Polityka












.
























Ambasador Niemiec.polecam komentarze.









Po pierwsze, podziw wobec ludzi. Sam nie pałam sympatią do ukrów, ale z całej epy trzymam za nich kciuki. Państwo bez tradycji pisze swoją i naszą historię.
Po drugie, nawet onet i tamta strona narracji zaczyna mówić ludzkim głosem. Tak jak @JB_ napisał, teraz albo nigdy. Koniec z wazeliną i wasalstwem. Szkopy to kurwy i niech się pierdolą. Trzeba przestac się gryźć w język. Inni zrzucają klapki z oczu.
Po trzecie, oby te ostatnie twitty były prawdą. Rozjebać tę oligarchiczną Rosję w pizdu.
 
I jak obstawiacie: zdecyduje się Putin na powoływanie rezerwistów? We Władywostoku wiem, że jeszcze na szczęście tego nie ma, ale ludzie sie tego boją.

A tak trochę z innej beczki:
jakie nastroje rozwijają się w USA? Popatrzcie na tę grupę






 


nic zaskakującego. Ziemkiewicz robił kiedyś porównanie, że PO to mafia a PiS to sekta. Po miało własnę oddziały sędziów, prokuratorów na zawołanie bo to co zrobili z w sprawie ,,walki z kibolami", mandaty za protesty pod domem Tuska które nie były obalane przez sądy, wyroki za Donald Matole, wjazdy ABW do domu twórcy Antykomor. Sprawa sędziego Milewskiego, który nadal orzeka, a sędzia Żurek były rzecznik KRS powiedział, że sprawa sędziego na telefon była ,,niepotrzebnie rozdmuchana"
1645954429823.png

Rządy PiSu pokazały coś innego, raczej PiS chce tworzyć własną mafie.
Tyle, że TUSK, Trzaskowski, Nowak to są ludzie, którzy mówią po polsku, a ich wypowiedzi to kopiuj wklej wypowiedzi niemieckich polityków.

To nie jest wyolbrzymienie: nie rozumiem jak Warszawa mogła wybrać takiego człowieka na prezydenta, w pierwszej turze...





Chyba setny raz daje tego screena, ale ten screen pokazuje jak kłamliwa jest wyborcza i TVN mówiąca o pozycji Tuska w UE. Niemiecka prasa z niego kpiła...
1645953509716.png

Kaczyński wszystkich w PiSie trzyma krótko na smyczy, ale kiedy kogoś zgnoił przed kamerami? Król europy :muttley:

To co ten człowiek pisze teraz na twitterze to jest żenada: jestem oburzony brakiem sankcji ale nie powiem jakie nazwiska są winne...

A ta cała zgnilizna TVNu i wyborczej to nie jest nawet kreatywna ideologia, głupia, ale samodzielnie wymyślona. To jest powtarzanie bzdet Umberto Eco


A to jest Kuba Wątły z jego Hello Radio, gdzie felietonistą był...
... SEDZIA IGOR TULEYA.
U lewicowej odpowiedzi na wrealu24....

A odnośnie niezależności TVNu:

wyobrażacie sobie aby dziennikarz TVNu zrobił takie reportaże ze Strefy Gazy i nie stracił pracy?
 
Last edited:
Pytanie za sto punktów: czy tacy niemieccy politycy powinni mieć zakaz wjazdu na terytorium Polski? Przez Schengen byłoby niemożliwe, ale przypomnijmy sobie o tym, kiedy Czarzasty mówi nasi przyjaciele z SPD und die Linke aus Deutschland....


Chodzą legendy, że Kraśko miał wtedy prawo jazdy :D.

Nie wiem co w sobie ma ten Kraśko, ale do jeden z nielicznych dziennikarzy, gdzie jeśli byłbym politykiem to nie potrafiłbym podczas wywiadu ukryć tego, że nim gardzę. On ma wszystkie cechy media workera przyczyniającego się demencji cyfrowej Polaków, plus to rozumienie faszyzmu ala Umberto Eco z dosłownym używaniem jego cytatów..
Nawet Wojewódzki jest mniej szkodliwy...
 
Last edited:
Wojna Polsko - Polska znowu nakręcana przez tzw wolne media. Nie może być chwili spokoju, nawet w obliczu Kacapskiej agresji na Ukrainę, a kto wie czy z czasem nie na nas.

