Polityka

AMATI.jpg
 
Myślałem o obniżonej akcyzie/vat... To inne ceny na stacji dla tirów są? :deniro:
To nie działa jak odliczasz VAT za paliwo, firmy transportowe nie jeżdżą na ryczałcie.
Obniżka będąca podwyżką. Takie rzeczy tylko w państwiepis. A potem słyszysz dziada albo lewaka "że przecież obniżyli paliwo!".
:robertmakeup:
 
To nie działa jak odliczasz VAT za paliwo, firmy transportowe nie jeżdżą na ryczałcie.
Obniżka będąca podwyżką. Takie rzeczy tylko w państwiepis. A potem słyszysz dziada albo lewaka "że przecież obniżyli paliwo!".
:robertmakeup:
Dałem się złapać jak dzieciak :usunto:
Od zawsze w ciepłym kurwidołku na etacie to nie jest człowiek oblatany...
A w przyszłym tygodniu zakładam działalność :wtf2:
 
Dałem się złapać jak dzieciak :usunto:
Od zawsze w ciepłym kurwidołku na etacie to nie jest człowiek oblatany...
A w przyszłym tygodniu zakładam działalność :wtf2:
na start juz
1663586086125.jpeg


a tak serio to szerokosci bo w tym jebanym gównie trza miec duuuuużo zdrowia żeby prowadzić działalność
no ewentualnie wujka w misterstwie
 
na start juz View attachment 45744

a tak serio to szerokosci bo w tym jebanym gównie trza miec duuuuużo zdrowia żeby prowadzić działalność
no ewentualnie wujka w misterstwie
Dzięki! Tyle dobrego, że to w zasadzie będzie tylko zmiana trybu na b2b, więc pracownicy/klienci nie będą problemem, niemniej jednak wszystkie zmiany ZUS itp. będzie trzeba brać na klatę :no dawaj:
 


Ciekawostka






Critical Theory / LGBTQIA+






Wtf?












Dobry watek




Wtf?


A wiec wypowiedziane


O, Revolut












Niesamowite.
Uderzył mnie ten montaż, nie ma stabilnego ujecia, non stop wszystko jest zrywane i zapętlone. W zasadzie po chwili nie wiadomo co się ogląda. Nasze telewizje też tak wiecznie zmieniającymi się obrazami tną przekaz?
Nie wiem czy to jest kwestia tlumaczenia, ale mam tez wrazenie ze to gadanie to takie maslo maslane, malo z tego wynika. Zadnych map, liczby jesli w ogole sie pojawiaja to z dupy i bez odniesienia (np. do wlasnych sil). No ale pewnie tego wymaga tworzenie ruskiego człowieka...
Jak dobrze ze ja TV nie ogladam.
 
Uderzył mnie ten montaż, nie ma stabilnego ujecia, non stop wszystko jest zrywane i zapętlone. W zasadzie po chwili nie wiadomo co się ogląda. Nasze telewizje też tak wiecznie zmieniającymi się obrazami tną przekaz?
Nie wiem czy to jest kwestia tlumaczenia, ale mam tez wrazenie ze to gadanie to takie maslo maslane, malo z tego wynika. Zadnych map, liczby jesli w ogole sie pojawiaja to z dupy i bez odniesienia (np. do wlasnych sil). No ale pewnie tego wymaga tworzenie ruskiego człowieka...
Jak dobrze ze ja TV nie ogladam.
A moze powinienes? Inaczej jestes manipulowany pocietymi filmikami z youtube czy twittera, czesto wyrwanymi z kontekstu, ktore najczesciej sa dopasowywane do narracji wlasciciela konta czy kanalu?

Ostatnio rozbawila mnie scena z polskiego sejmu. Jakas przerwa byla zarzadzona, pisowcy stali na bacznosc i klaskali, a reszta sejmu sie smiala czy buczala. Po tym nastapil koniec przerwy i Kaczynski wypowiedzial jedno zdanie, ze nie wiedzial, ze w Polsce az tyle ruskiej agentury. Na drugi dzien TVN puszczal fragment, w ktorym pisiory stoja na bacznosc i klaszcza, a TVP fragment wypowiedzi o ruskich agentach w sejmie bez klaskania i buczenia. Niby to samo wydarzenie, a kazdy jednak troche inaczej, ma swoj wlasny przekaz, swoja perspektywe i swoich odbiorcow. Juz nie mowie co sprawny montazysta jest w stanie wyciagnac z takiego kawalka.
 


Mózgi różne








A moze powinienes?
Mam zrezygnowac z godzinnych i dluzszych audycji poswieconym konkretnym tematom by ogladac taką papke jak wyzej? Nie, dziekuje.

