Polityka

Dobrze zrozumiałem? Kupując węgiel nie otrzymacie informacji na temat jego kaloryczności? Wtf? :brainoverload:

Ciekawe ilu z Was, moi drodzy czipsożercy, wie co to oznacza.
Czipsy maja te etykiety, sa mocno kaloryczne, wiec pewnie mozna nimi palic XD

A na powazniej, szkiełka dupa cicho, dasz linka?
 
Czipsy maja te etykiety, sa mocno kaloryczne, wiec pewnie mozna nimi palic XD

A na powazniej, szkiełka dupa cicho, dasz linka?
No właśnie, chyba na polsacie trafiłem na końcówkę "newsa" kiedy te słowa wypowiedział prowadzący.

Więc pierwsze co robię to gonię na Cohones się upewnić bo to by był piękny symbol dymania swoich obywateli przez Kapitana Państwo.
 
Zmarł Tomasz Wołek.

Swego czasu jeden z największych medialnych wrogów PISu koło Lisa i Kuczyńskiego.

Tzw radiowa trzódka. Lubiłem nawet ich audycje. Dobre roasty tam były.
 
jasne zgadzam się. @Bezimienny oczywiście, że to karygodne zachowanie i takie pierdolenie, ja nie mam zamiaru tutaj się wykłócać i coś udowadniać a tym bardziej z się wyzywać z Tobą czy coś. Ja jedynie odnosiłem się do tego, co kolega szpilin właśnie powiwdział, żę wiesz zawsze musi być jaiś wróg. Rozjebmy kraj jak się da, ale wina Tuska który nie rządzi x lat.
te wypowiedzi, które zacytowałem wybielające fana 13nastek są w większości autorstwa autorytetu salonowego TVNowskiego czyli...
... Agnieszki Holland zapraszanej przez Trzaskowskiego na jego Campus.
Gdyby Kaczyński zaprosił księdza z takimi tekstami to wyborcza (Michnik broniący Polańskiego...) i TVN szalałyby.
1663795112525.png

To jest twarz obrońcy fana 13 latek Polańskiego, a co Magdalena Środa mówiła...
I o to mi chodziło w tej krytyce: nie ważne świństwo, ważne kto jest wykonawcą. Kastowość czyli niestety jedna z polskich wad narodowych od artystów, urzędników, sędziów, prokuratorów, nauczycieli aż po resztę społeczeństwa...
Chociaż oczywiście uważam, że mimo wszystko zarzuty wobec KK są grubo przesadzone napędzane kiedyś przez "Fakty i Mity" (naczelny teraz siedzi za zlecenie zabójstwa i zatrudniał SBków...) a teraz Urbana z Nie... Ba nawet Sekielski się nadział podczas kręcenie swojego filmu na cwaniaka, który z organizacji mającej pomagać ofiarom pedofilii zrobił interes i chciał kasę od Sekielskiego za występ w filmie...
Problem z KK jest w sprawach $$ czyli rozdawania hektarów KK przez samorządy (w których nie rządzi przecież PiS) i władze państwowe. Pewnie ze 100 tys. hektarów bez żadnego trybu poszło, gdyby to zamienić w sztabki złota to...
Klasyk: przekręty finansowe są ponad podziałami partyjnymi...

Czy uważam, że Tusk i Trzaskowski to źródło wszelkiego zła? Nie.
Uważam oczywiście, że branie pieniędzy na Campus pośrednio od niemieckiego MSZ aby zapraszać tam obrońców fana 13latek i Szatan mówiącą "o byciu ofiarą hejtu" to pachnie zdradą, bo to jest chore, że państwo będące w konflikcie interesów z Polską finansuje polską politykę...
Kto płaci ten później wymaga takich wypowiedzi

Uważam też, że tacy ludzie jak Tusk z Pawlakiem zachowywali się jakby służyli Niemcom i Rosji

Tak mnie ciekawi czy Pawlak stosuje swoje mądrości w życiu prywatnym: to pewnie jeden z tych genialnych turystów, który trzyma wszystkie karty, paszporty i inne dokumenty w jednej kieszeni a później płacz, że nie może do kraju wrócić...

