Polityka

Czekam na wystep konfederacji w studiu propagandystow rosyjskich i przywrocenie tej pieknej tradycji

GrippingShortFrillneckedlizard-size_restricted.gif
Ale się zesrałeś o tę konfę. Sikorski też już był u tych ruskich
 
Czemu? Bardzo lubie Bosaka, Dziambora, Sosnierza czy Mentzena. Nie rozumiem jednak co na nich maja Korwin i Braun, ze siedza cicho.
Nic. Po prostu, bez Korwina żadna Konfederacja nie istnieje :fjedzia: jak on odejdzie to się to rozsypie, tak jak PiS po tym jak odejdzie Kaczyński.
 

Spróbuję pomóc. Jeśli się mylę, to jestem pewny, że na Cohones mamy eksperta, który mnie poprawi :awesome:

Otóż, ciśnienie w sprawnej rurze było ponad 100 atmosfer, w tej chwili jest ok. 7 atmosfer, czyli tyle ile ma woda na tej głębokości. Po rozerwaniu rury, gaz i woda zamieniały się miejscami jak powietrze z wodą z wylewanej butelki czyli bąbel gazu wychodził-bąbel wody wchodził. "stabilne ciśnienie w rurze" na poziomie 7 atmosfer rozumiem jako: "rura całkowicie zalana wodą".

Proszę mnie poprawić jeśli się mylę.
 
Gwiazdowski jako jedyny kandydat oferował pozbawione populizmu rozwiązanie emerytalne. Popieram go a nawet poszedłbym dalej:) Średnia życia kobiet to 79, więc 67 lat to absolutne minimum wieku emerytalnego. Socjolisci - i Ci bezbożni i Ci pobożni chcieliby żeby ludzie jak najdłużej siedzieli na socjalu. Wolnościowcy chcą by ludzie byli samodzielni jak najdłużej
a czasem nie mówiłeś o wieku emerytalnym +70 lat w temacie o wojnie na Ukrainie? :muttley:

Lubię Gwiazdowskiego za to, że jest jednym z nielicznych prawników, który (np. na gównoburze czy prezes NBP został legalnie wybrany) jest w stanie powiedzieć: byłbym w stanie napisać ekspertyzę, że tak i później że nie -piękna kpina z własnego zawodu co nie jest wcale w Polsce takie częste. Coś na równi z tekstem Mazurka, że głupsi od dziennikarzy są tylko artyści :roberteyeblinking:

Ziemkiewicz konsekwentnie robi z siebie debila nie widząc różnicy między sprawą karną a sprawą cywilną:


Robisz nadinterpretacje niczym demagog z tego typu artykułów:

rozumiem, że w przeciągu kilku ostatnich lat Ziemkiewicz żyje w swoim świecie w którym prawda nie ma żadnego znaczenia, a raczej buduje wierną sobie sektę, ale...
... tutaj przecież Ziemkiewicz piszę tylko o zjawisku ograniczania wolności słowa przez sądy oraz nie ukrywajmy podwójnych standardów. Nawet Polska musiała płacić odszkodowanie Braunowi, Kurskiemu, Zybertowiczowi za to, że polscy sędziowie ograniczali prawo do wolności słowa. Wtedy tęczowa organizacja sędziów nie pisała na twitterze tekstów typu jak teraz: za Turów zapłacono tyle kary. Wiecie ile w to w leczeniach chorych dzieci będzie? Policzyliśmy...

Już doszło to utarczek słownych:
Matczak: dzięki UE nie było wojen w Europie
Wildstein: a Bałkany i Ukraina to gdzie leżą? W Azji? Taki ekspert TVN
Matczak: wątpisz, że jestem ekspertem? Chcesz proces? :jarolaugh:

Chociaż oczywiście skala prześladowania wolności słowa publicystów jest wyolbrzymiona przez prawicę i Michnik przegrał też trochę procesów. A to przykład do czego jest zdolny ten człowiek ,,kupujcie prenumeratę wyborczej, walczymy o przeżycie". Jego pozew za słowa, że Michnik terroryzuje procesami: ja nie jestem terrorystą :iamdone:



Ale Braun cienias: politycy AFD, JKM jeżdżą ładnie do Moskwy na nagrania talk show znanego ruskiego diabła medialnego, a tajemnicą poliszynela jest kto płaci za drogę i luksusowe hotele
1664741345188.png

