Polityka

Lubie wysyłać trol pytania i poprawiać sobie humor jak takie tęgie głowy jak Budka i Suski na nie odpowiadają, ale jutro będzie w radiu zet Róża THun

Kurczę to chyba porażka polityka: nawet nie chce mi się tego słuchać dla hejtwaczingu

Masz zjeba Czarnka, który jest ministrem edukacji, ten dopiero to wzorzec.
ale co złego konkretnie zrobił ten Czarnek? Myślę, że jak ktoś zasługuje na miano zjeba to bez problemu wymienisz z jakieś siedem grzechów głównych Czarnka :roberteyeblinking:
Śledziłem Fakty, kiedy zaczęła się mocna krytyka Czarnka. Boże żadnych konkretów, reportaże: no Czarnek straszny, no wiecie jaki straszny. Pani i Pan ekspert dodany do reportażu Faktów: ŚREDNIOWIECZE :iamdone:
Mazurek ładnie odpowiedział Czarnkowi, że jest to krową która dużo wyje i mało mleka daje, że ten cały Czarnek wygląda jakby specjalnie od czasu do czasu walił pare tekstów aby pograć na nerwach tylko dla sportu...
 
pomijając sprawę hipokryzji, tego że on i Tusk nie mówią po niemiecku, ale są bardziej niemieccy od niemieckich polityków oraz to że moralność dezertera Pisowskieg jest wątpliwa...

Ciekawi mnie to skąd się bierze ta popularność tezy, że Kaczyński to totalny idiota?
Proces budowania tak potężnej partii politycznej to nie jest pikuś. Palikot kuźwa po bandzie, myślał że jak z browarami mu się udało to też mu się uda być bossem populistycznej partii: skończyło się tym, że razem z JKM przyczynili się do samodzielnych rządów PiSu w 2015 roku...


ciekawostka: czy to polityka demoralizuje ludzi?





Najelpszy polski sędzia Tomasz Krawczyk w akcji: prawdziwa gęba polskie sądownictwa, jeśli szukacie odpowiedzi dlaczego PiS ciśnie w temacie sądownictwa i dlaczego zyskuje na tym -poczytajcie tweety najlepszego polskiego sędziego...











Ja bym się zastanawiał raczej ile bierze...



















Wyżej odpowiedziałem. Trend jest niepokojący i z pewnością wpłynie na jakość nauczania, które i tak się pogarsza niemal wszędzie na tej planecie, wciąż jednak nie wiadomo jak zareaguje grupa nauczycieli sprzeciwiająca się tego typu modelom oraz jak jest liczna i jaką, realną siłą dysponuje "wróg"

To niestety możliwe, tym bardziej, że u nas mamy poważny problem z feminizacją tego zawodu
Starsze pokolenie odchodzi na emeryturę, kierunki typowo nauczycielskie wypuszczają niby masę ludzi na rynek pracy, ale coś mi się wydaje, że do szkół trafią wariaci jak ten "Nauczyciel roku", który zastanawia się co oznacza hasło "pilnowanie Polski" w klasach mundurowych...

@szplin @klocuniek
Moja rodzina jest mocno osadzona w nauczycielstwie, więc znam ich wielu, z różnych pokoleń. Dobrych ale i takich sobie też. Oni są pyłem na trybach, system zrobił z nich zwykłych urzędników, to jedno, a drugie ze zmienilo się także coś poza szkołą. Słyszę jakie są dzieciaki i jacy sa ich rodzice. My z żonką poszliśmy w nauczanie domowe, nie chodzi tylko o nauczycieli, tylko o program nauczania, ale ogólnie o środowisko, także między czy po lekcjach. To nie moja "zasługa", głównym motorem jest moja żona. To jest wysiłek, nie mówię że nie, ale póki co mogę polecić. Klasy 1-3 to nie ma się nawet co zastanawiać, 4-7 to już trochę inaczej bo przedmiotów więcej i zakres wiedzy wymaga już tego dzieciaka przypilnować, samemu podręcznik przeanalizować i z dzieciakiem podyskutować. Z kluczowych/trudnych przedmiotów pewnie i tak skończy się korkami, ale przecież będąc w publicznej dziecko też trzeba by było na korki puszczać. Ja uważam, że warto.