 
@lemmy
to co opisywałem: teraz jest dowód

Wcześniej partia Palikota mówiąca, żeby zmniejszyć wydatki na wojsko o połowę, przecież F16 podczas powodzi nie pomoże...
Co ciekawe to co mówi Biedroń to jest kopiuj-wklej tego co mówią niemieccy Zieloni: niezależność od Rosji dadzą wiatraki a nie karabiny...
Więc na pytanie czy obrona kraju zależy od poglądów politycznych można odpowiedzieć: jeśli ktoś ma w głowie kosmopolityzm i teksty, że ma się więcej wspólnego z liberalnym trans z Tajlandii niż z większością Polaków -w tym przypadku tak.
Chociaż uczciwie trzeba przyznać, że Polska vs BENELUX to mimo wszystko jeszcze dwa inne światy....
1645999868735.png
 
@lemmy
to co opisywałem: teraz jest dowód

Wcześniej partia Palikota mówiąca, żeby zmniejszyć wydatki na wojsko o połowę, przecież F16 podczas powodzi nie pomoże...
Co ciekawe to co mówi Biedroń to jest kopiuj-wklej tego co mówią niemieccy Zieloni: niezależność od Rosji dadzą wiatraki a nie karabiny...
Więc na pytanie czy obrona kraju zależy od poglądów politycznych można odpowiedzieć: jeśli ktoś ma w głowie kosmopolityzm i teksty, że ma się więcej wspólnego z liberalnym trans z Tajlandii niż z większością Polaków -w tym przypadku tak.
Chociaż uczciwie trzeba przyznać, że Polska vs BENELUX to mimo wszystko jeszcze dwa inne światy....
View attachment 34154

A te teksty o "systemowym rasizmie" w Polsce czy banery "żaden człowiek nie jest nielegalny" przecież to 1 do 1 przeniesione z usa. To jest jakaś agentura tresowana przez tego samego tresera.

Btw. ależ bym chciał żeby upublicznili tę listę ruskich agentów w polskiej polityce...
 
A te teksty o "systemowym rasizmie" w Polsce czy banery "żaden człowiek nie jest nielegalny" przecież to 1 do 1 przeniesione z usa. To jest jakaś agentura tresowana przez tego samego tresera.

Btw. ależ bym chciał żeby upublicznili tę listę ruskich agentów w polskiej polityce...
o ile kopiowanie amerykańskich tekstów może wynikać z braku kreatywności i też wprost trzeba powiedzieć ograniczonych możliwości takich Biedroniów i Śmiszków (np. Adam Bodnar jest złym człowiekiem, wyjątkowo ale dlatego, że widać po wielu wypowiedziach, że potrafi manipulować, być kreatywnym i śmieje się z tego, że promuje ludzi jak Spurek, Maja Staśko...). Biedroń to praca odtwórcza), ale jeśli słysze wypowiedzi Trzaskowskiego i Biedronia które są kopią niemieckich przekazów dnia w Bundestagu i...
... trzeba się zastanowić jakie niemieckie fundacje zasilane kasą niemieckiego MSZ wspierały miasto Słupsk i Campus Trzaskowskiego....
Rząd obcego kraju wspiera kariery polityczne polskich polityków...

Jest takie konto Adam Traczyk na twitterze: etatowy adwokat DE, niemieccy dziennikarze tak nawet nie bronią...

EDIT: przeglądałem oświadczenia majątkowe posłów. Jak ja widzę ludzi w wieku 50 lat mający kredyt we frankach 170 tys. do spłacenia to się zastanawiam...
... serio taki człowiek jest niezależny? Czy to nie jest dla niego luksus na który nie może sobie pozwolić?
 
Można się śmiać, ale takie podejście ma większość państw z NATO. Lacha na zbrojenia u siebie, bo "Wujek Sam" ich obroni. Na to właśnie wkurwiał się Trump. Chujki myślały, że pokój będzie trwał wiecznie, wręcz się nudzili swym dobrobytem, dlatego z owych nudów zaczęli wyszukiwać tęczowe itp problemy.
 
Czy ten człowiek został wyrzucony z partii Korwin i Konfederacji?


To jest byly lider okregu koszalinskiego partii korwin a nie zadnej konfederacji i wyrzucony zostal juz dawno (podobno ponklotni z korwinem)
Podobno cos ma wspolnego z braunem i startuje z jakis jego list ale ja zadnego info nie znalazlem.
 
Last edited:
Back
Top