Polityka

Wrzucę tu więcej osób zobaczy. Polecam szkoda ze tak mało "ludzi" w naszym imperium myśli.

Bardzo mi się spodobało zdanie które również mówie "bardzo dobrze, macie co chcieliście, pieniądze nie biorą się z nieba".


to nie jest ten typ, któremu Zaorski cisnął o piramidzie finansowej?

Dobra to ten drugi, sprawdziłem przed wysłaniem


Co to za moda w ogóle na te zagraniczne nazwiska....

Hm. Teraz pora na TUska i Trzaskowskiego...

Jukos Michaiła Chodorkowskiego. Niekorzystny wynik procesu w Holandii, potem awansował sędzia z tego procesu oraz adwokat ludzi Putina. Zajebisty ogólnie kraj: zastrzelony wychodzący dziennikarz mający większy program interwencyjny w TV oraz Spiegel dał okładkę o Holandii jak doszło do tego, że Holandia stała się rajem dla mafii: z tym praniem brudnej kasy Holandia to prawie drugie ZEA, gdzie jest mnóstwo bandytów na emeryturze :roberteyeblinking:
1663366963058.png


Taka jakaś ta wolność dziennikarska, ale to w Holandii, we Francji giną dziennikarze. Słowacja i otwarte groźby polityków wobec dziennikarza, który później został zabity.
A przecież podobna Polska w tym śmiesznym rankingu (za punktacje Polski odpowiada redakcja wyborczej -Matczak i Bodnar powołują się na ten ranking...) jest taka zła, że tylko Węgry gorsze. Hm: kuźwa, który dziennikarz w Polsce został w przeciągu ostatnich 15 lat zabity, mocniej pobity?
Michnik, Lis, Olejnik chodzą bez ochrony przecież...
 
Hm. Teraz pora na TUska i Trzaskowskiego...
Nie w temacie kompletnie, ale tak mnie naszło. Strasznie Tuskiem i Trzaskoskim, to jest taka paranoja, że ja pierdole. Huj, że rządzi od x lat Pis z pedofilami w sukienkach, rozjebali cały kraj, inflacja najgorsza od pierdyliarda lat, ale huj Tusk to zło hahha.
 
Nie w temacie kompletnie, ale tak mnie naszło. Strasznie Tuskiem i Trzaskoskim, to jest taka paranoja, że ja pierdole. Huj, że rządzi od x lat Pis z pedofilami w sukienkach, rozjebali cały kraj, inflacja najgorsza od pierdyliarda lat, ale huj Tusk to zło hahha.
Tak, Tusk to też zło. Innego typu, europejskie. I gdy oni rozjebią kraj, to już nie będzie kraj. Zamienisz wyrywanie zębów na amputację ryja. To ja już wolę tych, którzy może spróbują plombować.
 
Nie w temacie kompletnie, ale tak mnie naszło. Strasznie Tuskiem i Trzaskoskim, to jest taka paranoja, że ja pierdole. Huj, że rządzi od x lat Pis z pedofilami w sukienkach, rozjebali cały kraj, inflacja najgorsza od pierdyliarda lat, ale huj Tusk to zło hahha.
Wystarczy sobie przypomnieć postawę Donka i Trzaska podczas kryzysu na granicy z Białorusią i masz odpowiedź jak chujowe byłyby ich rządy. Do tego ich obecne pierdolenie o wszystkich socjalach pisowskich i obiecywanie ich utrzymania. Brak pomysłu na walkę z inflacją i ogólna beznadzieja programowa na opozycji pozwala myśleć, że Tusk i Trzask to taka sama gangrena jak pis tylko zamiast czarnej mafii, będziesz miał mafię tęczową. Ot, cała różnica. Jebać tych i tych równo.
 
Wystarczy sobie przypomnieć postawę Donka i Trzaska podczas kryzysu na granicy z Białorusią i masz odpowiedź jak chujowe byłyby ich rządy. Do tego ich obecne pierdolenie o wszystkich socjalach pisowskich i obiecywanie ich utrzymania. Brak pomysłu na walkę z inflacją i ogólna beznadzieja programowa na opozycji pozwala myśleć, że Tusk i Trzask to taka sama gangrena jak pis tylko zamiast czarnej mafii, będziesz miał mafię tęczową. Ot, cała różnica. Jebać tych i tych równo.
@krolik @szplin Oczywiście przyjacfiele z wami się zgadzam. Tylko mnie po prostu śmiech ogarnia (przez łzy), żę te kurwy tyle lat rządą, wszystko pada, ale to zawsze wina tuska. Albo takie pojeby zostają ministrami jak Kowalski, co mu kolorowe kredki w przedszkolu to kojarzą się z propgadaną LGBT.
 