Na tvnplayer jest taki film dokumentalny ,,Obsesja doskonałości" o szkołach popołudniowych w Korei połud. W Polsce jest wysyp tych szkół językowych, ale ciekawe, kiedy zaczną dodawać też inne przedmioty. Przecież to jest kosmos co dzieje na rynku korepetycji.​
 
Co tak cicho się zrobiło w temacie? :muttley:




Dlaczego wiele sądów trzeba najlepiej wysadzić w powietrze aby nie drażniły wielu ludzi odcinek milionowy: też polecam proces Froga...






Aż mi się przypomniał stary tekst:

,,
Kurde, pamiętam jak Śpiewak dostał pierwszy wyrok na 15 kawałków. Napisałem wtedy, że tam jest chyba coś troszkę nie halo w tych sądach.
Pod postem zbiegli się absolwenci elitarnych wydziałów prawa na renomowanych uniwersytetach z pierwszej pięćsetki Ligi Szanghajskiej i wyjaśniali mi, że należało mu się, jebańcowi, bo prawo tak stanowi i ja tego nie mogę zrozumieć, bo mam dziury w edukacji.
Teraz jakiś tam sędzia wyjebał się na lokatorów z Nabielaka z bardzo ważnych powodów formalno-prawnych, bo jest bardzo przejęty swoją rolą i w trakcie czytania uzasadnienia wyroku wyśmiał babkę, której matkę zbóje-reprywatyzatorzy spalili żywcem.
I znowu czytam po internecie, że motłoch nie rozumie decyzji jaśnie oświeconego sądu.
Nie mogę się powstrzymać od zapytania:
Czy zajęcia z niebycia obrzydliwą ludzką spierdoliną są prowadzone tylko na tych lepszych uniwersytetach, gdzieś w Ułan Bator albo Taszkiencie?"



Zwłaszcza to jest dobre pytanie do Gersdorf i jej męża: byli bliźniacy rządzący krajem, później małżeństwo na szczycie sądownictwa (tyle że nie w tym samym czasie)...

EDIT:


Ciekawa dyskusja:



Serio można to powiedzieć?


Ja rozumiem, że obecny system kredytów hipotecznych to lichwa, demoralizowanie społeczeństwa, karanie za oszczędzanie (jeśli cena mieszkania może rosnąć 50 tys. rocznie, a ktoś jest w stanie tyle zaoszczędzić przez rok...), zachęcanie do wydawania przyszłych zarobków a nie przeszłych - ale to przecież było pewne, że tak niskie stopy nie będą wiecznie?



ja też















 
Last edited:








Oficjalnie: wywiad USA wskazuje lokalizacje generalow. Ciekawe ile wiedza Chinczycy, w koncu duzo elektroniki jest od nich, satelity tez maja...




















- sporo o amoralnym pragmantyźmie Chińczyków w ich kulturze (ciekawe w kotekście tego co się obecnie dzieje w Szanghaju, ale tez potencjalnej wojnie)
- w kulturze/cywilizacji chińskiej jest spory nacisk na ukrywanie celów
- wspomnieli o Szewko, ktory gdzies stwierdzil ze Afganistan mimo wszystko byl warty swojej ceny, bo 20 lat wprowadzal niestabilnosc w regionie azjatyckich mocartstw, Indii, Chin i dal Amerykanom czas... Ciekawe..
 
FR_R6lZWUAEYF2e.png
 
Dlaczego wiele sądów trzeba najlepiej wysadzić w powietrze aby nie drażniły wielu ludzi odcinek milionowy: też polecam proces Froga...

