Polityka

Konfederacja wzmacnia się przez podział? :)

 
 
Dezinformacja Ruchu Narodowego kontra fakty:

Inflacja konsumencka: urząd statystyczny w Chorwacji podaje że w styczniu wyniosła 12,7% a w grudniu było to 13,1%.

Powyższy wskaźnik dotyczy porównania do poprzedniego roku, czyli tak jak się poddaje w mainstreamie. W ujęciu miesięcznym styczniowa inflacja pozostała na poziomie z grudnia.

Zgodnie z danymi Eurostat też został odnotowany spadek.

Ruch Narodowy jak zwykle z rakiem.

FB_IMG_1675354314514.jpg
 
Dezinformacja Ruchu Narodowego kontra fakty:

Inflacja konsumencka: urząd statystyczny w Chorwacji podaje że w styczniu wyniosła 12,7% a w grudniu było to 13,1%.

Powyższy wskaźnik dotyczy porównania do poprzedniego roku, czyli tak jak się poddaje w mainstreamie. W ujęciu miesięcznym styczniowa inflacja pozostała na poziomie z grudnia.

Zgodnie z danymi Eurostat też został odnotowany spadek.

Ruch Narodowy jak zwykle z rakiem.

View attachment 55512
Całkowicie pomijam i odcinam się od komentarza @Karateka@, ale błagam powiedzcie, że to jest fejk grafika z jakiegoś wykopu czy chuj wie czego.

„Niektórzy mieszkańcy”, „część grup”, „część cen” :juanlaugh:

1763916_print-trimmed-1.png
 
Nie wiem jak tam inflacja na Chorwacji ale zaraz oo nowym roku koleżanka (Chorwatka) pisała mi, że piersi z kurczaka na nasze 56 zł.

Badania badaniami, dane danymi, statystyki statystykami, ale siłą prawicowej merytoryki jest chłopski rozum, dowody anegdotyczne i plotki. Tej siły już nie powstrzymacie.
 
Badania badaniami, dane danymi, statystyki statystykami, ale siłą prawicowej merytoryki jest chłopski rozum, dowody anegdotyczne i plotki. Tej siły już nie powstrzym
Podrzucam to jako anegdotę do rozmowy a nie żeby podeprzeć tym argumentem jakąkolwiek tezę...
 
Jak tam Konfederaci? Team Mentzen czy Team Kulesza?

 
Od razu początek dnia lepszy: ale jaka ładna solidarność aktorska. Jak ją Kurski wyrzucił to inne gwiazdy sie za nia nie wstawiły grożąc własnym odejściem :roberteyeblinking:

Wiech nawet był na kanale u Mentzena i Mentzen tam się mu tłumaczył, że nie wszyscy z Konfederacji to nieuki przeczące faktowi, że globalne ocieplenie to fakt i faktem jest, że zostało wywołane przez człowieka. Mentzen nie jest głupi, ale gra pod debili (patrz 5tka Mentzena)


tak nawet widziałem ten wywiad. Na pewno Wiech ładnie upokorzył sporo prawicowych dziennikarzy i polityków udowadniając, że jednak no ich poziom dużo się nie różni od lewactwa.Doprowadził o tego, że Warzecha i Ziemkiewicz stali się memem, a ja sam nie miałem pojęcia, że ten Tomasz Sommer z Najwyższego Czasu jest takim dzbanem -krytyka polityczna, Jaś Kapela z drugiej strony barykady...

Widać trochę taką kibolską mentalność i oczywiście poglądy można sprzedawać tylko w pakiecie. Jeśli tego nie zrobisz to od razu lewak/prawak. Jakby w ogóle te określenia prawica i lewica miały jeszcze wiekszy sens, zwłaszcza w Polsce, gdzie no SLD pod koniec rządów i też kadencja PiSu 2005-2007 dzięki Zycie Gilowskiej doprowadzili do paru ciekawszych reform gospodarczych. A kwestie światopoglądowe: Boże nie ma partii, która tyle dała Kościołowi bez żadnego trybu co SLD, stare komuchy i Kwaśniewski pijący wódę z Głódziem, który od zawsze był żałosny...

