Polityka

Bo Ty jesteś zakochany w lewackiej Europie. Głosuj dalej na układ z Magdalenki i nie licz, że cokolwiek się w tym kraju zmieni.
Tylko powiedz dziecku, że ma słuchać pana z telewizora, szczepić się co roku i że nie ma świetlanej przyszłości przed sobą.

Będziesz głosował na Jaszczura gdy będzie taka okazja?
 
Będziesz głosował na Jaszczura gdy będzie taka okazja?
A co to ma do rzeczy jak to nie mój okręg wyborczy?
Chodzi o wyjebanie od koryta tych złodziei, którzy od 30 lat kradną na potęgę. Musi wejść ktoś z poza układu i w piździe mam ich poglądy. Przecież tu nic nie zostanie jak Po z Lewakami dojdą do żłoba.

Tak jak wcześniej będę głosował na Krystiana Kamińskiego.
 
A co to ma do rzeczy jak to nie mój okręg wyborczy?
Chodzi o wyjebanie od koryta tych złodziei, którzy od 30 lat kradną na potęgę. Musi wejść ktoś z poza układu i w piździe mam ich poglądy. Przecież tu nic nie zostanie jak Po z Lewakami dojdą do żłoba.

Tak jak wcześniej będę głosował na Krystiana Kamińskiego.

Czy uważasz że wejście Olszańskiego do Sejmu stanowiłoby poprawę jakości polskiego Sejmu?
 
Nie ładnie tak kategoryzować ludzi Panie Europejczyk ;)

W czym ma być gorszy od ludzi pokroju Tuska, Sasina, Jahiry czy Róży von kurwa z Polski thun ?
:kis:

Można by było jeszcze wziąć na listę Rafatusa. Wzmocniłby szeregi "merytorycznej opozycji"
E53OJfYX0AA6iDb.jpg
 
Myślałem że niżej poziomem jak z tematu o c19 zejść nie można. Jak widać się myliłem.

Bo my jesteśmy akurat na tyle zjebanym narodem w pewnym podejściu, że zamiast wyciągać wnioski, i ogarnąć, że mamy syf teraz masakryczny, to przecież znajdą się zawsze jacyś pożyteczni debile, które będę pierdolić, ale za Tuska było tak, za Tuska też kradli, wszystko wina tego Tuska, który pierdyliard nie rządzi, ale debilom, ciężko spojrzeć, że pis i rucha bez mydła.
 
Przecież to Ty nic nie masz przeciwko wciąganiu PatoStreamera Olszańskiego na listy wyborcze
Podaj mi gdzie to napisałem, bo jakoś nie widzę takiego zdania w moich wpisach.
Jak zwykle nie masz argumentów i odwracasz kota ogonem.
Maskę zdejmij bo się niedotleniłeś.
Bo my jesteśmy akurat na tyle zjebanym narodem w pewnym podejściu, że zamiast wyciągać wnioski, i ogarnąć, że mamy syf teraz masakryczny, to przecież znajdą się zawsze jacyś pożyteczni debile, które będę pierdolić, ale za Tuska było tak, za Tuska też kradli, wszystko wina tego Tuska, który pierdyliard nie rządzi, ale debilom, ciężko spojrzeć, że pis i rucha bez mydła.
Kurwa bez kitu. Krzyki na mównicy, ręka w rękę wprowadzane zakazy dla plebsu a sami wódeczkę pili u mazurka.

Ale niestety jak widać wyżej niektórzy mają pamięć złotej rybki i nie myślą racjonalnie.
 
Gdyby wsadzić na listy do senatu: Jaszczura, Stonogę, Konowicza itp., to pewnie każdy by się dostał, taki mamy klimat.
Oj mimo wszystko Stonoga zaliczył kompletną porażkę w wyborach, nawet w Senacie mimo innej ordynacji też pewnie by zaliczył. Stonoga i Max Kolonko myśleli, że zsumują lajki na fejsie i suby na YT -i cyk tyle głosów będą mieli...
Chociaż jest taka mroczna postać, która była w polskim Senacie, senator Henryk S. można powiedzieć taki lokalny Janusz Tracz...
Ale gdy spojrzałem kogo wprowadził do Sejmu Palikot to naprawdę zacząłem się zastanawiać czy sama ordynacja mieszana dużo by zmieniła: połowa posłów wybieranych w ordynacji preferencyjnej i połowa z JOWów z dwoma turami wyborów jak we Francji.
Niby prezydenckie kampanie wyborcze są łagodniejsze niż parlamentarne bo przez drugą turę wyborów trzeba liczyć się nie tylko ze swoim kandydatem, ale te wybory Duda vs Trzaskowski były przecież masakrą...
 
Powiem szczerze, byłem naiwny. Myślałem, że wojna na Ukrainie wszystko zmieni, że PO się skończy z racji miękkiego popierania polityki Merkel, a PiS zapłaci za kurs antyunijny, zniszczenie planu zbrojeń (Antoni, PGZ itd.) i zadłużanie państwa. Niestety nowa sytuacja raczej nie wykreuje nowych liderów i nowych partii, jesteśmy skazani na to co jest. A będzie zdecydowanie gorzej.
 