Ale co tutaj jest szokującego? Że wzięli pod uwagę jej dorobek artystyczny? To wynika z przepisów kodeksu karnego:

"Wymierzając karę, sąd uwzględnia w szczególności motywację i sposób zachowania się sprawcy, zwłaszcza w razie popełnienia przestępstwa na szkodę osoby nieporadnej ze względu na wiek lub stan zdrowia, popełnienie przestępstwa wspólnie z nieletnim, rodzaj i stopień naruszenia ciążących na sprawcy obowiązków, rodzaj i rozmiar ujemnych następstw przestępstwa, właściwości i warunki osobiste sprawcy, sposób życia przed popełnieniem przestępstwa i zachowanie się po jego popełnieniu, a zwłaszcza staranie o naprawienie szkody lub zadośćuczynienie w innej formie społecznemu poczuciu sprawiedliwości, a także zachowanie się pokrzywdzonego."

Właściwości i warunki osobiste sprawcy są tu wymienione. Pani Sędzia postąpiła zgodnie z przepisami. Gracz winny bo gra według przepisów? Jeśli takie okoliczności łagodzące są niewłaściwe to należy zmienić treść artykułu 53kk, a nie wprowadzać izbę dyscyplinarną.
 
Ale co tutaj jest szokującego? Że wzięli pod uwagę jej dorobek artystyczny? To wynika z przepisów kodeksu karnego:

"Wymierzając karę, sąd uwzględnia w szczególności motywację i sposób zachowania się sprawcy, zwłaszcza w razie popełnienia przestępstwa na szkodę osoby nieporadnej ze względu na wiek lub stan zdrowia, popełnienie przestępstwa wspólnie z nieletnim, rodzaj i stopień naruszenia ciążących na sprawcy obowiązków, rodzaj i rozmiar ujemnych następstw przestępstwa, właściwości i warunki osobiste sprawcy, sposób życia przed popełnieniem przestępstwa i zachowanie się po jego popełnieniu, a zwłaszcza staranie o naprawienie szkody lub zadośćuczynienie w innej formie społecznemu poczuciu sprawiedliwości, a także zachowanie się pokrzywdzonego."

Właściwości i warunki osobiste sprawcy są tu wymienione. Pani Sędzia postąpiła zgodnie z przepisami. Gracz winny bo gra według przepisów? Jeśli takie okoliczności łagodzące są niewłaściwe to należy zmienić treść artykułu 53kk, a nie wprowadzać izbę dyscyplinarną.
No i? To samo powie o Zenku, że kafelki zawsze prosto układał i to go ratuje? Pierdolisz jak wszyscy obrońcy tego durnego tekstu dowodzacego skundlenie "wolnych sądów". Dziwnym zbiegiem okoliczności ci wszyscy obrońcy skręcają mentalnie w tę samą stronę.
 
No i? To samo powie o Zenku, że kafelki zawsze prosto układał i to go ratuje? Pierdolisz jak wszyscy obrońcy tego durnego tekstu dowodzacego skundlenie "wolnych sądów". Dziwnym zbiegiem okoliczności ci wszyscy obrońcy skręcają mentalnie w tę samą stronę.

Po pierwsze ona nie powiedziała, że Kozidrak ładnie śpiewa, tak samo jak nie powie że Zenek ładnie kafelki układa, ale tak w przypadku kogoś zajmującego się budowlanką czy na przykład w przypadku pielęgniarki, to ten punkt również jest stosowany. Taka jest teoria i taka jest praktyka. Miej pretensje do posłów uchwalających przepisy, a nie do sędziów stosujących przepisy.
 
Ale co tutaj jest szokującego? Że wzięli pod uwagę jej dorobek artystyczny? To wynika z przepisów kodeksu karnego:

"Wymierzając karę, sąd uwzględnia w szczególności motywację i sposób zachowania się sprawcy, zwłaszcza w razie popełnienia przestępstwa na szkodę osoby nieporadnej ze względu na wiek lub stan zdrowia, popełnienie przestępstwa wspólnie z nieletnim, rodzaj i stopień naruszenia ciążących na sprawcy obowiązków, rodzaj i rozmiar ujemnych następstw przestępstwa, właściwości i warunki osobiste sprawcy, sposób życia przed popełnieniem przestępstwa i zachowanie się po jego popełnieniu, a zwłaszcza staranie o naprawienie szkody lub zadośćuczynienie w innej formie społecznemu poczuciu sprawiedliwości, a także zachowanie się pokrzywdzonego."