@krolik @szplin Oczywiście przyjacfiele z wami się zgadzam. Tylko mnie po prostu śmiech ogarnia (przez łzy), żę te kurwy tyle lat rządą, wszystko pada, ale to zawsze wina tuska. Albo takie pojeby zostają ministrami jak Kowalski, co mu kolorowe kredki w przedszkolu to kojarzą się z propgadaną LGBT.
"Wina tuska" to typowa retoryka szukania wroga. Wszyscy to robią. Byli trockiści, żydzi, kapitaliści a nawet wróble się przytrafiły
 
Odpowiedzcie sobie na pytanie czy jesteście dorośli jak traktujecie poważnie Korwina.
Jak tak to mi was literalnie szkoda Panowie. :beczka:

Jak ktoś będzie miał ochotę zagłosować na niemiecki Tuskoland zapytajcie rodziców jak fajnie się wydawało pieniążki z OFE. A no tak zajebali :mamed:
 
Dzisiaj rano byłem na zakupach. Przy kasie spore kolejki. Za mną spotkało się 3 znajomych. Goście w okolicach 60. Przez tych kilka minut jedyne o czym rozmawiali to schorzenia. Każdy miał kłopoty ze zdrowiem, a wszystko zaczęło się od wspomnienia czwartego, nieobecnego, któremu "giry odmówiły posłuszeństwa i już do roboty nie wróci".
 
Nie w temacie kompletnie, ale tak mnie naszło. Strasznie Tuskiem i Trzaskoskim, to jest taka paranoja, że ja pierdole. Huj, że rządzi od x lat Pis z pedofilami w sukienkach, rozjebali cały kraj, inflacja najgorsza od pierdyliarda lat, ale huj Tusk to zło hahha.
chętnie odpowiem na pytanie. Tylko jedna prośba bo wiem jak może pójść dalej wymiana postów: możesz mi powiedzieć jak byś ocenił Kaczyńskiego, jeśli zaprosiłby on na konwencje wyborczą takich obrońców fana seksu z trzynastką?

13-latki same pchają się do łóżka

to mój dobry kolega
wyciąganie tego jest nieludzkie
Mam do niego osobistą głęboką sympatię jednocześnie nie znaczy to, że podoba mi się to co zrobił, w ogóle mi się to nie podoba, ale też wiem, bo mam swoje lata, jak wyglądała scena erotyczna i stosunki damsko-męskie w tamtych czasach. A wyglądały zupełnie inaczej. Teraz patrzy się ahistorycznie. Lubimy upraszczać, lubimy potępiać

Czy chciano go wysłuchać? Też nie. Wypłynęły jakieś nowe oskarżenia, jakichś innych kobiet, też sprzed wielu lat. Czy one są wiarygodne? On twierdzi, że nie. Zasada jest taka, że raczej się powinno wysłuchać, co mówi potencjalna ofiara i założyć, że ona mówi prawdę, tak jest w przypadku ofiar pedofilii. To jest strasznie skomplikowana sprawa, ale nie zmienia to faktu, że ksiądz stał się kozłem ofiarnym tego wszystkiego. Na niego zlała się ta cała agresja i to często idąca od ludzi, którzy go podziwiali i grzali się w cieple jego obecności
 
Czym tak upadli, poza odklejeniem dziadka, który lubi kontrowersje i jest w wieku, w którym według Karateki ma się jeszcze pełnię sił?

Odpowiedzcie sobie na pytanie czy jesteście dorośli jak traktujecie poważnie Korwina.

Co on w takim razie robi w koalicji jeszcze? Dlaczego Ci, ktorzy sa "powazni", "dorosli" w konfederacji lub ich madrzy wyborcy jeszcze nie wyrzucili go na margines polityczny? Dla mnie brak reakcji jest rownoznaczny z poparciem dla gloszonych przez niego tez. Ktos go wybiera, ktos przyjmuje do koalicji.