Powiem szczerze, byłem naiwny. Myślałem, że wojna na Ukrainie wszystko zmieni, że PO się skończy z racji miękkiego popierania polityki Merkel, a PiS zapłaci za kurs antyunijny, zniszczenie planu zbrojeń (Antoni, PGZ itd.) i zadłużanie państwa. Niestety nowa sytuacja raczej nie wykreuje nowych liderów i nowych partii, jesteśmy skazani na to co jest. A będzie zdecydowanie gorzej.
plus te ruchy prawackie okazały się kompletną porażką i skończyły się nawet takie kilkuprocentowe przekonania czy nadzieje, że gdyby te ruchy doszły do władzy to byłoby lepiej. Konfederacja, Młodzież Wszechpolska dała takiego czadu, że wcale bym się nie zdziwił jakby drugi raz po 2015 przez polityczne dzieci JKM i Bosaka PiS miał samodzielną większość....
Bo my jesteśmy akurat na tyle zjebanym narodem w pewnym podejściu, że zamiast wyciągać wnioski, i ogarnąć, że mamy syf teraz masakryczny, to przecież znajdą się zawsze jacyś pożyteczni debile, które będę pierdolić, ale za Tuska było tak, za Tuska też kradli, wszystko wina tego Tuska, który pierdyliard nie rządzi, ale debilom, ciężko spojrzeć, że pis i rucha bez mydła.
oj żeby tylko Polska była jakaś wyjatkowa. USA i motywacje ich wyborców, Niemcy głosujące na skrajnych pojebów a później wychodzący zdziwieni na ulice bo co ten Scholz i Zieloni gadają o Rosji (plus kompletne pojeby z AF), aż po Argentynę. Ostatnio szukałem odcinków programu Waldemara Milewicza Dziwny jest ten świat. ROk 2000, wtedy robił odcinek o bankructwie Argentyny, kompletny kryzys, ludzi tracą pieniądze, nie mogą ich wypłacać z banku, inflacja, dług...
Teraz powtórka z rozrywki (ale jedyne co się nauczyli to żeby oszczędności trzymać w $) i tak ciagła powtórka z rozrywki.

Polska staje się taką Argentyną.
Kryzys gospodarczy? Tam odpowiedzią była legalizacja aborcji i parytety trans w armii.

W Polsce? Emocje nie tylko na tym rozumem, ale też nad excelem.

Dla każdego coś szalonego aby wyładować sie politycznie:
- dla lewactwa historie typu: Afganka przeszła w kilka dni z Afganistanu do granicy białorusko-polskiej z kotem
- dla prawactwa historie typu: oj oj to Ukraińcy z nożami chodzą, w Warszawie mordują, Boska pisał przecież to prawda
- dla kiboli czytających pewnie codziennie Boga urojonego do poduszki: ej a kościół to same pedofile tak, ja wam mówie. Kapelan zarabia w hospicjum? Skandal, przecież to luz robota codziennie widzieć umierających ludzi...
- plus oczywiście dla tęczowych: hej a Pis przyjdzie i antykoncepcji zakaże, rozwodów. No Tusk mi mówił, a ten Czarnek to wiedzie co robi? (tak mam na takich ludzi riposte: wymień 3 rzeczy, cisza nagle)...

A oczywiście wszystkie te grupy kiboli politycznych uważają, że nie są do siebie podobne...

Kiedyś zastanawiałem się czy taki przedmiot matematyka finansowa od 4 klasy podstawówki do obowiązkowej matury z tego coś by zmienił. Nawet przejrzałem podręczniki akademickie z tego (fakt, że stare). No dupy nie urywają te zadania na maturze są trudniejsze...

Czy to sprawiłoby, że taki Gdula przestałby mówić o pomysłach czynszy maksymalnych w polityce mieszkaniowej tak jak w DE co doprowadziło do powstania firm mających np. 500 tys. mieszkań pod wynajem?
Czy Zandberg miałby mniejszą popularność?

Tylko bez zmiany ordynacji wyborczej nawet taki przedmiot pomógłby może w 20% i lepiej przygotować sie na to, że Polska będzie taką europejską Argentyną (tylko, że tam jednak nie ma niemieckiej dominacji gospodarczej nad lokalnym rynkiem)...
 
Litwini blokują przepływ towarów między właściwą Rosją a Kalingradem. Rosja się wkurwia, ale nic Litwie nie może zrobić. Może tylko szczekać

 
ah
te 100 tys. zł co miesiąc od już kilkanastu lat za budowę elektrowni atomowej bez wyznaczonego miejsca
POPiS


BTW nie dziwie się, że PO boi się Mazurka i woli nie przyjmować zaproszeń




ale pamietajcie, tylko jedna grupa ma wariatów psychfanów, nie młodzi, dobrze wykształcenie, z większych ośrodków miejskich z korpo


kto ma racje?