Tylko, że jeśli ktoś mówi: wystarczy wywalić x osób i wszystko będzie dobrze to kłamie. Wymiana osób nic nie daje, bo system jest wadliwy. Nawet gdybyśmy wywieźli Pawlaka, Tuska, Piechocińskiego, Kaczyńskiego, Macierewicza, Ziobre, Śmiszka, Bierdonia, Brauna i JKM na bezludną wyspę (i dać każdemu pistolet z jedną kulą)-to przyszliby kolejni na ich miejsce...

Ale oczywiście dla mediów taka narracja ,,wystarczy wywalić osoby" jest zajebista: można sprzedawać debaty Śmiszek vs Gojdek, ten szef Wieśniak Unii vs Kowalski...
Później chodzą tacy ludzie po świecie myślący, że Polska to druga Rosja i w ogóle jakiś dziki Zachód mimo, że to nie w Polsce giną hurtowo dziennikarze i mamy jedną z najmniejszych przestępczości w UE...

Plus dla oszustów to żniwa: słynna zbiórka na samochód dla ofiary wypadku Beaty Szydło, która okazała się scamem a Lis i dziennikarze wyborczej podawali ją dalej aż po zbiórkę na Margo. Teraz jest zbiórka na pozwanie Czarnka: tak sie zarabia $$$


Czy jestem ekspertem? Ja jestem zwykły low information voter, aby wszystko ogarniać to trzeba byłoby kilka h dziennie na to poświęcać.
Kiedyś mnie po prostu ciekawiło czy byłbym w stanie występować jako polityk i obronić poglądy w które nie wierze. Przeglądałem mnóstwo dyskusji z dobre 10 lat temu. No nieskromnie mówiąc znam większość argumentów za i przeciw na większość debat, nawet mniej standardowe, ale to wiedza bezużyteczna. Żadnemu posłowi nie pomogę bo "klauzula sumienia" nie pozwala, co najwyżej wyślę takie pytanie aby wyśmiać np. wyborców takiej pani:

Szajbus Wielgus, Macierewicz to są właśnie zgniłe owoce mentalności wyborców ,,wystarczy wywalić x osób z obozu partii y" to będzie cudownie i glosujmy na byle kogo byle partia się zgadzała...
 

Attachments

  • 1663795105155.png
    1663795105155.png
    161 KB · Views: 3
W ostatnich latach liczba obywateli Izraela, którzy wystąpili o polski paszport, zwiększyła się o ponad 250 proc. (dane do 2018 roku). Między 2015 a 2017 rokiem ponad 10 tysięcy Izraelczyków stało się "Polakami"...

 
W ostatnich latach liczba obywateli Izraela, którzy wystąpili o polski paszport, zwiększyła się o ponad 250 proc. (dane do 2018 roku). Między 2015 a 2017 rokiem ponad 10 tysięcy Izraelczyków stało się "Polakami"...

Jeszcze tylko masowo zaczną rozdawać obywatelstwo banderowcow I będzie cacy
 
W ostatnich latach liczba obywateli Izraela, którzy wystąpili o polski paszport, zwiększyła się o ponad 250 proc. (dane do 2018 roku). Między 2015 a 2017 rokiem ponad 10 tysięcy Izraelczyków stało się "Polakami"...

To jest polin.

Andrej dudu roku pańskiego 2021
 
Czym tak upadli, poza odklejeniem dziadka, który lubi kontrowersje i jest w wieku, w którym według Karateki ma się jeszcze pełnię sił?

W ostatnich latach liczba obywateli Izraela, którzy wystąpili o polski paszport, zwiększyła się o ponad 250 proc. (dane do 2018 roku). Między 2015 a 2017 rokiem ponad 10 tysięcy Izraelczyków stało się "Polakami"...


Czy to tak dużo? Przez 3 lata 10 tys, z państwa w którym masa ludzi na codzień mówi po Polsku?
 