A Braun tylko zdalnie: jak się sprzedawać to za dużą kasę ala faktury za doradztwo na plus 800 tys. EUR jak jeden słynny absolwent Uksfordu z PO, a nie takie coś -chociaż Braun może być zajęty składaniem wyjaśnień w sprawie multikont jeden z partii i uciszaniem młodzieżówki myślącej, że to przecież tylko dla idei, bo patrząc na oświadczenie majątkowe Brauna to :korwinlaugh:
 
będzie meetoo w TVNie? Oj potężny były włodarz TVNu Miszczak zagrożony i Sekielski nagra film czy będzie siedział cicho jak z Lisem? :muttley:



1664743568348.png


1664743596840.png


Dlatego tak łatwo wpadają w koleiny myślenia, które zostały już dawno wydrążone i wcale nie muszą być świadomi, żeby realizować ideologiczne założenia. Dzisiaj ten efekt potęguje jeszcze internet. Kiedyś w końcu będziemy dysponować jakąś futurystyczną technologią, ale już jej nie wykorzystamy, bo umysłowo cofniemy się do małpoludów. :lol:
Internet to już zupełnie zmienił kampanie wyborcze, rynek medialny -na gorsze i będzie jeszcze gorzej jak mocniej wejdą deepfejki...
To jest niczym fata morgana: jakieś przekonanie, że pojedyncza informacja jest dużą wiedzą, wszystko można podsumowac jednym cytatem (oczywiście dopisujemy znaną osobę, obojętnie czy to powiedziała). Myślałem, że to tylko działa w mentalu wyborców, ale skoro proste oszustwa finansowe są tak popularne to już sam nie wiem...

Przykład kibolstwa politycznego:
znajomy, wykładowca na jednej z większych polskich uczelni mówi czy słyszałem jak PiS mocno pozmieniał ustawę o ochronie lokatorów i że to patologia,

Ja mówię, że widziałem na fejsie jak udostępniał jakieś artykuły o Adamie Bodnarze ,,najlepszy polski RPO", a przecież to wtedy RPO mówił, że ta zmiana jest dobra, a negatywne skutki jak dzicy lokatorzy, oszuści to tylko wina tego, że procesy długo trwają?

,,Ale przynajmniej wkurwiał Kaczyńskiego".

Bałem się pytać, czy też wpłacał też na Margo i na nowy samochód ofiary wypadku z Beatą Szydło
1664743352727.png


Ale jak widać można zarabiać na kibolstwie politycznym...
 
będzie meetoo w TVNie? Oj potężny były włodarz TVNu Miszczak zagrożony i Sekielski nagra film czy będzie siedział cicho jak z Lisem? :muttley:



View attachment 46587

View attachment 46588


Internet to już zupełnie zmienił kampanie wyborcze, rynek medialny -na gorsze i będzie jeszcze gorzej jak mocniej wejdą deepfejki...
To jest niczym fata morgana: jakieś przekonanie, że pojedyncza informacja jest dużą wiedzą, wszystko można podsumowac jednym cytatem (oczywiście dopisujemy znaną osobę, obojętnie czy to powiedziała). Myślałem, że to tylko działa w mentalu wyborców, ale skoro proste oszustwa finansowe są tak popularne to już sam nie wiem...

Przykład kibolstwa politycznego:
znajomy, wykładowca na jednej z większych polskich uczelni mówi czy słyszałem jak PiS mocno pozmieniał ustawę o ochronie lokatorów i że to patologia,

Ja mówię, że widziałem na fejsie jak udostępniał jakieś artykuły o Adamie Bodnarze ,,najlepszy polski RPO", a przecież to wtedy RPO mówił, że ta zmiana jest dobra, a negatywne skutki jak dzicy lokatorzy, oszuści to tylko wina tego, że procesy długo trwają?

,,Ale przynajmniej wkurwiał Kaczyńskiego".

Bałem się pytać, czy też wpłacał też na Margo i na nowy samochód ofiary wypadku z Beatą Szydło
View attachment 46586

Ale jak widać można zarabiać na kibolstwie politycznym...