Właściwości i warunki osobiste sprawcy są tu wymienione. Pani Sędzia postąpiła zgodnie z przepisami. Gracz winny bo gra według przepisów? Jeśli takie okoliczności łagodzące są niewłaściwe to należy zmienić treść artykułu 53kk, a nie wprowadzać izbę dyscyplinarną.

oj to trochę przypomina obrony Bosaka i JKM przez mocnych fanów Konfederacji. Ładnie to wyjaśnił Słowik, który ładnie tłumaczył dlaczego Gersdorf i Przyłępska delikatnie mówiąc mając wątpliwą moralność czyli nie jest to PiSowiec
























A czy Izba Dyscyplinarna jest potrzebna (mówie o sensie a nie PiSowskim wykonaniu)? Odpowie Tobie na to pytanie sam Andrzej Rzepliński tylko z 2004 roku. BTW zgadnij jaka partia w 2005 roku miała w programie sąd i prokuraturę dyscyplinarny? xD


Zresztą wstawiałem już nawet tutaj jak Andrzej Stankiewicz mówił w wywiadzie jak komornik grzecznie nie wpadł na pomysł, że w Warszawie może być Andrzejów Stankiewiczów i warto sprawdzić PESEL przed przychodzeniem z Policją...
Tu jakiś zajęcie ciągników sąsiada,
a wisienka na torcie: sędzia Ryszard Milewski dzięki SN nadal orzeka -taka osoba?
Chociaż w chorym kibolstwie antyPiSowskim nagle bohaterem stali się ludzie jak Tuleya i Jurszczyszyn (ten od reportażu usuniętego później ,,gospodarstwo sprzedane za wartość wadium") -to jest chore, że nawet media nie widzą dlaczego PiS zyskuje na walce z sądami, chociaż nie o zmiany...
 
Po pierwsze ona nie powiedziała, że Kozidrak ładnie śpiewa, tak samo jak nie powie że Zenek ładnie kafelki układa, ale tak w przypadku kogoś zajmującego się budowlanką czy na przykład w przypadku pielęgniarki, to ten punkt również jest stosowany. Taka jest teoria i taka jest praktyka. Miej pretensje do posłów uchwalających przepisy, a nie do sędziów stosujących przepisy.
Powiedziała, że okolicznoscią łagodząca jest dorobek artystyczny. Dokładnie to przekazała. Nie jesteś chyba na tyle głupi by nie dostrzec absurdu tego zdania i wynikającej z tak sformułowanej treści taryfy ulgowej wynikającej z bycia kimś znanym.

Romciu Polański ty se ruchaj te małolatki i się nie bój, bo fajne filmy kręcisz.
 
oj to trochę przypomina obrony Bosaka i JKM przez mocnych fanów Konfederacji. Ładnie to wyjaśnił ostrzelani Słowik, który ładnie tłumaczył dlaczego Gersdorf i Przyłępska delikatnie mówiąc mając wątpliwą moralność czyli nie jest to PiSowiec

Przeczytałeś mój argument?
 
Powiedziała, że okolicznoscią łagodząca jest dorobek artystyczny. Dokładnie to przekazała. Nie jesteś chyba na tyle głupi by nie dostrzec absurdu tego zdania i wynikającej z tak sformułowanej treści taryfy ulgowej wynikającej z bycia kimś znanym.

Romciu Polański ty se ruchaj te małolatki i się nie bój, bo fajne filmy kręcisz.

Takie mamy prawo. Krytykuj polityków uchwalających, a nie urzędników stosujących.
 
