Polityka

Czy ten człowiek został wyrzucony z partii Korwin i Konfederacji?


To chyba był koleś z Korony Brauna.
Chłopie. To pół Konfederacji trzeba byłoby wyrzucić, zwłaszcza tej narodowej i ludzi Brauna. Stanowski wyjaśniał jakiegoś typa od korwnistów z oddziału w UK. Nawet dzielni korwiniści bronią Russia Today. To jakieś mylenie pojęć, mieszanie słowa wolnosć z anarchią i akademickie dyskusje czy wolność to też pozwalanie na sabotaż wojenny i zdradę...






Braun jest sławny już we Władywostoku...

Kurwa, co to za dziwne czasy, że nawet zandberg przemawia ludzkim głosem
View attachment 34190
A byłbyś zadowolony na jego miesjcu: chata za 1 mln zł i Zandberg wyobraża sobie, że mieszka w niej jakieś ruski towarzysz? W USA inaczej by gadał
 
Nie mam telewizji i być może dlatego nie mam też aktualnej wiedzy, dlatego chciałbym zapytać czy Antoni Macierewicz, najbardziej antyrosyjski lider polskiej prawicy, zajął już ostre stanowisko w sprawie ataku na Ukrainę? Czy jednak przyjął równie bohaterską postawę jak wicepremier Jarosław?
 
Nie mam telewizji i być może dlatego nie mam też aktualnej wiedzy, dlatego chciałbym zapytać czy Antoni Macierewicz, najbardziej antyrosyjski lider polskiej prawicy, zajął już ostre stanowisko w sprawie ataku na Ukrainę? Czy jednak przyjął równie bohaterską postawę jak wicepremier Jarosław?
Jako nieposiadacz telewizora od ponad 20 lat nie potrafię udzielić precyzyjnej odpowiedzi, jednakże przeglądam twittera i od czasu rozpoczęcia działań wojennych antek przewija się jedynie w tekstach plastusiów przy okazji oskarżen o działanie na rzecz rosji
 
a tymczasem ciekawy hashtag na amerykańskim twitterze: Zuckenberg


Nie mam telewizji i być może dlatego nie mam też aktualnej wiedzy, dlatego chciałbym zapytać czy Antoni Macierewicz, najbardziej antyrosyjski lider polskiej prawicy, zajął już ostre stanowisko w sprawie ataku na Ukrainę? Czy jednak przyjął równie bohaterską postawę jak wicepremier Jarosław?
mnie ciekawi fenomen Macierewicza: nawet nie w PiSowskim okręgu dostał masę głosów. To przeglądanie listy posłów z największym procentem głosów w danych okręgach: wariaci albo złodzieje na czele bez względu na partie. Już kompletne głosowanie na partie a nie na człowieka...
 










Oby Indie pamietaly



Oglądałem ten livestream z Wolskim, chłop wymienił pięty achillesowe w naszej armii na forum publicznym. Tak łatwo jest znaleźć i wydać wszystkie informacje na temat wyposażenia naszej armii, czy to tylko spekulacje? Może lepiej żeby zwiadem zajęła się wroga armia.
 












Wtf?


Marszałek Błoto XD




Oglądałem ten livestream z Wolskim, chłop wymienił pięty achillesowe w naszej armii na forum publicznym. Tak łatwo jest znaleźć i wydać wszystkie informacje na temat wyposażenia naszej armii, czy to tylko spekulacje? Może lepiej żeby zwiadem zajęła się wroga armia.
Rozumiem o co ci chodzi, ale to są informacje publiczne, także w posiadaniu innych analityków zainteresowanych tematem. Bardzo ciekawym wątkiem jest reakcja NATO jeszcze PRZED konfliktem.

Co prawda to juz po, ale zobacz to:
 
Last edited:
Polecam ten odcinek, dobrze tłumaczy niemiecką politykę wobec Rosji



a tymczasem w Hiszpanii przemytnicy ludzi dobrze się bawią


A co do Trumpa: powinny być jakieś ograniczenia wieku dla prezydentów. Ludzie, a jak taki staruszek będzie miał demencje? Przecież USA ma atomówki, Bidena też trzeba się bać, chociaż on wygląda jakby na śniadanie dostawał pigułki gwałtu...
 
Trump oficjalnie ogłosił , że będzie znów walczył o Biały dom w 2024.

:antonio::antonio:


Przegra. Desantis byłby lepszy bo nie jest znienawidzony przez połowę społeczeństwa i mediów.
To że Trump wygrał w '16 to jest w ogóle cud. Big Tech finansuje w 90 % demokratów i wewnątrz firm mają progresywne (lewicowe) poglądy. Google i YT manipulują wynikami wyszukan i samych sugestii wyników w czasie rzeczywistym więc nawet nie wiesz że jesteś manipulowany. Facebook sam przyznał w kongresie że mogą zmienić wyniki wyborów o 10-15 mln głosów, wystarczyło by gdyby wysłali przypomnienie o głosowaniu do odpowiedniej grupy ludzi. Badacze którzy się zajmują tym tematem pokazali, że mogą zmienić w grupie niezdecydowanych na 80/20 dla jednego kandydata dzięki manipulowaniem wyników w wyszukiwarce. Dodaj do tego "liberalne" media które jadą po nim cały dzień i efekty są. Teraz jeszcze toczy się śledztwo o podsłuchy jego kampanii i w białym domu, także zrobią wszystko żeby nie wygrał. Covid pomógł demokratom bo bez tego nie mogli by trzymać dziadka Bidena w piwnicy a gospodarka by szła pełną parą i Trump by wygrał. Teraz jak wystawią kogoś innego niż biden i harris to będą mieć duże szanse.
 
