Polityka

Polska jest w UE. Czy masowe prześladowanie chrześcijan ma miejsce w krajach UE?
oj za ładna pogoda jest aby się rozpisywać:
a)debaty w UE nie dotyczą tylko krajów z UE np. kiedyś bała taka gównoafera z tym, że niby wielu polskich posłów zagłosowało przeciwko potępieniu kary śmierci w Ugandzie dla homo (oczywiście klika się tytuł więc nie trzeba sprawdzać kto za czym głosował lisie zagrywki i węglarczykowe zagrywki...)
b) oj dałoby się mocniej nagłośnić temat antysemityzmu w Niemczech i Francji -ale o tych krajach nie ma debat w PE (gdyby PiS chciał strolować to powiedziałby, że może dać azyl polityczny Żydom prześladowanym w DE). Gdybym chciał wyprowadzić jakiegoś niemieckiego polityka z równowagi to powiedziałbym: kupie ci tęczowe ubranko z waszymi skrótami, torbę tęczową z Ikei (tej samej Ikei wycinającej kobiety z reklam w Arabii Saudyjskiej) i idź na spacer sobie z kolegą koło tej kamienicy z Syryjczykami. Najlepiej jeszcze z plecakiem jak flaga Izraela -jesteś w strachu?:muttley:
 
oj za ładna pogoda jest aby się rozpisywać:
a)debaty w UE nie dotyczą tylko krajów z UE np. kiedyś bała taka gównoafera z tym, że niby wielu polskich posłów zagłosowało przeciwko potępieniu kary śmierci w Ugandzie dla homo (oczywiście klika się tytuł więc nie trzeba sprawdzać kto za czym głosował lisie zagrywki i węglarczykowe zagrywki...)
b) oj dałoby się mocniej nagłośnić temat antysemityzmu w Niemczech i Francji -ale o tych krajach nie ma debat w PE (gdyby PiS chciał strolować to powiedziałby, że może dać azyl polityczny Żydom prześladowanym w DE). Gdybym chciał wyprowadzić jakiegoś niemieckiego polityka z równowagi to powiedziałbym: kupie ci tęczowe ubranko z waszymi skrótami, torbę tęczową z Ikei (tej samej Ikei wycinającej kobiety z reklam w Arabii Saudyjskiej) i idź na spacer sobie z kolegą koło tej kamienicy z Syryjczykami. Najlepiej jeszcze z plecakiem jak flaga Izraela -jesteś w strachu?:muttley:

Sam fakt że zajmowano się potępieniem kary śmierci w Ugandzie jest niedorzeczne, a Ty chcesz żeby UE zamiast sprawami UE zajmowała się również prześladowaniem chrześcijan w Afryce
 
#WEF


A czy nie bylo info ze Holandia sie nie zgadza? Albo chaos inf., albo s ybkie zmiany decyzji


W punkt


A ja vym powiedział ze Rosja jest kolonia swojej historii


Jak za komuny


Dzieci w Afryce


To klimat czy wojna?


XD








XD




Wrrr


No tak to tej wojny sie nie wygra. 3.5mca.


Ake wg kacapów zagarniamy ziemię XD


Skąd my to znamy


Tania rpopama swoj koszt?


XD
 
Last edited:
Kochani polscy samorządowcy <3




Sam fakt że zajmowano się potępieniem kary śmierci w Ugandzie jest niedorzeczne, a Ty chcesz żeby UE zamiast sprawami UE zajmowała się również prześladowaniem chrześcijan w Afryce
ja uważam, że PE powinnien w końcu zdecydować czym chce być i zacząć być w tym konsekwentny.
Obecnie jest jakaś jeszcze bardziej kiczowata podróbka ONZ, zajmująca się homo i trans od wioski murzyńskiej po Eskimosów.
Plus jakieś zjebane debaty o Polsce (BTW zajebista frekwencja, tak sale świecą pustkami, tylu ludzi to interesuje) które są idealne dla TVP aby pokazywać, że PO to szkodniki (słusznie zresztą).
Kiedyś przeglądałem rozkład dnia w PE: zbiory miodu w Urugwaju, homo i trans w Afryce, wyzwania równouprawnienia...