Ale co tutaj jest szokującego? Że wzięli pod uwagę jej dorobek artystyczny? To wynika z przepisów kodeksu karnego
Takie mamy prawo. Krytykuj polityków uchwalających, a nie urzędników stosujących
Kolejnym razem podchmielona Kozidrak przejedzie Ci syna, on umrze, a Ty będziesz się dalej sprzeciwiał takiej krytyce? Jeśli obecnie to robisz, wspierasz działania amoralne, bo doskonale wiesz, że sędzia nie musiała powoływać się w uzasadnieniu na zapisu kodeksu dopuszczającego taryfę ulgową gdzie nie ma wzmianki o "dorobku artystycznym", a jeśli chodzi o kodeksowe "sposób życia przed popełnieniem przestępstwa" - to oczywiście fakt (o czym sama wspomina w swojej autobiografii), że lubi pić co dało o sobie znać już w 2001 roku - wtedy również prowadziła pod wpływem, spowodowała kolizję, zapłaciła grzywnę 600zł - też się nie wlicza, przecież była "ukarana" :facepalm: To jest ten uregulowany tryb życia o którym mówiła sędzia w uzasadnieniu wyroku? Wkład w polską kulturę kurwa jego mać, tak, bo nasza Beatka to przecież współczesny Wieniawski, Elsner czy Konopnicka :facepalm:

Dla karatetkowca wszystko ok i krytyce się sprzeciwia, tymczasem Prokurator Aleksandra Skrzyniarz: "kara jest rażąco łagodna, a jako taka nie spełni stawianych jej celów, w szczególności zapobiegawczych oraz wychowawczych"
Otóż to, no ale czego się spodziewać po kimś dla kogo:
Po pierwsze ona nie powiedziała, że Kozidrak ładnie śpiewa
krzysiek stanoski kłamie? Aha, no tak - przecież:

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
https://cohones.mmarocks.pl/threads/konflikt-rosja-ukraina.59571/post-2674494



Do Dulskiej to Ci tylko papilotów brakuje (a może już masz?)
 
Kolejnym razem podchmielona Kozidrak przejedzie Ci syna, on umrze, a Ty będziesz się dalej sprzeciwiał takiej krytyce? Jeśli obecnie to robisz, wspierasz działania amoralne, bo doskonale wiesz, że sędzia nie musiała powoływać się w uzasadnieniu na zapisu kodeksu dopuszczającego taryfę ulgową gdzie nie ma wzmianki o "dorobku artystycznym", a jeśli chodzi o kodeksowe "sposób życia przed popełnieniem przestępstwa" - to oczywiście fakt (o czym sama wspomina w swojej autobiografii), że lubi pić co dało o sobie znać już w 2001 roku - wtedy również prowadziła pod wpływem, spowodowała kolizję, zapłaciła grzywnę 600zł - też się nie wlicza, przecież była "ukarana" :facepalm: To jest ten uregulowany tryb życia o którym mówiła sędzia w uzasadnieniu wyroku? Wkład w polską kulturę kurwa jego mać, tak, bo nasza Beatka to przecież współczesny Wieniawski, Elsner czy Konopnicka :facepalm:

Dla karatetkowca wszystko ok i krytyce się sprzeciwia, tymczasem Prokurator Aleksandra Skrzyniarz: "kara jest rażąco łagodna, a jako taka nie spełni stawianych jej celów, w szczególności zapobiegawczych oraz wychowawczych"
Otóż to, no ale czego się spodziewać po kimś dla kogo:

krzysiek stanoski kłamie? Aha, no tak - przecież:

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
https://cohones.mmarocks.pl/threads/konflikt-rosja-ukraina.59571/post-2674494



Do Dulskiej to Ci tylko papilotów brakuje (a może już masz?)


1. Stanowski czasami pierdoli głupoty
2. Nic nie pisałem o ocenie wymiaru kary
3. Myślisz amoralność z niemoralnością
4. Sędzia ma brać pod uwagę całokształt okoliczności łagodzących, określonych w przepisach
5. Punkt 4ty nie oznacza, że dana okoliczność łagodząca ma przeważać szalę
 
oj to trochę przypomina obrony Bosaka i JKM przez mocnych fanów Konfederacji. Ładnie to wyjaśnił Słowik, który ładnie tłumaczył dlaczego Gersdorf i Przyłępska delikatnie mówiąc mając wątpliwą moralność czyli nie jest to PiSowiec
























A czy Izba Dyscyplinarna jest potrzebna (mówie o sensie a nie PiSowskim wykonaniu)? Odpowie Tobie na to pytanie sam Andrzej Rzepliński tylko z 2004 roku. BTW zgadnij jaka partia w 2005 roku miała w programie sąd i prokuraturę dyscyplinarny? xD


