Polityka

Dzięki.Jak ktoś mnie zapyta dlaczego jestem antysemita, to mu to wyślę.Przykre jest tylko ilu Polaków włazi im w dupe,ale cóż taka cecha co poniektórych z nas...
Za to co Polacy dla nich zrobili w to powinni nam pomniki stawiać. Jebać te roszczeniowe kurwy żydowskie.
Hitler jednak miał racje, żeby to w pizdu wyczyścić :usunto:
 
Arcyciekawe:

Izrael - Palestyna (Biden leci z wizytami do obu tych państw)
Arabia Saudyjska - Jemen (po zabraniu przez Amerykanów patriotów z Arabii Saudyjskiej, nagle ataki Jemenu okazują się być skuteczne i niższa infrastrukturę naftowa)
Izrael - Iran (praca nad bronią jądrową)

Dążenie Bidena do zmniejszenia cen ropy, między innymi by obniżyć rosnącą inflację (8 procent w USA) i zmniejszyć zyski Rosji, która podpisuje kontrakty uzależniające ceny gazu od cen ropy.

 
Last edited:
Niby Wiking powiedział coś oczywistego, ale dla Scholtza to wcale nie jest tak oczywiste
FB_IMG_1655397079915.jpg
 






Mówiłem, że środowisko polskich libertarian to etap ciągłych rozmów o krasnalu atomowym w ogródku (to chyba Wapniak tak kpił)?

Piramida potrzeb...


wersja jednej strony vs wersja drugiej strony a jaka jest prawda?






A tymczasem kredyty




CIekawy kanał od 16:00
ile rata kredytu zabiera z pensji


Spada drastycznie liczba kredytów i sprzedanych mieszkań
coraz więcej mieszkań będzie wystawianych na sprzedaż aby uniknąć przejęcie przez bank.

Rok do wyborów: co zrobi PiS aby nie odbiło się na sondażach? Co ten bankster Morawiecki wymyśli?


EDIT:
Kojarzy ktoś to zabieranie ponad 600 tys. broni po tej masakrze w Australii w latach 90? Ile to dało? @utatek
 






Mówiłem, że środowisko polskich libertarian to etap ciągłych rozmów o krasnalu atomowym w ogródku (to chyba Wapniak tak kpił)?

Piramida potrzeb...


wersja jednej strony vs wersja drugiej strony a jaka jest prawda?






A tymczasem kredyty




CIekawy kanał od 16:00
ile rata kredytu zabiera z pensji


Spada drastycznie liczba kredytów i sprzedanych mieszkań
coraz więcej mieszkań będzie wystawianych na sprzedaż aby uniknąć przejęcie przez bank.

Rok do wyborów: co zrobi PiS aby nie odbiło się na sondażach? Co ten bankster Morawiecki wymyśli?


EDIT:
Kojarzy ktoś to zabieranie ponad 600 tys. broni po tej masakrze w Australii w latach 90? Ile to dało? @utatek

Nie kojarzę sprawy...
 
XD


Ciekawa dyskusja


Tez ciekawie, Ludzie > Sprzęt




Beda okazje na "po"-leasingowe, "po"-kredytowe?




I tak sie konczy lewacka eko-utopia EU. USA najpierw mysli o sobie, ku zaskoczeniu afkors.








Oj tam


Debil


Wow


Broncie sie kamieniami




Call Of Duty


CBDC nadchodzi (EURO)






O systemie punktowym w Chinach (w tym kontekscie warto pamietac o ESG - systemie punktow dla firm i instytucji)




Jedni upadaja, drudzy sie otwieraja, normalny kapitalizm
Hmmmm, follow the money
 
Last edited:
Dzięki.Jak ktoś mnie zapyta dlaczego jestem antysemita, to mu to wyślę.Przykre jest tylko ilu Polaków włazi im w dupe,ale cóż taka cecha co poniektórych z nas...
A komu Polacy nie włażą w dupę? Przecież ten narodzik ma kompleks na punkcie bycia lubianym. Takie skundlenie w zamian za pochwałę i poklepanie po ramieniu. Mentalność pożytecznych idiotów, a potem zdziwienie, że jak raz na ruski rok nie chcemy robić za czyjegoś pazia, to od razu jesteśmy stawiani do pionu...

Stracili dobrą okazję, aby siedzieć cicho.
Prezydent Francji Jacques Chirac na wieść, że Polska dołączyła do grupy państw popierających wojnę w Iraku.
 
Back
Top