Dla tych, ktorzy rozwazaja oddanie glosu na Konfederacje cos do przemyslenia. Wyobrazcie sobie, ze jakims cudem dojda do wladzy i na przyklad taki pomysl przejdzie. Wy jestescie szczesliwymi rodzicami 8letniej dziewczynki, ktora pewnego dnia zastajecie w domu roztrzesiona i zaplakana. Mowi ze 79 letni pan ja wlasnie skrzywdzil. W normalnym swiecie z automatu typ leci w odchlan zapomnienia. Tutaj wedlug gloszonych przez przedstawiciela konfederacji bzdur to Wasza 8 letnia corka bedzie musiala udowodnic w sadzie, ze na "krzywde" sie sama dobrowolnie nie zgodzila.
 
Odpowiedzcie sobie na pytanie czy jesteście dorośli jak traktujecie poważnie Korwina.
Jak tak to mi was literalnie szkoda Panowie. :beczka:

Jak ktoś będzie miał ochotę zagłosować na niemiecki Tuskoland zapytajcie rodziców jak fajnie się wydawało pieniążki z OFE. A no tak zajebali :mamed:
żeby tylko problemem Konfederacji był JKM. Ten cwaniak tak marginalizował każdego kto nie był takim pseudohistorykiem i filozofem jak on, że w partii zostali jego naśladowcy myślący jak być jeszcze większym JKM i nie mówię tutaj tylko o Jacku Wilku czy Berkowiczu...
 
Co on w takim razie robi w koalicji jeszcze? Dlaczego Ci, ktorzy sa "powazni", "dorosli" w konfederacji lub ich madrzy wyborcy jeszcze nie wyrzucili go na margines polityczny? Dla mnie brak reakcji jest rownoznaczny z poparciem dla gloszonych przez niego tez. Ktos go wybiera, ktos przyjmuje do koalicji.

Dla tych, ktorzy rozwazaja oddanie glosu na Konfederacje cos do przemyslenia. Wyobrazcie sobie, ze jakims cudem dojda do wladzy i na przyklad taki pomysl przejdzie. Wy jestescie szczesliwymi rodzicami 8letniej dziewczynki, ktora pewnego dnia zastajecie w domu roztrzesiona i zaplakana. Mowi ze 79 letni pan ja wlasnie skrzywdzil. W normalnym swiecie z automatu typ leci w odchlan zapomnienia. Tutaj wedlug gloszonych przez przedstawiciela konfederacji bzdur to Wasza 8 letnia corka bedzie musiala udowodnic w sadzie, ze na "krzywde" sie sama dobrowolnie nie zgodzila.
To może przytocz co mówi Bosak na ten temat? Jego tez nie uznajesz za obowiązujące?
 
Co on w takim razie robi w koalicji jeszcze? Dlaczego Ci, ktorzy sa "powazni", "dorosli" w konfederacji lub ich madrzy wyborcy jeszcze nie wyrzucili go na margines polityczny? Dla mnie brak reakcji jest rownoznaczny z poparciem dla gloszonych przez niego tez. Ktos go wybiera, ktos przyjmuje do koalicji.

Dla tych, ktorzy rozwazaja oddanie glosu na Konfederacje cos do przemyslenia. Wyobrazcie sobie, ze jakims cudem dojda do wladzy i na przyklad taki pomysl przejdzie. Wy jestescie szczesliwymi rodzicami 8letniej dziewczynki, ktora pewnego dnia zastajecie w domu roztrzesiona i zaplakana. Mowi ze 79 letni pan ja wlasnie skrzywdzil. W normalnym swiecie z automatu typ leci w odchlan zapomnienia. Tutaj wedlug gloszonych przez przedstawiciela konfederacji bzdur to Wasza 8 letnia corka bedzie musiala udowodnic w sadzie, ze na "krzywde" sie sama dobrowolnie nie zgodzila

Ale mój drogi lewica promuje lpg+ czego kolejnym krokiem jest właśnie pedofilia.
Popatrz co się dzieje w stanach.
Głęboka patologia.

Stary Ja z tym walczę i na każdym kroku cisnę ludzi popierających to gówno, bo na końcu są te biedne dzieci.
Właśnie dlatego żeby nie stały przed wyborem czy mając 10 lat określać swoją płeć czy być wykorzystywane przez starych zboków. Tak się skończy ten piękny kolorowy postęp tylko że niektorzy się obudzą jak będzie "po ptakach".

Korwin jest oszołomem. On ma polaryzować jedne grupy tak jak drugie nazwisko Tusk lub kaczynski.
 
  • Like
Reactions: spa
Back
Top