Polityka

"Wina tuska" to typowa retoryka szukania wroga. Wszyscy to robią. Byli trockiści, żydzi, kapitaliści a nawet wróble się przytrafiły
jasne zgadzam się. @Bezimienny oczywiście, że to karygodne zachowanie i takie pierdolenie, ja nie mam zamiaru tutaj się wykłócać i coś udowadniać a tym bardziej z się wyzywać z Tobą czy coś. Ja jedynie odnosiłem się do tego, co kolega szpilin właśnie powiwdział, żę wiesz zawsze musi być jaiś wróg. Rozjebmy kraj jak się da, ale wina Tuska który nie rządzi x lat.
 
@Bezimienny i ogółem nie będę palił głupa i się kompromitował, bo widzę, że Ty w polityce grubo siedzisz, więc nie mam zamiaru pierdolić kocopołów jak na czym się nie znam.
 
To może przytocz co mówi Bosak na ten temat? Jego tez nie uznajesz za obowiązujące?


– Złe, niepotrzebne słowa, które nie powinny paść i które nie są prawdziwe zarówno w odniesieniu do kobiet, mężczyzn, dorosłych i do dzieci – powiedział Krzysztof Bosak na antenie. – Ofiary przemocy często nie mają siły psychicznej żeby głośno protestować, czasem przeżywają takie sytuacje w milczeniu. Często dopiero później, po latach, mają odwagę aby o tym opowiedzieć - stwierdził polityk Konfederacji.

Tylko co z tego wynika? Czemu konfederacja nie usunela Korwinistow z koalicji?
 
Odpowiedzcie sobie na pytanie czy jesteście dorośli jak traktujecie poważnie Korwina.
Jak tak to mi was literalnie szkoda Panowie. :beczka:

Jak ktoś będzie miał ochotę zagłosować na niemiecki Tuskoland zapytajcie rodziców jak fajnie się wydawało pieniążki z OFE. A no tak zajebali :mamed:

Sorry, ale część konfederacji ma mentalność Coolfonow, kumpli itp.
 
Sorry, ale część konfederacji ma mentalność Coolfonow, kumpli itp.
Sory ale to samo można powiedzieć o każdej partii. Niekompetencje poprzednich władz można wyliczać w setki jak nie tysiące tak jak ich hipokryzję.

Tu masz partie która mimo zabetonowanej ordynacji przez Magdalenkę jednak się przebiła. Nie ze wszystkim się z nimi zgadzam, ale niestety nie widzę lepszej opcji na ten moment.
 
Sory ale to samo można powiedzieć o każdej partii. Niekompetencje poprzednich władz można wyliczać w setki jak nie tysiące tak jak ich hipokryzję.

Tu masz partie która mimo zabetonowanej ordynacji przez Magdalenkę jednak się przebiła. Nie ze wszystkim się z nimi zgadzam, ale niestety nie widzę lepszej opcji na ten moment.


No nawet sam bym na nich zagłosował, ale godność nie pozwala mi zagłosować. Na kogokolwiek.
Demokracja to oszustwo.
 
A.jpg
 
:jarolaugh:
Nikt go nie chciał kupować za 60 zł za tonę, a my płacimy za niego 2100 zł za tonę
Brawo brawo! Polska mistrzem Polski.

Się śmialiście, ale ja mam w ciężarówce webasto i będę miał ciepło :jarolaugh:


Ale przynajmniej bomby nie spadają kurwaaaaa :beczka:
 
Zaczynają wychodzić efekty radosnego zarządzania przez socjalistów. Sam mam wokół siebie kilka podobnych przykładów i to dużych firm produkcyjnych bazujących na technologi wymagającej solidnego grzania maszyn. Będą zwolnienia, cięcia i nadzieja dotrwania do lepszych czasów.
Czy właściciele i pracownicy zamykanych zakładów zrobią strajk mężczyzn? :kawulpokapoka:
 
Brawo brawo! Polska mistrzem Polski.

Się śmialiście, ale ja mam w ciężarówce webasto i będę miał ciepło :jarolaugh:


Ale przynajmniej bomby nie spadają kurwaaaaa :beczka:
Niebawem skończy się tarcza anty-puto-inflacyjna, cena wahy wyjebie w górę, to i z webasto zrezygnujesz:werdum:
 
tak patrze na ten popis generała w wyborczej, drugi geniusz po tym generale od Hołowni z tekstami o żołnierzach odmawiających wykonania rozkazu...
... więc wchodzę na ln, bo ciekawe co tam młodzi dobrze wykształceni z większych ośrodków miejskich myślą, a tu wchodzi były redaktor mmarocks i rozpierdala system :tellmemore::antonio:

1663578765261.png

Już jak słucham TV to mam wrażenie, że likwidacja 500 plus jest lekiem na wszystko...




Obie strony mają dużo racji: plus z mandatów wcale nie ma dużo kasy w budżecie

 
Back
Top