Przegra. Desantis byłby lepszy bo nie jest znienawidzony przez połowę społeczeństwa i mediów.
To że Trump wygrał w '16 to jest w ogóle cud. Big Tech finansuje w 90 % demokratów i wewnątrz firm mają progresywne (lewicowe) poglądy. Google i YT manipulują wynikami wyszukan i samych sugestii wyników w czasie rzeczywistym więc nawet nie wiesz że jesteś manipulowany. Facebook sam przyznał w kongresie że mogą zmienić wyniki wyborów o 10-15 mln głosów, wystarczyło by gdyby wysłali przypomnienie o głosowaniu do odpowiedniej grupy ludzi. Badacze którzy się zajmują tym tematem pokazali, że mogą zmienić w grupie niezdecydowanych na 80/20 dla jednego kandydata dzięki manipulowaniem wyników w wyszukiwarce. Dodaj do tego "liberalne" media które jadą po nim cały dzień i efekty są. Teraz jeszcze toczy się śledztwo o podsłuchy jego kampanii i w białym domu, także zrobią wszystko żeby nie wygrał. Covid pomógł demokratom bo bez tego nie mogli by trzymać dziadka Bidena w piwnicy a gospodarka by szła pełną parą i Trump by wygrał. Teraz jak wystawią kogoś innego niż biden i harris to będą mieć duże szanse.
A ktos kojarzy moze jak tam ludzie ze stanow sie wypowiadaja? Za kogo bylo najlepiej? Obama/Trump/Biden? Nie siedze w ogole w temacie stanow. Jedyne czym sie mocno zafiksowalem i sledzilem to temat szpiegowania kampanii.
 
A ktos kojarzy moze jak tam ludzie ze stanow sie wypowiadaja? Za kogo bylo najlepiej? Obama/Trump/Biden? Nie siedze w ogole w temacie stanow. Jedyne czym sie mocno zafiksowalem i sledzilem to temat szpiegowania kampanii.
Za Bidena oczywiście. Czyżbyś miał jakieś wątpliwości?
 
A ktos kojarzy moze jak tam ludzie ze stanow sie wypowiadaja? Za kogo bylo najlepiej? Obama/Trump/Biden? Nie siedze w ogole w temacie stanow. Jedyne czym sie mocno zafiksowalem i sledzilem to temat szpiegowania kampanii.
Ciężko odpowiedzieć na to pytanie bo USA to ogromny kraj i w każdym stanie jest trochę inne prawo i bardziej się liczy jaka partia obecnie rządzi. Dobrym przykładem jest Kalifornia, w której od dłuższego czasu rządzą demokraci, a następuje z niej wielki exodus do Stanów takich jak Teksas czy Floryda rządzone przez republikanów. Jest to spowodowane dużymi podatkami w Kalifornii, ogromnej liczbie bezdomnych i wysokiej przestępczości. Co do prezydentów to nie ma ideałów bo każdy miał jakiś kryzys w swojej prezydenturze.
 
W dużej mierze prawdopodobnie tak. Co ciekawe to lwią część danych z których korzystali mieli od Facebooka.
To co z tymi danymi zrobili to była magia. Profilowanie odbiorców i przygotowane dla nich treści zrobiły taką robotę jak w żadnej innej kampanii. Były to działania wątpliwe moralnie, ale diabelnie skuteczne.
 
To co z tymi danymi zrobili to była magia. Profilowanie odbiorców i przygotowane dla nich treści zrobiły taką robotę jak w żadnej innej kampanii. Były to działania wątpliwe moralnie, ale diabelnie skuteczne.
Mnie najbardziej rozjebalo jak FB rozdawał te dane.
W skrócie - jakaś firma zbierająca dane robiła sobie np apkę z ankieta na Facebooku, za wypełnienie tej apki można było dostać np. 1 dolara do wykorzystania w Amazonie czy innym sklepie. Oczywiście w regulaminie było, że oprócz danych z ankiety jej twórca może wykorzystać także dane (lajki, komentarze, interakcje itp) wypełniającego z Facebooka a także takie same dane......wszystkich jego znajomych :brainoverload: i FB ot tak sobie je udostępniał.
 
Mnie najbardziej rozjebalo jak FB rozdawał te dane.
W skrócie - jakaś firma zbierająca dane robiła sobie np apkę z ankieta na Facebooku, za wypełnienie tej apki można było dostać np. 1 dolara do wykorzystania w Amazonie czy innym sklepie. Oczywiście w regulaminie było, że oprócz danych z ankiety jej twórca może wykorzystać także dane (lajki, komentarze, interakcje itp) wypełniającego z Facebooka a także takie same dane......wszystkich jego znajomych :brainoverload: i FB ot tak sobie je udostępniał.
Akurat to mnie nie zdziwiło. Handel dostępem do baz danych to drugie, zaraz po reklamach, źródło dochodów Facebooka.
 
Nie cud, a efekt pracy Cambridge Analytica.
ale wiesz że w drugą strone robili to samo? jak wpisałeś na yahoo albo innej nie googlowskiej przeglądarce Hillary is, to piersze podpowiedzi były evil, monster, killer itp. na googlu to zmienili, tak samo z wynikami odnośnie usuniętych maili przez nią. Także dużo więcej pomocy dostała Clinton, szczególnie od mediów
 
Oczywiście, Trumpa wybrał Putin i reptylianie... nic do rzeczy nie miało to, że Amerykanie do wyboru mieli jeszcze Hilary Clinton... :pociesznymirek:

W tvn mówili przecież, że jest świetna i wszyscy ją kochają!
 
Back
Top