Inaczej jestes manipulowany pocietymi filmikami z youtube czy twittera, czesto wyrwanymi z kontekstu, ktore najczesciej sa dopasowywane do narracji wlasciciela konta czy kanalu?
W sensie te dlugie audycje sa wyrywane z kontekstu? I lekiem na to TV? Nie, dziekuje.

Rosyjską moge u Andromedy obejrzec w celach poznawczych, ale na polską szkoda mi życia. Polecam.

PS. W ten weekend zeglowalem i przy wieczornym ognisku z prądem jeden czlowiek autentycznie z duma mowil ze non stop slucha TVNu... mozna i tak...
 
PS. W ten weekend zeglowalem i przy wieczornym ognisku z prądem jeden czlowiek autentycznie z duma mowil ze non stop slucha TVNu... mozna i tak...
Dziewiczy rejs przez kanal?

Niektorzy ogladaja nonstop TVN, inni TVP, jeszcze inni sledza konta na twitterze randomowych gosci. Kazdy uwaza, ze ma dostep do jedynego, slusznego, niezaleznego i niezmanipulowanego zrodla informacji. Zawsze smieszy.
 
Dziewiczy rejs przez kanal?
A byly dyskusje i o tym :) oczywiscie tez temat polityczny, brać żeglarska żywo komentuje, choć czasem zaskakująco (wiekszosc, i to chyba ponad podzialami, chcialaby żeby to byl kanal i tor z prawdziwego zdarzenia a nie tylko na male jednostki).

Niektorzy ogladaja nonstop TVN, inni TVP, jeszcze inni sledza konta na twitterze randomowych gosci. Kazdy uwaza, ze ma dostep do jedynego, slusznego, niezaleznego i niezmanipulowanego zrodla informacji. Zawsze smieszy.
Zaciesz jest wazna cześcia zycia, zatem propsuje, jednoczesnie zazdrosze sil i determinacji przy ogladaniu TV. Ja z tych slabszych.
 
Przerażająca nitka o Paltic Pipe;



Czyżby Konfederacja nie sprawdziła, że działa wbrew poglądom swojego elektoratu? Czy też to kolejny gówno sondaż? A może po prostu onucerstwo to ich podstawa?

FdCnJnAXgAM882s.jpeg
 
Przerażająca nitka o Paltic Pipe;



Czyżby Konfederacja nie sprawdziła, że działa wbrew poglądom swojego elektoratu? Czy też to kolejny gówno sondaż? A może po prostu onucerstwo to ich podstawa?

View attachment 45792

Bardzo niski procent ludzi mądrych wśród elektoratów każdej partii, przerażające.

Jedynie mądry człowiek na tak postawione pytanie odpowie "nie wiem" a każdy zwykły idiota będzie z pełnym przekonaniem mówił, że na 100% wie, że "tak" lub, że na 100% "nie" bo oni wiedzą "i chuj ich to obchodzi!"
:beczka:
 
kiedy farmazoniarz21 wejdzie za mocno :korwinlaugh:


a odnośnie przejmowania polskiego rynku: jestem pod wrażeniem społecznej organizacji. Duńskie korporacje rolnicze (Dania 20 mln świń i te korporacje chcą zrobić to samo w Polsce, pyszne gumowe jedzenie...) próbują przejąć polski rynek produkcji rolnej i ładnie mieszkańcy wsi (bez względu czy rolnicy czy nie) się organizują aby temu przeszkadzać tak, że nawet samorządowcy się poddają, a to niby miasta są mają świadomych obywateli od betonu ale za to z prezydentami z tęczowymi flagami -i gdzie zacofanie: na wsi czy w mieście? :muttley:


Ten dlapieniędzy się trochę stacza. Lepsze filmiki robi Damian Olszewski: kuźwa 8 miliarderów w rodzinnie, chciałbym się włamać do mózgu takich ludzi i zobaczyć jak ich myśli są odrealnione
 
Podobno cos sie dzieje w Iranie


Drony, drukarki i hakerzy


Ameryka Rosja też sie sypie, to osobny rozdział




Turcjo: albo albo


Amunicja zapalajaca














On the other hand...






Hmmm




Czeczenia


 
Last edited:
Wow


Iran




A tu tez ciekawostka. Drony dla RU, pocuski dla UA




Baterie...


...zabijaja










Ciekawe czy nasze wojsko ma takie staty


Oho, jiuz nie operacja specjalna?






XD biedna straszona nukami Matka Rosja broni cywili i szpitali, oraz prawa do samostanowienia narodow XD (stream po angielsku z przemowienia na zywo)
 
Back
Top