Poprawiłem


Sami Polacy tego uczą. Nie wiem czy jest kraj w którym tyle osób pluje na Polske- co w Polsce. Tokarczuk i, Sztuhry, Najsztuby i "fajnopolacy".

W Izraelu zazwyczaj ci którzy mówią po polsku- mówią tym językiem bo ktoś im zaszczepił miłość do Polski i polskości, wychował ich na Polaków.
Coś jak dzieci Polaków w Anglii - też mogą być Polakami w 100 % , mogą też już robić się bardziej brytolami.
 
Sami Polacy tego uczą. Nie wiem czy jest kraj w którym tyle osób pluje na Polske- co w Polsce. Tokarczuk i, Sztuhry, Najsztuby i "fajnopolacy".

W Izraelu zazwyczaj ci którzy mówią po polsku- mówią tym językiem bo ktoś im zaszczepił miłość do Polski i polskości, wychował ich na Polaków.
Coś jak dzieci Polaków w Anglii - też mogą być Polakami w 100 % , mogą też już robić się bardziej brytolami.
Przecież to nie są Polacy, tylko żydzi. Tokarczuk to ukr choć bardziej wygląda na orka (czytaj ruska). W Izraelu mówią po polsku bo albo jeszcze pamiętają jak nas udawać, albo się tego uczą. Niemniej to dywersanci.
 
Przecież to nie są Polacy, tylko żydzi. Tokarczuk to ukr choć bardziej wygląda na orka (czytaj ruska). W Izraelu mówią po polsku bo albo jeszcze pamiętają jak nas udawać, albo się tego uczą. Niemniej to dywersanci.

A Slazacy? Gorale? Kaszubi? tez zamaskowani dywersanci?
 
Przecież to nie są Polacy, tylko żydzi. Tokarczuk to ukr choć bardziej wygląda na orka (czytaj ruska). W Izraelu mówią po polsku bo albo jeszcze pamiętają jak nas udawać, albo się tego uczą. Niemniej to dywersanci.


I każdy żyd jest taki, tak? Kurde, nazistowskie filmy propagandowe mówiły jednak prawdę xd
 
Polacy. Przynajmniej aktualnie.


Żyd Polak też jest Polakiem.
@Drzewo a Kiepura, który walczył za polskość Śląska, to szkodnik czy pożyteczny Polak? A Lem, który wsławił Polskę literacko to dywersant? A Kamil Baczyński i inni żydzi walczący za Polskę, tworzący jej dorobek narodowy? Podobnie Grudziński. Dywersanci?
 
Last edited:
A Slazacy? Gorale? Kaszubi? tez zamaskowani dywersanci?
Nie. Mamy nawet naszych muzułmańców pod Kaszubami, żyją grzecznie i nie próbują nas przekonywać do swojszej racji, więc mogą sobie żyć. Ba, oni nawet nie lubią tego, co muzle odpierdalają ogólnie.
 
  • Like
Reactions: spa
Żyd Polak też jest Polakiem.
@Drzewo a Kiepura, który walczył za polskość Śląska, to szkodnik czy pożyteczny Polak? A Lem, który wsławił Polskę literacko to dywersant? A Kamil Baczyński i inni żydzi walczący za Polskę, tworzący jej dorobek narodowy? Podobnie Grudziński. Dywersanci?
Tak, dywersanci - teraz dzięki nim możesz mnie próbować przekonać, że to dobra i niewinna nacja. A jak jest naprawdę to powinni ci wytłumaczyć mieszkańcy Palestyny.
 
Tak, dywersanci - teraz dzięki nim możesz mnie próbować przekonać, że to dobra i niewinna nacja. A jak jest naprawdę to powinni ci wytłumaczyć mieszkańcy Palestyny.


Czyli dobrzy polscy patrioci udawali dobrych polskich patriotów by usprawiedliwiać to co się dzieje w Palestynie zanim w Palestynie fis się zaczęło dziać?
A Amerykanin każdy jest zły, bo Irak itd?
 
Back
Top