Zresztą wstawiałem już nawet tutaj jak Andrzej Stankiewicz mówił w wywiadzie jak komornik grzecznie nie wpadł na pomysł, że w Warszawie może być Andrzejów Stankiewiczów i warto sprawdzić PESEL przed przychodzeniem z Policją...
Tu jakiś zajęcie ciągników sąsiada,
a wisienka na torcie: sędzia Ryszard Milewski dzięki SN nadal orzeka -taka osoba?
Chociaż w chorym kibolstwie antyPiSowskim nagle bohaterem stali się ludzie jak Tuleya i Jurszczyszyn (ten od reportażu usuniętego później ,,gospodarstwo sprzedane za wartość wadium") -to jest chore, że nawet media nie widzą dlaczego PiS zyskuje na walce z sądami, chociaż nie o zmiany...

Jak mnie kurwa bawi ten skowyt lewaków i z lewą i prawa, że Rolę zablokowano.
Gość jest nieźle odklejony, jest oszołom jaki jest, ale myśli o Polsce na pierwszym miejscu.
Taką mamy wolność słowa w tym gówno państwie, że jak nie idziesz z linią partii to jesteś nie dobry.
Kurwa komuna tyle że z kolorowymi telewizorami, a Ci co się śmieją mają za małe móżdżki i nie rozumieją że mogą być następni.

Co do Beatki. To powinna dostać 3 latka w pasiakach no minimum moralne kurwa 3 w zawiasach, ale w tym kraju nie ma prawa.
 
Czyli jeśli sędzia nie lubi słuchać bajmu to wymierza najwyższy wymiar kary, gdyż dorobek artystyczny nie dziala na korzyść beatki
 
1. Stanowski czasami pierdoli głupoty
2. Nic nie pisałem o ocenie wymiaru kary
3. Myślisz amoralność z niemoralnością
4. Sędzia ma brać pod uwagę całokształt okoliczności łagodzących, określonych w przepisach
5. Punkt 4ty nie oznacza, że dana okoliczność łagodząca ma przeważać szalę
ad1. Czasem
:benny:

ad.2. Nie musiałeś. Wspomniałem o uzasadnieniu wyroku

ad.3. Nie. Brak podjęcia działań zapobiegawczych i wychowawczych odpowiedniego kalibru w stosunku do popełnionego czynu - jest amoralne, jak również powoływaniu się na kontrowersyjność w przypadku Beatki - "zasłużona dla polskiej kultury" - również.

ad.4. Jak również zaszłe konflikty z prawem

ad.5 Nie musi, a w tym przypadku przeważyła.
 
Last edited:
ad1. Czasem
:benny:

ad.2. Odnośnie Twoich słów - ja również nie. Wspomniałem o uzasadnieniu wyroku

ad.3. Nie. Brak podjęcia działań zapobiegawczych i wychowawczych odpowiedniego kalibru w stosunku do popełnionego czynu - jest amoralne.

ad.4. Jak również zaszłe konflikty z prawem

ad.5 Nie musi. W tym przypadku bowiem przeważyła.
Ale jaka okoliczność łagodząca przeważyła? Co tu jest okolicznością łagodzącą? Sąd mógł uzasadnić, że zagrała 500 koncertów i na każdym dzień dobry publiczności mówiła a nie odpierdalać łowcę talentów i zmniejszać wyrok bo w dobrej tonacji zaśpiewała.
 
Jak wyjebię szybę w sklepie po pijaku i powiem, że to był performance, to jeszcze medal uznania dostanę?
 
ad1. Czasem
:benny:

ad.2. Nie musiałeś. Wspomniałem o uzasadnieniu wyroku

ad.3. Nie. Brak podjęcia działań zapobiegawczych i wychowawczych odpowiedniego kalibru w stosunku do popełnionego czynu - jest amoralne, jak również powoływaniu się na kontrowersyjność w przypadku Beatki - "zasłużona dla polskiej kultury" - również.

ad.4. Jak również zaszłe konflikty z prawem

ad.5 Nie musi, a w tym przypadku przeważyła.

