Polityka

Czytałem gdzieś online że ruskim zaraz infrastruktura wydobywania gazu nieodwrotnie pierdolnie przez zamarznięte rury

Poprzednim razem jak zamarzły to 25 lat naprawiali, rok temu dopiero wszystkie sprawne
 
Dobra, dajcie mi jodu!
Na co dzień odcinam się od "newsów" i tego całego szamba. Dzisiaj przeglądam wszystko i takiej dawki rakotwórczej się nie spodziewałem. Lugola!
 
Coś się stało? O ile spadła? Raczej wyhamowała. Ile milionów przesiedleńców przyjęliśmy, a ile Czesi? Nieoficjalnie lekko 5 baniek. Bierzesz pod uwagę ile kosztuje utrzymanie przynajmniej połowy z tych ludzi? Służba zdrowia, wszelakie zasiłki itd? Miliardy. Dlaczego nikt o tym nie mówi? Niepoprawne politycznie? Pisiory też siedzą cicho, by nie wywoływać niepokojów społecznych.
Poza tym zerknij na inflację w państwach naszego regionu. Gdzie laba w porównaniu z Polską?

GWXk9ktTURBXy8wOThmMjY3OS0zYzAyLTQwYjAtOTMzYy1jOGM1ZDRmNDZhN2UucG5nkpUCzQMUAMLDlQIAzQL4wsOBoTAF
Skąd wytrzasnąłeś te 5 baniek? Xd
 
Wyborcza od dłuższego czasu przyjęła zajebistą strategię: walic korwinizmami aby osłabić kapitalizm i zdegradować definicje przedsiębiorcy to Januszexu



a później nagle wszystkie dane firmy zna konkurencja, bo sekretarka się wkurzyła :korwinlaugh:



Wiem że politycy to na 99% kanalie i złodzieje, ale kurwa w tym kraju nie ma nawet jednego przyzwoitego człowieka w tym "biznesie"? :siara:

Szanuj wroga swego bo możesz mieć gorszego.
Niby jak to Kazik śpiewał ,,będziesz wisiał Miller", ale...
... gdybyś był oddelegowany do negocjacji z innymi partiami to wolałbyś mieć na przeciwko siebie Millera czy Biedronia z jego chłopakiem Śmiszkiem mówiących ,,po co F16? Podczas powodzi nie pomoże?", "po co nam tyle wydatków na zbrojenia, lepiej dać pielęgniarkom podwyżki!"?

Najpierw Miller i Kwaśniewski to tragedia.
Później Palikot z tymi jego lewackimi pojebami i nagle Kwaśniewski wygląda na przyzwoitego człowieka.
Później Razem z Zandbergiem JPDL.
Ale zjawia się Biedroń ze swoim chłopakiem Śmiszkiem, którzy obejrzeli Czarnobyl na Netflix i są dlatego przeciwko elektrowni atomowej. Ci homo są zresztą w pułapce, ale to...
Tylko kurczę wiem, że to nie jest lewackie dno: są jeszcze parytety na uczelni ala Szwecja, obecny minister gospodarki DE z Zielonych powiedział ,,nie ma czegoś takiego jak narody. To pojęcie, które ma tylko dzielić", a Młodzi Zieloni z DE mają postulat 100% podatku spadkowego, bo każdy powinien mieć równe szanse...

Oj przyjdzie czas, kiedy będzie się wspominało Dudę, Tuska, Kaczyńskiego, Kwaśniewskiego i tęskniło za nimi :iamdone::childcry:
Jak czytam tych lewackich i pisowskich twitterowych bojowników, chcących uwikłać nas w nie naszą wojnę (a może i nawet w wojnę nuklearną), to mi się po prostu nóż w kieszeni otwiera.
Niestety, ten głupi naród od zawsze lubuje się w takich głupich, nieprzemyślanych, brawurowo-romantycznych akcjach, więc wcale się nie zdziwię, jeśli nasze poljaki u władzy pójdą w ślady krajów bałtyckich.

P.S. Natychmiast wypierdolić Łotwę, Litwę i Estonię z NATO.


wieści o wojnie trochę przestały się klikać i ładnie Ukraina sprawiła, że znowu to się kilka. Rozumiem ich.
Szef NATO mówił, że w którymś z pierydliona podpunktów (których umówmy się nikt normalny nie czyta bo prawo międzynarodowe to wiedza najbardziej bezużyteczna :korwinlaugh:) jest napisane, że państwo będące w stanie wojny nie może przyłączyć do NATO...
Prosta strategia negocjacyjna...
 
