawy mającej kilkaset stron może być warte no kilkanaście milionów zł a może nawet ojro w łapówkach/działaniach lobbingowych :korwinlaugh:

Tak mnie ciekawi jaka ustawa/przetarg miał największy budżet. MOże Autostrada Wielkopolska chyba, że to był tylko bład w obliczeniach polityków :iamdone:

Albo czasami ogladam Dziennik i te teksty: Senat przetrzymuje ustawę. Boże kilkaset stron ustawy to minimum 9 dni szczegółowej analizy, inaczej to nawet sztuczna inteligencja nie da rady...
Widzę pod Żabką jak dzieciaki spijają te energetyki, często pół litrowe puszki, wygląda, że to chyba taka moda. Jeśli jest to dla nich szkodliwe to można potraktować jak papierosy lub alko.
kawa jest nieodpowiednia dla nieletnich wiec pewnie energetyki też skoro to jest mocniejsze, więc te teksty polityków o zamachu na wolność są słabe. Z jakiegoś powodu są ograniczenia wiekowe zarówno przy sprzedaży jak i reklamie.

Też jestem zdania, że trzeba by ograniczyć dla dzieciaków. Ale nie przez podniesienie cen i nałożenie 10 podatków.
już jest podatek od cukru. Na tym kanale dlapieniedzy mówili ci producenci Dzika, że go płacą. Tak mnie tylko ciekawi co oni chcą przykryć tymi energetykami.
Nie wiem może kolejny wzrost podatków na alkohol.
Zresztą alkohol to też jest szczytem wszystkiego: niby wszędzie można to kupić, od Żabki do stacji benzynowej, ale na sprzedaż internetową są nałożone ograniczenia...

To co on miał to ma teraz Zbyszek Z. pseudonim ZERO.
Nie bez kozery jego żona była kurwą w wysokich kręgach dlatego teraz nikt nie może go ruszyć.

Z tym Lepperem też nie ma co się przesadzać. On miał ogromne długi: szybko przyszło, łatwo poszło. Początek kariery politycznej oczywiście był podejrzany, ale po 2007 roku to może po prostu nie miał pomysłu na siebie.
Chociaż trzeba przyznać, że mimo odlotowych poglądów napewno można go zaliczyć do TOP10 najbardziej przykładających się polskich polityków do wywiadów, wystąpień. Jeden z lepszych uczniów Tymochowicza, ba nawet powiem, że Lepper był zdolniejszy retorycznie od Palikota, albo może Palikot guru Warszawski musiał dostosować styl do wyborców...
 
Last edited:
kawa jest nieodpowiednia dla nieletnich wiec pewnie energetyki też skoro to jest mocniejsze, więc te teksty polityków o zamachu na wolność są słabe. Z jakiegoś powodu są ograniczenia wiekowe zarówno przy sprzedaży jak i reklamie.
Że se tak zażartuję ten pomysł z ustawą o energetykach uderza w fanów Konfederacji, ale ci nie mogą jeszcze głosować (nie wiem czy to autentyczny post Dziambora był, czy podszywka, ale tekst "to może zakażcie Kinderów jeszcze" sprawił, że ryknąłem na pół Bachusa śmiechem). Sam nie jestem idealnym przykładem bo pije 10-12 energoli miesięcznie, ale jak widzę gówniaka 9-10 lat który kupuje sobie Monstera to zastanawiam się gdzie są rodzice i moralność sprzedawcy, bo ot ciekawostka sprzedawcy sklepowi mają prawo odmówić sprzedaży produktu nieletniemu jeśli ten jest w grupie produktów które niby możesz kupić poniżej osiemnastki, ale jeśli... tam nie pamiętam przepisu, ale chodzi o to, że jeśli produkt nie powinien być przeznaczony dla dzieci można odmówić sprzedaży. A widok 17-latka z atakiem arytmicznym wywołanym energolami pitymi codziennie mógłby być ładną promocją tej ustawy.
 
Kurwy z Wiejskiej, każdy z was skurwysyny kiedyś za to będzie cierpieć
z tego co czytałem fundacje nie będą opodatkowane, ale mi mignęło także więcej info
 
Aż sie dziwię tym wymianom prawactwa z Wiechem: nawet Mentzen i Winnicki ostrożniej podchodzą.
Rozumiem, że MatkaKurka to robi bo temat Owisiaka już się tak nie klika, ale reszta...

Wiech nawet był na kanale u Mentzena i Mentzen tam się mu tłumaczył, że nie wszyscy z Konfederacji to nieuki przeczące faktowi, że globalne ocieplenie to fakt i faktem jest, że zostało wywołane przez człowieka. Mentzen nie jest głupi, ale gra pod debili (patrz 5tka Mentzena)
 
Back
Top