Wszelkim wędzikowskim annom wielki chuj do dupy
 
Wszelkim wędzikowskim annom wielki chuj do dupy
Tak samo jak z Lisem ważniejsze jest zjawisko niż ludzie.
Też trochę takie dziwne zachowanie Sekielskiego: była afera, raz trochę mówią, raz nie mówią. Biskup Sekielski przeniósł proboszcza Lisa do innej parafii? W XXI wieku nie wyciekło żadne nagranie?
W tym przypadku pewnie Lis zgodził się na rozwiązanie za porozumieniem stron aby zachować odprawę za zakaz konkurencji przez x czasu, a wydawca zyskał to, że afera szybko ucichnie bo ...
... skoro zwolnienie za porozumieniem stron to Lis nie może fikać w sądzie, że został zwolniony za kłamstwa.
A czy jest winny czy niewinny: obchodzi mnie to tak samo jak w sprawie Durczoka i życzę mu aby skończył tak samo (oczywiście nie życzę mu śmierci, bankructwo wystarczy) za moralność najemnika....
 


Żółtek na ministra finansów. Przy wódce wszystko ogarnie
... tutaj przecież Ziemkiewicz piszę tylko o zjawisku ograniczania wolności słowa przez sądy oraz nie ukrywajmy podwójnych standardów.

Ale tutaj nie ma podwójnych standardów. Prawo cywilne i prawo karne. To nie jest tak, że na podstawie tych samych przepisów sądy podejmują inne decyzje bo polityka. To są inne normy prawne, inne procedury... Czuję się aż trochę zażenowany że muszę tłumaczyć alfabet, absolutne podstawy. I to nie sądy ograniczają. Sądy nie tworzą prawa, tylko politycy. Nie wiem czy tego nie dostrzegasz czy tak odpisujesz tylko żeby dyskutować dla dyskutowania. Ziemkiewicz w oczach każdego prawnika tym wpisem robi z siebie debila, nie tylko w oczach snobów typu Matczak


czasem nie mówiłeś o wieku emerytalnym +70 lat w temacie o wojnie na Ukrainie?

Mówiłem i potwierdzam. 67 lat to minimum, bo wolałbym 70
 
Last edited:
Żółtek na ministra finansów. Przy wódce wszystko ogarnie

Ale tutaj nie ma podwójnych standardów. Prawo cywilne i prawo karne. To nie jest tak, że na podstawie tych samych przepisów sądy podejmują inne decyzje bo polityka. To są inne normy prawne, inne procedury... Czuję się aż trochę zażenowany że muszę tłumaczyć alfabet, absolutne podstawy. I to nie sądy ograniczają. Sądy nie tworzą prawa, tylko politycy. Nie wiem czy tego nie dostrzegasz czy tak odpisujesz tylko żeby dyskutować dla dyskutowania. Ziemkiewicz w oczach każdego prawnika tym wpisem robi z siebie debila, nie tylko w oczach snobów typu Matczak




Mówiłem i potwierdzam. 67 lat to minimum, bo wolałbym 70
Oby Ci przyszło po 60 nakurwiać fizycznie. Takie tam życzenie ;)
 
Oby Ci przyszło po 60 nakurwiać fizycznie. Takie tam życzenie ;)

Po 60 mam zamiar klepać legacy code w jakimś konserwatywnym banku, a Ty jesteś wolnorynkowy tylko gdy widzisz matkę z dzieckiem z Ukrainy, która dostaje 500 plus, natomiast jak mowa o Polakach, to im już dobrodziejstw wolnego rynku żałujesz
 
Po 60 mam zamiar klepać legacy code w jakimś konserwatywnym banku, a Ty jesteś wolnorynkowy tylko gdy widzisz matkę z dzieckiem z Ukrainy, która dostaje 500 plus, natomiast jak mowa o Polakach, to im już dobrodziejstw wolnego rynku żałujesz
Jak wejdzie CBDC to będziesz klepał, ale ramię po zastrzykach po tych sprawdzonych preparatach, a do tego czasu emerytury będą tak niskie, że lepiej będzie trumnę kupić :beczka:
 
IMG_20221003_092631.jpg

Kiedy ceny prądu idą w górę więc podnosisz podatek. Więc ty jako spółka której podnieśli podatki zwiększasz cenę za prąd.
Polska wyjdzie kiedyś z koła spierdolenia? Przecież tam muszą pracować mega wykwalifikowani ludzie i wiedzą jak działają mechanizmy ekonomii i gospodarki.
Czy poważnie myślicie, że już wiedzą, że ciężko to bd wszystko naprawić i niech lawina leci dalej?
 
Back
Top