Wszystkie te ideologie mają wspólne źródło, są różnymi odmianami marksizmu. Nawet tęczowy neomarksizm opiera się na marksowskiej metafizyce, wynikającej z niej epistemologii, antropologii i utylitarnej etyce.
mi chodziło głównie o kwestie gospodarcze niż światopoglądowe.
Mając do wybory takie socjalizmu wolałbym ten skandynawski.
Jeśli Razem mówi o socjalizmie skandynawskim z Danii, Norwegii, Finlandii a Wiosna o socjalizmie szwedzkim -to prosto byłoby ich zagiąć tym, że chcą większej wolności gospodarczej. Coś podejrzewam, że gdyby wprowadzić standardy norweskie to nagle trochę prawników musiałoby się przebranżowić aby zmniejszyć stawki bo przestaliby być tak potrzebni.Plus w miarę dyscyplina budżetowa.
Czyli jednak Skandynawia aż tak dużo z komunizmem nie ma wspólnego, nie bez przyczyny są nisko w rankingach korupcji itp.

Za to socjalizm ala Włochy, Grecja to królestwo chaosu. A jak jakaś firma jest zarejestrowana w Grecji a reklamuje się w Polsce to cholernie potężna czerwona flaga (któraś firma zajmująca się inwestowaniem jest tam zarejestrowana)...

Socjalizm południowoamerykański to za to Argentyna: duże monopole państwowo-prywatne, duża korupcja, rozbudowana administracja publiczna, i bankrutowanie raz po raz kilka razy w przeciągu 100 lat. Oraz oczywiście strategia łatania kryzysów gospodarczych sprawami światopoglądowymi:
kryzys był leczony
-parytetami trans w armii
- aborcją na życzenie
- chyba małżeństwami homo.

Teraz mają trans, aborcję, homo i +60% stopy procentowe -taki luksus. Żeby człowiek chociaż z jednego w życiu mógł skorzystać :childcry:
Dlatego myślę, że lepiej krytykować zarówno socjalistów pobożnych jak bezbożnych w Sejmie, że chcą zrobić z Polski Amerykę południową niż drugą komunistyczną Rosję
 
  • Like
Reactions: osk
Ostatni raz jak głosowałem to głosowałem na partię Roberta Gwiazdowskiego
A czytałeś jego projekt konstytucji? Wyszło, że jesteś za mocniejszymi rozwiązaniami emerytalnymi niż nawet Gwiazdowski :korwinlaugh: Ostatnio tam zaglądałem i on proponował wiek emerytalny średnia wieku odjąć 12 lat, tylko że dla każdego równa emerytura
 
mi chodziło głównie o kwestie gospodarcze niż światopoglądowe.
To się wszystko ze sobą łączy, samo pojmowanie rzeczywistości jest tam takie samo. Posługując się marksowskim językiem: baza jest niezmienna, różnice są w nadbudowie.
 
To się wszystko ze sobą łączy, samo pojmowanie rzeczywistości jest tam takie samo. Posługując się marksowskim językiem: baza jest niezmienna, różnice są w nadbudowie.
w sumie analizujemy zbyt głęboko: lewactwo i prawactwo nie ma przemyślanych poglądów, co chce (zarówno socjaliści jak liberałowie gospodarczy), chociaż w sumie nawet to dobrze. Lepsi w Sejmie złodzieje niż wariaci. Złodzieje są bardziej przewidywalni
 
  • Haha
Reactions: osk
A czytałeś jego projekt konstytucji? Wyszło, że jesteś za mocniejszymi rozwiązaniami emerytalnymi niż nawet Gwiazdowski :korwinlaugh: Ostatnio tam zaglądałem i on proponował wiek emerytalny średnia wieku odjąć 12 lat, tylko że dla każdego równa emerytura

Gwiazdowski jako jedyny kandydat oferował pozbawione populizmu rozwiązanie emerytalne. Popieram go a nawet poszedłbym dalej:) Średnia życia kobiet to 79, więc 67 lat to absolutne minimum wieku emerytalnego. Socjolisci - i Ci bezbożni i Ci pobożni chcieliby żeby ludzie jak najdłużej siedzieli na socjalu. Wolnościowcy chcą by ludzie byli samodzielni jak najdłużej
 
lewactwo i prawactwo nie ma przemyślanych poglądów
Dlatego tak łatwo wpadają w koleiny myślenia, które zostały już dawno wydrążone i wcale nie muszą być świadomi, żeby realizować ideologiczne założenia. Dzisiaj ten efekt potęguje jeszcze internet. Kiedyś w końcu będziemy dysponować jakąś futurystyczną technologią, ale już jej nie wykorzystamy, bo umysłowo cofniemy się do małpoludów. :lol:
 
Ziemkiewicz konsekwentnie robi z siebie debila nie widząc różnicy między sprawą karną a sprawą cywilną:


Zaskakujący ruch ze strony UK:


W Iranie zamieszki wciąż trwają


Atmosfera między Irakiem a Iranem coraz bardziej napięta:


Irak:
 
Dlatego tak łatwo wpadają w koleiny myślenia, które zostały już dawno wydrążone i wcale nie muszą być świadomi, żeby realizować ideologiczne założenia. Dzisiaj ten efekt potęguje jeszcze internet. Kiedyś w końcu będziemy dysponować jakąś futurystyczną technologią, ale już jej nie wykorzystamy, bo umysłowo cofniemy się do małpoludów. :lol:
Chyba Ty
 
  • Bones
Reactions: osk
Back
Top