Polityka

jak myślicie, kiedy podjęto decyzję, że JKM nigdy nie wolno ponownie dopuścić do poważnej polityki i w mediach każdej opcji należy robić z niego głupka i wariata?

Myślę, że to była decyzja Korwina by tak zacząć kształtować swój wizerunek
 
"spierdolenie" lewicy, mówisz o "batożącym" Ciastku. :)

Trochę wyłączyłes moja wypowiedź :) batozacy ciastek jest tylko emanacją problemu polegającego na polaryzacji i skrajnościach z dwóch stron - lewica i prawica. Opisał to Mentzen w swoim złą sławą owianym wykładzie.


Przedtem twierdziłeś że "spierdolenie" nie istnieje, potem przyznałeś że jest, ale nie obchodzi cię co jest jego przyczyną. Jeszcze tam dotrzemy :)

Twierdziłem że nie ma jakiejś ideologii w świecie psychiatrii badającej płeć i jej zaburzenia. Twierdziłem że sama transplciowosc to nie ideologia. Natomiast to co robi Margot to już jest ideologia i spierdolenie.

Chrześcijaństwo reformację przeszło, przypomnę. Ogólnie to KAŻDA religia (w tym "harrypotteryzm", gender studies/CRT ), choćby z pluszakami na okładce, jest zdolna do przemocy (fizycznej, społecznej, ekonomicznej - bo to się rozlewa na wszystkie aspekty życia).

Akurat przyczyną wypaczeń chrześcijaństwa była jego reforma a nie jej brak, bo najwięcej stosow było organizowanych przez protestantów. I tak za pewnymi słusznymi postulatami reformacji Kościoła poszedl również radykalizm. Dobra lekcja historii.

Chodzi o zmianę treści kategorii, obiektywnej kategorii.

Nikt nie mówi o zmianie pojęcia płci biologicznej (no może poza Margotami i innymi atencjuszami z IQ Jasia Kapeli). Natomiast sama transplciowosc jest czymś badanym przez psychiatrię, dysforia płciowa jest opisana w literaturze naukowej, więc ciężko tutaj mówić o potteryzmie.
 
Hejtpark z Piechocińskim słaby, klasyk strategia: odpowiadaj długo na pytania to ci ich mniej zadadzą.

- szkoły zawodowe, mało chętnych. Powiem jak wyglądały praktyki w technikum. Był ich miesiąc. Przynieś, wynieś, plus z 6 h skręcania śrubek.
No dlaczego było mało chętnych? :iamdone: O zdawalności egzaminów zawodowych nie wspomnę, sztuczne pompowanie statystyk metodami ,,100% zdawalności, z 20 osób do egzaminu podeszło 7."
CO powiedział Piechociński: no była jakaś firma, kupiła sprzet do nauki spawania, na szkolenia zgłosiłą się garstka osób mimo gwarancji zatrudnienia.
-ale padło pytanie o farmy przemysłowe na 10 tys. świń i ich wpływ na środowisko. Odpowiedź: no a w CHinach to robią na 100 tys. świń, tylko wielkie przemysłowe kurniki się liczą i później lanie wody.
Jeśli tandetą jakościową zaczniemy rywalizować z Chinami to równie dobrze można ogłosić się chińską prowincją i oddać Chinom suwerenność...
I ten człowiek zastanawia się dlaczego ludzie odchodzą od mięsa? :korwinlaugh:

Oj gwiazdy twittera to są jak bokserzy Wasilewskiego: pierwsza poważniejsza walka i wpierdol...
 
Gdzie tak odchodza ?
oj tak ludzie do około 23 lat tak.
Niestety robią to idiotycznie i hipstersko zapominając, że obojętnie czy mamy do czynienia z koniem, psem czy człowiekiem to gwałtowna rewolucja w diecie jest niebezpieczna. Szkoda że nie ma dietetyki w szkołach...
Bardziej jednak zaczyna się rewolucja w podchodzeniu do jakości jedzenia, bo to co jest w sklepach jest fatalnej jakości. Klasyk: przyjeżdża Latynos do Polski. Pierwsza reakcja przy jedzeniu stejków: to wy to nazywacie mięsem? To coś?

Coraz popularniejsze są sklepy z ekologiczną żywnością, te ogłoszenia na olx, grupach fejsowych, gdzie ludzie na prawdę są w stanie jeździć na wieś aby kupować mleko, jajka nawet drożej niż w sklepach.
 
oj tak ludzie do około 23 lat tak.
Niestety robią to idiotycznie i hipstersko zapominając, że obojętnie czy mamy do czynienia z koniem, psem czy człowiekiem to gwałtowna rewolucja w diecie jest niebezpieczna. Szkoda że nie ma dietetyki w szkołach...
Bardziej jednak zaczyna się rewolucja w podchodzeniu do jakości jedzenia, bo to co jest w sklepach jest fatalnej jakości. Klasyk: przyjeżdża Latynos do Polski. Pierwsza reakcja przy jedzeniu stejków: to wy to nazywacie mięsem? To coś?

