Polityka

Przecież to wszystko kłamstwa. Tomasz Lis miałby robić takie rzeczy? :joanawhat:

Widzę, że szuria pełną gębą.
Lis mi nisko wisi, ale jak widzę takie wywiady po tym jak już go nie ma, to mi się przewraca. Nikt się nie zwolnił i nie nagłośnił sprawy, nikt się nie postawił i nie nakopał mu do dupy. Teraz też się pewnie skończy na anonimowych artykułach. Będzie drugie #metoo.

Pamiętam sprawę o gwałt prezydenta Olsztyna, byłem wtedy za tym żeby powiesili skurwiela, a po 14 latach składam się na jego 3mln odszkodowanie.
 
Nikt się nie zwolnił

Skąd wiesz? To że nikt się nie zwolnił krzycząc że to przez Lisa to nie znaczy że się nie zwolnił z powodu Lisa. Jak ojciec nakurwia dziecko to się nie liczy gdy ono nie ucieknie z domu?

nie nagłośnił sprawy

Nikt nie chciał sobie zrujnować kariery na którą pracował latami? Szok, niedowierzanie.

nikt się nie postawił i nie nakopał mu do dupy.

Bez komentarza
 
xDDD

IMG_20220624_104454.jpg
 
Skąd wiesz? To że nikt się nie zwolnił krzycząc że to przez Lisa to nie znaczy że się nie zwolnił z powodu Lisa. Jak ojciec nakurwia dziecko to się nie liczy gdy ono nie ucieknie z domu?



Nikt nie chciał sobie zrujnować kariery na którą pracował latami? Szok, niedowierzanie.



Bez komentarza
Kompletnie nie jest fanem Lisa, wręcz przeciwnie uważam go za szkodnika większego niż Kurski. Ba nawet mogę powiedzieć, że on zasługuje na to aby być męczony procesem przez 10 lat aby cholernie długo czekać na wyrok. Tak samo jak Matczak, Sadurski i reszta tej Warszafki, tej patointeligencji -za zachowanie podczas kryzysu na granicy i Turowa...
... ale przede wszystkim ty kompletnie nie uwzględniasz czegoś takiego jak specyfika środowiska dziennikarskiego.
To jest zupełnie inne środowisko od większości zawodów w Polsce, a środowisko dziennikarzy politycznych to już kompletnie. Zupełnie inna motywacja, etyka zawodowa itp.

Wiem, że taka pokusa nie stosowania domniemania niewinności wobec ludzi, których się nie lubi -jest kusząca, ale wtedy łatwo się stoczyć do poziomu dawnego czasopisma Fakty i Mity albo Urbana...

A za co został wywalony? Ten wstępniak czwarta władza, mocne krytykowanie TVNu. W końcu może ktoś powiedział aby tak jak kiedyś w Polsacie przypomnieć mu, jaki jest naprawdę mocny i kto rządzi, a kto jest korposzczurem

Ciekawa analiza Ziemkiewicza, zwłaszcza dlatego, że na początku opisuje samego siebie :muttley:


Z poważniejszych rzeczy a nie plotek:
polska przyszłość na rynku mieszkań?
 
Lis mi nisko wisi, ale jak widzę takie wywiady po tym jak już go nie ma, to mi się przewraca. Nikt się nie zwolnił i nie nagłośnił sprawy, nikt się nie postawił i nie nakopał mu do dupy. Teraz też się pewnie skończy na anonimowych artykułach. Będzie drugie #metoo.

Pamiętam sprawę o gwałt prezydenta Olsztyna, byłem wtedy za tym żeby powiesili skurwiela, a po 14 latach składam się na jego 3mln odszkodowanie.
No widzisz, do dziś żyłem w nieświadomości odszkodowania dla prezydenta Olsztyna
 
Wiem, że taka pokusa nie stosowania domniemania niewinności wobec ludzi, których się nie lubi -jest kusząca, ale wtedy łatwo się stoczyć do poziomu dawnego czasopisma Fakty i Mity albo Urbana...

A za co został wywalony? Ten wstępniak czwarta władza, mocne krytykowanie TVNu. W końcu może ktoś powiedział aby tak jak kiedyś w Polsacie przypomnieć mu, jaki jest naprawdę mocny i kto rządzi, a kto jest korposzczurem

Lis sam się pośrednio przyznał do winy.