Dziwie się troche, że Śpiewak zaczyna robić to co powinna robić prawica, zwłaszcza konserwatyśći...
Chociaż Jacek WIlk zastanawia się na twitterze na rusofobia i szuka jej źródła, on jest taki pocieszny xD













Pamiętajcie jak adwokat to tylko Ryszard Kalisz, pełna dyskrecja :)
 
Mnie to mocno zastanawia. Dlaczego nikt nie podnosi krzyku w sprawie zalewajacego nas plastiku. Jak to gowno raz dostanie sie do wody (a juz jest) to bedzie krazyc przez setki lat. Na przestrzeniu kilkudziesieciu - kilkuset lat to moze doprowadzic do takiego oslabienia genetcznego potencjalu ludzkiego gatunku, ze ludzkosc albo przestanie sie rozmnazac w ilosciach zapeniajacych przetrwanie albo przyjdzie jakis koronawirus 2 i wybije wszystkich.
Bo na tym się nie da zarobić (dużo i szybko). Dam sobie obciąć co nieco, że gdyby tylko za to był konkretny hajs to by tego problemu raz dwa nie było.
 
To jest PO nowej ery: jeszcze ktoś ma nadzieje?
Ocasio Cortez i nie wiem: Franek myślący, że jest polskim odpowiednikiem Murzyna z Bronxu w polityce?






Plus Ochojska i reszta...


Bartek: ma odwagę to zrobić? Polski paszport dużo nie da w razie zatrzymania :korwinlaugh:


Niedługo się okaże, że Kraśko to robot i wszyscy się nabraliśmy, że to człowiek...
 
Lis wyleciał z NewsWeeka za mobbing. Nie jestem zdziwiony.

FB_IMG_1656054910769.jpg


Cytaty:
- Sytuacja z newsroomu. Naczelny zagląda w dekolt jednej z redaktorek i komentuje kolor jej stanika - przypomina sobie były redaktor. - Były też okropne kawały o gejach, koledzy geje z redakcji fatalnie to znosili - opowiada inny redaktor.
***
Jedyne wolne miejsce czeka tuż obok redaktora naczelnego, który właśnie opowiada z przejęciem o spotkaniu Andrzeja Dudy z Wołodymyrem Zełenskim. I gdy chce pokazać, jak prezydent Polski uściskał prezydenta Ukrainy, przyciąga do siebie dziennikarkę i zaczyna ją obłapiać, ewidentnie naruszając jej strefę komfortu. Dziewczyna sztywnieje, nie jest w stanie wydusić z siebie słowa sprzeciwu. Po twarzach zgromadzonych widać, że sytuacja budzi ich głęboki niesmak. Ale nikt się nie odzywa.
***
"Mam poczucie beznadziejności całej sytuacji. Wydaje mi się, że próbowałam już wszystkiego i nic nie przyniosło poprawy. Wręcz przeciwnie, jest coraz gorzej". I dodaje, że "szef chętnie i często mówi, że jak się komuś nie podoba, to może wypierdalać".
***
"Ale jeśli będzie w złym (nastroju - red.), będzie po kolei wyśmiewał każdy zgłaszany temat. (...) Będzie złośliwy i bezlitosny, a wszyscy spuszczą głowy i będą udawali, że nie słyszą i nie widzą, jak ich kolega jest upokarzany. Z obawy, że zostaną następną ofiarą.
***
Czy szef będzie krzyczał, bo ktoś nieopatrznie zgłosi temat, który go wkurzy? Na przykład wywiad z jakimś lewicowym socjologiem, co zostanie skwitowane zdaniem: "Niech, kur...a, spierdala komuch, w mojej gazecie dla takich debili miejsca nie ma". Każda propozycja artykułu, który w jakiś sposób dotyczy praw kobiet, jest wyszydzana i odrzucana z komentarzem w rodzaju: "w dupie wam się przewraca" - opisuje zgłaszająca.
***
"(...) w końcu właściwie przestałam zabierać głos, oszczędzałam siły, zwłaszcza że i tak często po rozmowie z szefem z trudem powstrzymywałam łzy. Albo płakałam. Raz na szczególnie okropnym kolegium miałam atak paniki, ale bałam się prosić o pomoc, więc wyszłam z sali. Zajęła się mną koleżanka z sekretariatu"
***
Źródło: https://wiadomosci.wp.pl/plakalam-mialam-ataki-paniki...
 
"(...) w końcu właściwie przestałam zabierać głos, oszczędzałam siły, zwłaszcza że i tak często po rozmowie z szefem z trudem powstrzymywałam łzy. Albo płakałam. Raz na szczególnie okropnym kolegium miałam atak paniki, ale bałam się prosić o pomoc, więc wyszłam z sali. Zajęła się mną koleżanka z sekretariatu"


:arielcry:
 
Hehe. Mobbing. Śmieszne. Robić się nie chce tym millenialsom. A jak mają depresję to się leczą zamiast pójść pobiegać a jak nie pomoże to z godnością popełnić samobójstwo. Jebane leszcze
Przecież to wszystko kłamstwa. Tomasz Lis miałby robić takie rzeczy? :joanawhat:

Widzę, że szuria pełną gębą.
 
Back
Top