PE świątynia korupcji, TSUE czyli bardziej obciachowy sąd niż nawet polskie sądy (BTW gdyby było spotkanie z Markiem Safianem to kusiłoby mnie aby tam iść i się go spytać, czy nie odczuwa żenady będąc sędzią w takim sądzie, oraz czy to prawda że TSUE jest w stanie też stwierdzić, że ziemia jest płaska po tej decyzji w sprawie Turowa czy po prostu to całe mówienie o praworządności kończy się wtedy kiedy spogląda się na konto bankowe)
 
Za 100 lat...






Mokra dykta


Ale to pewnie mniej niz polowa miasta, wiec mniejszosc, nie liczy sie XD


O, kolejna mniejszosc


Turcja


Co maja w TV?




U nas niby tez cos bylo, juz nie pamietam jak to sie skonczylo...


Tymczasem


XD


XD




Od nas za helikoptery od nich za podwodne


Albo albo




XD






Brrr mozna enterem, produkty i uslugi nie


Ciekawe czy tak to te kraje postrzegaja, hmmm
 

cienias ten lewak, ja bym odpowiedział Jakowi że odpowiedź na pytanie o brak praworządności w Polsce to materiał na serial dokumentalny ze 100 odcinkami...


Tupolewizm nawet u Hołowni, branie do ochrony staruszków z grupą inwalidzką aby mieć kasę za zatrudnianie osób niepełnosprawnych, róbta co chceta...
Trzeba przynajmniej przyznać, że Fame MMA przynajmniej nie oszczędza na tym...


Powiedz mi @Karateka@ , kto racje? Sędzia Przymusiński, nawet nie musiałem sprawdzać z jakiej jest organizacji...

Ewa Wrzosek musi być kochanką ZIobry nie ma innej opcji xD







 
cienias ten lewak, ja bym odpowiedział Jakowi że odpowiedź na pytanie o brak praworządności w Polsce to materiał na serial dokumentalny ze 100 odcinkami...


Tupolewizm nawet u Hołowni, branie do ochrony staruszków z grupą inwalidzką aby mieć kasę za zatrudnianie osób niepełnosprawnych, róbta co chceta...
Trzeba przynajmniej przyznać, że Fame MMA przynajmniej nie oszczędza na tym...


Powiedz mi @Karateka@ , kto racje? Sędzia Przymusiński, nawet nie musiałem sprawdzać z jakiej jest organizacji...

Ewa Wrzosek musi być kochanką ZIobry nie ma innej opcji xD








Szkoda że nie ma już kary śmierci. Oj szkoda.
 
Tak i mówi to Sawicki który na twarzy no nie widać że w życiu był abstynentem xD




Tusk
ten to ma plan A, B i C jak jedna z instagramerek...










tak mała ciekawostka jak PiSowskie maskonta ładnie manipulują liczbami i tekstami.Midel to oczywiście bajerant taki sam jak te tradery i reszta z pozerstwem, ale tutaj hm...


































układ gdański
 
Żydki się zesrały :antonio:

prawidłowo. Niemcy są krajem cholernie mieszającym się w polskie sprawy. Te niemieckie fundacje z kasy od niemieckiego MSZ np. ciekawe źródła finansowania miał Campus Trzaskowskiego, ale ten Izrael to już jedzie po bandzie. Zrywanie stosunków dyplomatycznych to zawsze powinno być ostatecznością, ale jakieś opłaty z 7 tys. $ za wizy turystyczne dopóki nie przestaną się wpierdalać -to byłaby odpowiednia zagrywka. Tak kłamliwe bestie byle dostać haracz za roszczenia żydowskie, jeszcze to jak oni opanowali marketing polityczny do perfekcji. Tego Polska powinna się od nich uczyć...
 