"Każdy kto walczy z reżimem ma prawo do słabszego dnia w pracy a moi podwładni powinni to zrozumieć"
 
Lis sam się pośrednio przyznał do winy.

"Każdy kto walczy z reżimem ma prawo do słabszego dnia w pracy a moi podwładni powinni to zrozumieć"
spora nadinterpretacja, na twitterze trzeba jak najbardziej streszczać myśli. Powiedział tylko że czasami miał zły dzień
BTW jeśli jakaś afera ma wybuchnąć to prędzej w TVNie. Nawet takie suchary były, że gdyby Axel Ringer Springer przejęło po tym "Lex TVN" (Boże, serio jeśli ktoś myśli, że w taki sposób można uderzyć w TVN to musi być odlatywać) TVN od Discovery to najbardziej cieszyliby się szeregowi pracownicy TVNu :muttley:

Jadą po bandzie z tymi etatami, nic dziwnego, że taka chujowa jakość, że dowód osobisty jest emitowany w głównym wydaniu Faktów. Można powiedzieć, że Edward Miszczak to największy Janusz Biznesu w Polsce. Nawet wyglada jak ten typ z memów, plus wszystkie stereotypy traktuja jako dekalog
 
a nie mam na kogo głosować. Ja wiem że nie oddanie głosu też ma konsekwencje,ale tu kurwa nie ma nad kim się zastanawiać. Pierdole już te wszystkie przyszłe wybory -taka mnie myśl naszła.. miłego weekendu
Przemek, jebać takie atencyjne wypowiedzi dziada, on już za wiele w Konfie nie ma do powiedzenia. Najważniejsze, że mają najlepszy program i pomysły, które wzbudzają nadzieję, że być może jest jeszcze szansa na początek pozytywnych zmian w tym naszym pierdolniku
 
Przemek, jebać takie atencyjne wypowiedzi dziada, on już za wiele w Konfie nie ma do powiedzenia. Najważniejsze, że mają najlepszy program i pomysły, które wzbudzają nadzieję, że być może jest jeszcze szansa na początek pozytywnych zmian w tym naszym pierdolniku

tak nie ma nic do powiedzenia, ze za nazwanie Putina zbrodniarzem wojennym wylatuje sie z partii
 
Przemek, jebać takie atencyjne wypowiedzi dziada, on już za wiele w Konfie nie ma do powiedzenia. Najważniejsze, że mają najlepszy program i pomysły, które wzbudzają nadzieję, że być może jest jeszcze szansa na początek pozytywnych zmian w tym naszym pierdolniku
to co piszesz pasowałoby może jeszcze do 2010 czy naciągając do 2015 roku (gdzie ładnie zapewnił PiSowi samodzielne rządy).
Już nawet przed Krymem JKM zaczął swoją proputinowską narracje, jaki on jest wolnorynkowy, prawicowy, ba nawet mówienie o chrześcijańskiej Rosji, że on dba o swój kraj (a Jacek Wilk powtarza te bzdury)....
Co ciekawe okazało się, że otoczenie partii korwnistycznych to ludzie niemal tak zapatrzeni w niego jak moherowa babcia w Rydzyka, a Warszawka w Lisa i Wojewódzkiego: dosłownie każda głupota przechodzi i jeszcze próbują go tłumaczyć.

Teraz masz w radzie krajowej partii skrajnych pojebów. Ta ekipa Korwin UK (ten Seb Ross, Grygorowicz to nie jest normalne) chwalona przez Mentzena to jest kompletny odlot, Jacek Wilk przeżył przemianę niczym Maciej Rola (który jeszcze przed 2015 rokiem był normalny).
Do tego narodowcy z ich "gospodarką narodową".
Sorry: ale teza ,,JKM zły a reszta partii jest w miare normalna -nie działa". Wręcz przeciwnie: to wygląda na zawody kto będzie większym JKM.
Już nawet nie można powiedzieć tego, że jKM w USA byłyby nudny (pomijając te mity gospodarcze o których mówi Napierała)
 
Back
Top