Polityka

Na die Welt live przemówienie prezydenta Ukrainy. Łał ,,Trzecia Rzesza też w końcu upadła". Mocne przemówienie, mistrzostwo retoryki i PRu.
Uważnie dobrane słowa, dziękowanie Rosjanom za protesty w Moskwie, mówienie aby nagrywać i publikować to co robią nie Ruscy ale ,,ludzie Putina".

Jeszcze zaczął mówić po rosyjsku i ukraińsku. Powszechna mobilizacja. Jestem ciekawy: kto Dudzie pisałby przemówienia na wypadek wojny?

No odważny koleś, to wygląda jak baza z I wojny światowej...
 
Siedzę sobie w chacie, nagle syreny, chwilę potem nad domem 6 helikopterów popierdala w stronę Wschodu

Ciśnienie trochę skoczyło :mamedwhat:
 
Takie tam ku pokrzepieniu serc.
1645741104508.png
 
Tam są chyba cztery takie potworki socrealizmu monumentalnego
żeby tylko w ROsji. Ryga
1645780382437.png


Nie jestem zwolennikiem większych państwowych inwestycji w budownictwo, ale kuźwa to że symbolem stolicy jest ruska podróbka tej samej myśli architektonicznej kopiowanej masowo...
... tak nie może być. To nie poważne.

Boże: gdyby PO czy PiS wydał 3 mld zł na budowę potężnego wieżowca, który stałby się obiektem turystycznym -byłbym za. Cezary Kazimierczak z ZPP pisał kiedyś ile wydano na konserwacje Pałacu Kultury....
 
Na żywo ładnie się prezentuje, niedaleko jest całkiem fajny punkt widokowy na Łużniki bodajże. Było zwiedzanie jakiś czas temu hehe.
Moskwa jest ładna tylko droga. Nawet Amerykanie przyznają, że metro w Moskwie jest bezpieczniejsze od tego w Nowym Jorku nawet jeśli ma się czarny kolor skóry :roberteyeblinking:
Niektóre linie metra mają 40 km długości. Niestety mimo wielu linii metra robi się w tym mieście tłoczno. Ludzie ciągną do tych większych miast, a reszta Rosji to smród, burdel i chłód...

EDIT: 40 km w prawie lini prostej- to pokazuje jaka Moskwa jest wielka. CHociaż jakby Warszawa była taka szeroka to może mieszkania nie byłby takie drogie :muttley:
 
Last edited:
Złe porównanie. Olimpiada była organizowana przez Chiny w Chinach, mieli zezwalać na banery przeciw Chinom? a UEFA?
teoretycznie współorganizatorem był też Międzynarodowy Komitet Olimpijski chociaż to trochę taka franczyza. Nie wiem jak na olimpiadzie, ale na EURO cała kasa z biletów szła do UEFA
 
Może bank mi zamieni kredyt ze zł na ruble
:lesnarhappy:
Przewalutowywać powinieneś w szczycie, nie w minimum. ;)

Idealny moment spłaty kredytu rublowego, jeśli ktoś posiada oszczędności w innej walucie.

Czyli generalnie dobry moment dla skredytowanych ale bogatych Rosjan ;).



Nawet jakby to podzielic przez 2 to i tak niezle
















 
Back
Top