A Mentzen staje się drugim JKM. Już zaczyna się więcej haseł kołczingowych, eliminowanie konkurencji już od czasu prawyborów prezydenckich... Chociaż na pewno trzeba mu przyznać, że ma większą wiedzę niż JKM, który ma podobny przepis na życie jak Maja Staśko. Pewnie sobie nad łóżkiem powiesił jak pisał o nim die Welt, NYT, Le Figaro, albo wyśmiewał go Johny Olivier...
 
Dezinformacja Ruchu Narodowego kontra fakty:

Inflacja konsumencka: urząd statystyczny w Chorwacji podaje że w styczniu wyniosła 12,7% a w grudniu było to 13,1%.

Powyższy wskaźnik dotyczy porównania do poprzedniego roku, czyli tak jak się poddaje w mainstreamie. W ujęciu miesięcznym styczniowa inflacja pozostała na poziomie z grudnia.

Zgodnie z danymi Eurostat też został odnotowany spadek.

Ruch Narodowy jak zwykle z rakiem.

View attachment 55512
Nie żebym był fanem narodowców i ten ich profil na fejsie jak i twitterze to poziom Razem, ale faktem jest, że po wprowadzeniu EUR jest efekt cappuccino czyli zaokrąglanie cen do góry. Zwłaszcza przez sieci handlowe, też trzeba zaczynają się renegocjacje umów z dostawcami itp. Nawet nie wiem czy wykonalne jest aby to zmienić
 
Nie żebym był fanem narodowców i ten ich profil na fejsie jak i twitterze to poziom Razem, ale faktem jest, że po wprowadzeniu EUR jest efekt cappuccino czyli zaokrąglanie cen do góry. Zwłaszcza przez sieci handlowe, też trzeba zaczynają się renegocjacje umów z dostawcami itp. Nawet nie wiem czy wykonalne jest aby to zmienić

Zjawisko to występowało wcześniej. Na Chorwacji jeszcze nie wystąpiło. Można tym mądrze grać, a Narodowcy odjebali mema, tak jakby chcieli sparodiować samych siebie.
 
Badania badaniami, dane danymi, statystyki statystykami, ale siłą prawicowej merytoryki jest chłopski rozum, dowody anegdotyczne i plotki. Tej siły już nie powstrzymacie.
A wsadź sobie te badania, dane i statystyki w swoją rozepchaną przez Stefana mini pukawkę rzyć.
Wystarczy się przejechać na wczasy i zobaczyć ile kosztuje głupia woda mineralna w typowym markeciku.

żebyś jakiejś głupoty nie popełnił, średnia zarobków nie jest na poziomie Luksemburga
 
A Węgry to wyspa dzbanie?
Węgry to sprawa językowa stąd NA Węgrzech, Litwie, Ukrainie, Białrousi, Słowacji - jest to zasada językowa związana z krajami ościennymi i mniejszymi republikami, ale W Chorwacji, Niemczech, Austrii, Grecji, Izraelu - naucz się polskiego, ale u człowieka który czuje się Europejczykiem, a nie Polakiem może to być ciężkie.
 
A wsadź sobie te badania, dane i statystyki w swoją rozepchaną przez Stefana mini pukawkę rzyć.
Wystarczy się przejechać na wczasy i zobaczyć ile kosztuje głupia woda mineralna w typowym markeciku.

żebyś jakiejś głupoty nie popełnił, średnia zarobków nie jest na poziomie Luksemburga
Akurat woda mineralna w Chorwacji to zły przykład - tam zawsze mieli z nią problem i była towarem drogim, więc inna sytuacja. Kilka lat temu w chorwackim markecie płaciłem ok. 2,20 za butelkę Sprite'a, a za pół litra wody było 19 kun - czyli 11,40 zł. Więc w sumie po przejściu na Euro to w przeliczeniu na nasze to będzie ok. 18 zł, chyba iż użyjemy skali Durniowej wtedy jest 1:1.
 
Back
Top