Polityka

To jest ten nieczęsty moment w którym wychodza wspólne dziwactwa skrajnej lewicy i prawicy w Europie.
Razem przeciwko NATO.
Część Polaków będzie przyklaskiwac, bo jest antyunijnie i antyukrainsko, no ale oni by się bratali z antypolskimi kurwami z niemieckich partii w imię wspólnej polityki antyukrainskiej, czy wychwalali słowackich faszystów z rodowodem pronazistiwskim. Na szczęście u nas to plankton.
 
Last edited:
Technologia w sluzbie czlowieka

Jak to jest, że Putina określa się mianem faszysty? Wszędzie słyszę porównania, faszystowski Putin, faszystowska Rosja, ale ani razu nie słyszałem, że działania Putina przypominają działania komunistycznej ZSSR. Jest ktoś mi to w stanie wytłumaczyć?
 
Jak to jest, że Putina określa się mianem faszysty? Wszędzie słyszę porównania, faszystowski Putin, faszystowska Rosja, ale ani razu nie słyszałem, że działania Putina przypominają działania komunistycznej ZSSR. Jest ktoś mi to w stanie wytłumaczyć?
Bo komunizm jest dobry
 
Klasyk: wyjechali z UK ci, którzy często powinni zostać. Wjechali ci którzy nie powinni i nie zawsze legalnie, bo było jasne, że jak prawo jest za mocne to będą przekręty. Dużo Brexitowców myślało, ze nagle Brytyjczycy rzucą się do pracy jak będzie mniej imigrantów i...
... ostatnio prezes Ryanair kpił z tego jak ciężko o pracowników na lotnisku...

Farage próbuje to zrzucać na brak szkolnictwa zawodowego. W Niemczech są Berufsschule z lepszym wyposażeniem niż pewnie większość warsztatów samochodowych w Polsce, a i tak mają lipę...
Oj nadejdą ciężkie czasy: pokolenie Z będzie w korpo, a budowa domu stanie się jeszcze większym wydatkiem...
 
Ten 50% podatek Sasina serio mnie fqrwił, bezczelni złodzieje. Jak tu kurwa zyc? Ze to w ogole jest rozwazane, a juz nie daj Boże wprowadzone... Co za antypolski rząd :( Rozjebią ten kraj :(


Hmmm, czyzby cos bylo na rzeczy?


O w morde






XD


Jak to jest, że Putina określa się mianem faszysty? Wszędzie słyszę porównania, faszystowski Putin, faszystowska Rosja, ale ani razu nie słyszałem, że działania Putina przypominają działania komunistycznej ZSSR. Jest ktoś mi to w stanie wytłumaczyć?
To jest bardzo proste: autorytarny model państwa kojarzony z prawicą jest zły, a autorytarny kojarzony z lewicą jest dobry XD Putin jest zły, ergo, faszysta XD



Floryda


XD







To zapytaj go w co pakowac nadwyżki w tej sytuacji
Sasin mowi ze w podatki XD







 
Ten 50% podatek Sasina serio mnie fqrwił, bezczelni złodzieje. Jak tu kurwa zyc? Ze to w ogole jest rozwazane, a juz nie daj Boże wprowadzone... Co za antypolski rząd :( Rozjebią ten kraj :(
Dziś już 3 osobom wysłałem film Mentzena odnośnie tego. TO powinien zobaczyć każdy pracujący Polak
 
Ten 50% podatek Sasina serio mnie fqrwił, bezczelni złodzieje. Jak tu kurwa zyc? Ze to w ogole jest rozwazane, a juz nie daj Boże wprowadzone... Co za antypolski rząd :( Rozjebią ten kraj :(
PiS to bolszewicy, zawsze tak uważałem. Kompletnie nie rozumieją na czym polega ekonomia i rynek, myślą, że jak firmy upadną to państwo założy swoje i będzie git. Sam fakt, że zajmuje się tym Sasin tłumaczy wszystko. Gość 10 lat studiował historię i przez całe życie błąkał się po różnych urzędach, pewnie dobrze nie wie co to jest zysk, marża albo przychód.

https://forsal.pl/artykuly/1415838,jacek-sasin-kariera-kim-jest-nowy-wicepremier-zyciorys.html
 
1664524667005.png
 
Back
Top