Amoralne czyli niepodlegające sądom moralnym.
Nic nie pisałem o argumentach obciążających ani o wysokości wyroku.
Ale jak jesteśmy przy wysokości wyroku to uważam że przestępstwa drogowe, a tym bardziej na bombie powinny być jak najsurowiej karane. Zero tolerancji. Czyli mam opinię całkiem odwrotną do tej JKMa, który uważa, że alkohol powinien być traktowany jako okoliczność łagodząca
 
Amoralne czyli niepodlegające sądom moralnym.
Nic nie pisałem o argumentach obciążających ani o wysokości wyroku.
Ale jak jesteśmy przy wysokości wyroku to uważam że przestępstwa drogowe, a tym bardziej na bombie powinny być jak najsurowiej karane. Zero tolerancji. Czyli mam opinię całkiem odwrotną do tej JKMa, który uważa, że alkohol powinien być traktowany jako okoliczność łagodząca
amoralny - "niezgodny z normami moralnymi lub zupełnie ich pozbawiony" (PWN)
Nic nie pisałem o argumentach obciążających ani o wysokości wyroku.
A zarzuty tutaj Ci ktoś postawił w związku z tym? Sprzeciwiasz się krytyce uzasadnienia wyroku, które to uzasadnienie jest amoralne, przykład podałem, nie zaklinaj rzeczywistości.
 
Przeczytałeś mój argument?
tak i zacytowałem tweety Słowika, który odpowiadał na podobne riposty, który zresztą przyznawał, że jego kpina z sędzi nie polega na tym, że kara była dziwna.
Chociaż ta sędzia z procesu Froga i jej zdanie o panowaniu nad samochodem (no może gdyby Frogiem był Robert Kubica to jeszcze)....

@Bezimienny masz coś ciekawego z tłiterka o dzisiejszej kompromitacji polskojęzycznych europosłów ?
Chociaż lepiej napisać euro śmieci.
a czasami się boje spoglądać na twittera, powoli się na kołczy przerzucam. Też jakoś wole sobie poprzeglądać niemieckie media niż polskie. Jakoś takie bardziej ludzkie są i dziennikarze z większym charakterem, a onet/TVP itp. -wiem co napiszą zanim to przeczytam...
 
amoralny - "niezgodny z normami moralnymi lub zupełnie ich pozbawiony" (PWN)

A zarzuty tutaj Ci ktoś postawił w związku z tym? Sprzeciwiasz się krytyce uzasadnienia wyroku, które to uzasadnienie jest amoralne, przykład podałem, nie zaklinaj rzeczywistości.

Nie sprzeciwiam się krytyce uzasadnienia wyroku, tylko czepianiu się jednego elementu, który wynika wprost z kk.



Niemoralne i amoralne to różne rzeczy. Amoralny to każda rzecz lub osoba, która nie ma żadnej moralności. Oznacza to, że nie ma on żadnych wytycznych, aby odróżnić, co jest dobre a co złe, co jest dobre a co złe.

Amoralność jako zasada filozoficzna została przedstawiona przez Nietzschego, według której zachowanie człowieka jest niezależne od pojęć moralnego dobra i zła.

Niemoralne , z drugiej strony, jest wszystko lub ktoś, kto działa wbrew moralności. W tym sensie w niemoralnych czynach jest się świadomym tego, co jest dobre, a co złe, a mimo to działa się wbrew temu, co zostało ustalone jako dobre lub słuszne.
 
tak i zacytowałem tweety Słowika, który odpowiadał na podobne riposty, który zresztą przyznawał, że jego kpina z sędzi nie polega na tym, że kara była dziwna.
Chociaż ta sędzia z procesu Froga i jej zdanie o panowaniu nad samochodem (no może

Argument dorobku artystycznego Popka... Ehhh
 
Nudny temat do kłótni sobie znaleźliście. Jakbyście całego swojego życia nie mieszkali w Polsce i nie wiedzieli, że tu wszystko jest tak pomieszane i pokręcone, że nawet najmądrzejszy Salomon ani inny Korwin nie są w stanie tego rozplątać :einsteinsmoke:
 
Back
Top