prawidłowo. Niemcy są krajem cholernie mieszającym się w polskie sprawy. Te niemieckie fundacje z kasy od niemieckiego MSZ np. ciekawe źródła finansowania miał Campus Trzaskowskiego, ale ten Izrael to już jedzie po bandzie. Zrywanie stosunków dyplomatycznych to zawsze powinno być ostatecznością, ale jakieś opłaty z 7 tys. $ za wizy turystyczne dopóki nie przestaną się wpierdalać -to byłaby odpowiednia zagrywka. Tak kłamliwe bestie byle dostać haracz za roszczenia żydowskie, jeszcze to jak oni opanowali marketing polityczny do perfekcji. Tego Polska powinna się od nich uczyć...
Za dużo sobie pozwalają,dzisiaj natknąłem się na coś takiego i nie wygląda to ciekawie.
 
Za dużo sobie pozwalają,dzisiaj natknąłem się na coś takiego i nie wygląda to ciekawie.

a w USA:


To są wrogowie Polski na tym samym poziomie co ROsja. Nawet nie udawanie fałszywych przyjaciół jak Niemcy. PiS wiele krzyczał a stworzył PFN byle tylko mieć kasę dla swoich... Z takim budżetem, Boże... Wystarczyłoby zapłacić Netflixowi za wyprodukowanie filmu o Pileckim, Sendlerowej itp. Tajemnicą poliszynela jest że Netflix ma specyficzne lokowania, albo wkurzyć Żydów wypuszczając za 2 mld zł srebrne monety Pilecki, Sendlerowa sprzedawane w DE i w USA...


BTW co ciekawe nie zawsze Żydzi zagranicą są za swoim państwem (milczenie odnośnie ataków antysemickich w niektórych państwach europejskich), tam mają mocne podziały dlatego proporcjonalna ordynacja wyborcza z tak małym progiem. Nawet jedna osoba z rodzinny byłego premiera Izraela mocno jechała po nim...
Nie weryfikowałem tych tekstów o tym, że coraz wiecej osób wyjeżdża z Izraela ale coś w tym może być...
 
a w USA:


To są wrogowie Polski na tym samym poziomie co ROsja. Nawet nie udawanie fałszywych przyjaciół jak Niemcy. PiS wiele krzyczał a stworzył PFN byle tylko mieć kasę dla swoich... Z takim budżetem, Boże... Wystarczyłoby zapłacić Netflixowi za wyprodukowanie filmu o Pileckim, Sendlerowej itp. Tajemnicą poliszynela jest że Netflix ma specyficzne lokowania, albo wkurzyć Żydów wypuszczając za 2 mld zł srebrne monety Pilecki, Sendlerowa sprzedawane w DE i w USA...


BTW co ciekawe nie zawsze Żydzi zagranicą są za swoim państwem (milczenie odnośnie ataków antysemickich w niektórych państwach europejskich), tam mają mocne podziały dlatego proporcjonalna ordynacja wyborcza z tak małym progiem. Nawet jedna osoba z rodzinny byłego premiera Izraela mocno jechała po nim...
Nie weryfikowałem tych tekstów o tym, że coraz wiecej osób wyjeżdża z Izraela ale coś w tym może być...

Dzięki.Jak ktoś mnie zapyta dlaczego jestem antysemita, to mu to wyślę.Przykre jest tylko ilu Polaków włazi im w dupe,ale cóż taka cecha co poniektórych z nas...
 
Dzięki.Jak ktoś mnie zapyta dlaczego jestem antysemita, to mu to wyślę.Przykre jest tylko ilu Polaków włazi im w dupe,ale cóż taka cecha co poniektórych z nas...
chociaż z tymi Żydami zagranicą to kusiła by mnie riposta: czy ty czasem nie mieszkasz sobie w USA dlatego, że gdybyś wrócił do Izraela to na kupę czasu poszedłbyś do wojska a później jako rezerwistę mogliby ciebie powołać do wojska podczas ,,specjalnej operacji wojskowej" i tam wielu Palestyńczyków chciałoby tobie rozwalić głowę wszystkim co się da?
Jak myślicie: autor tego reportażu znalazłby pracę w TVNie gdyby jeszcze żył? :muttley:


Ten Izrael to jedna wielka fabryka terrorystów...
 
Back
Top