Coraz popularniejsze są sklepy z ekologiczną żywnością, te ogłoszenia na olx, grupach fejsowych, gdzie ludzie na prawdę są w stanie jeździć na wieś aby kupować mleko, jajka nawet drożej niż w sklepach.
Jakby ktos chcial zglebic troche wiedze na temat miesa w diecie to polecam kanal tego goscia

 
Jakby ktos chcial zglebic troche wiedze na temat miesa w diecie to polecam kanal tego goscia


W dietetyce to powoli robi się tyle gwiazd ile w psychologii :korwinlaugh:

A na poważnie to też zależy od jakości mięsa. Te szynki, parówki, kiełbasy sprzedane w sklepach to maskara. Znam ludzi, którzy kupują mięso a później sami je wędzą, przerabiają i to nie wcale ludzie, którzy mają rodzinę na wsi.
O odpadach ubojowych (pazury itp.) to też krążą legendy jak można je "dobrze" zmielić i wkręcić do parówek xD
Na pewno w przeciągu ostatnich 60 lat spożycie mięsa wzrosło gwałtownie.
Ta ilość alergii itp. które wzrosły to też ciekawy temat. Ilu rolników się przestawiło na kozy, bo kozie mleko stało się popularne wśród dzieci z alergiami. Ba, nawet są ludzie w Polsce sprzedający mleko wielbłądzie bo najbardziej zbliżone do ludzkiego i to za niezły cash.
Za to ceny za świnie czasami 600 zł - 800 zł za sztukę. Bardziej się opłaca psy rasowe hodować.
Oj będzie ciekawie na rynku mięsa. Na minus dla konsumenta...

To co się stało z rolnictwem przez ostatnie 30 lat to jest zbrodnia na gospodarce i konsumentach...
 
no i skończyło się rumakowanie. Może Węglarczyk się nauczy, że jak mówi ,,cytuje" to warto mieć kartkę z cytatem przed sobą?



Wiosną ub.r. wPolityce.pl ujawniło fragmenty odpowiedzi na pozew, którą przekazała kancelaria prawna obsługująca w tej sprawie RASP i Węglarczyka. W piśmie zasugerowano, że Bartosz Węglarczyk mógł być nieobecny w studiu podczas nagrywania rozmowy, a jego twarz dodano do nagrania z użyciem zaawansowanych technologii, tworząc tzw. deepfake.




- Fragmenty materiałów procesowych przygotowanych przez zewnętrzną kancelarię prawną, dotyczące stosowania technologii deep fake, w żadnej mierze nie oddają stanu faktycznego i zostały sformułowane bez zgody RASP - stwierdziła firma. - W związku z tym, kancelaria prawna, która dotychczas prowadziła tę sprawę, została od niej odsunięta. Rozważane jest wyciągnięcie dalszych konsekwencji - dodała. - Wszelkie informacje, że Onet stosuje technologie deep fake są nieprawdziwe, a rozpowszechnianie ich spotka się ze zdecydowaną reakcją ze strony Wydawnictwa - podkreślił RASP.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artyk...y-lukasz-piebiak-wiceminister-sprawiedliwosci

To nie pierwszy raz:


FB i YT mocno wysuszyły rynek reklamowy dla mediów, pensje dziennikarzy poszły w dół, najpierw odczuła to prasa (pomijając wyborczą bo sytuacja kiedy naczelny mówi, że rezygnacja z urzędowej prenumeraty dała po dupie...). TVN to raczej żywi się kibolami naćpanymi ,,jebać PiS" więc nie musi im dużo płacić więc strajk mediów jeśli chodzi o TVN był głupi...
Ale to ciekawe zjawisko: czy po prostu ten onet to nie jest czasem ta sytuacja, kiedy zarząd stwierdza, że nie sprzeda się nic innego niż tworzenie sekty wyznawców?

Na wyborczej bez płacenia nie idzie niczego przeczytać
W serwisach „Gazety Wyborczej” od ponad 7 lat obowiązuje płatny, subskrypcyjny system dostępu do treści (za darmo można przeczytać do 10 tekstów miesięcznie), z którego na koniec marca br. korzystało 258 tys. użytkowników.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artyk...t-pl-i-wyborcza-pl-mocno-w-dol-polskatimes-pl

Michnik przestał być potężnym włodarzem nawet wśród antyfanów PiSu red card
 
Mądrego dobrze poczytać:



NIe napiszę inaczej bo dostanę pozew jak Wildstein :korwinlaugh:

Ten człowiek dużo cytuje nie podając autorów.
Jak to leciało: jeśli musisz powtarzać że jesteś samcem alfa to jesteś beta.
Tak samo jest ekspertami telewizyjnymi...
 
Wczoraj widziałem tylko jakiś urywek z Broniarzem krytykującym Czarnka.
Czarnek to nie jest moja bajka, ale chce ukrócić happeningi w szkołach ala durde konstytucja i tęczowe piątki co jest kuźwa naruszeniem podstaw programowych.

Pytanie za sto punktów: słyszeliście, kiedy Broniarz był przeciwko tęczowym piątką? Były nauczyciel powinien wiedzieć, że bzdurą jest postulat, że jeśli w klasie jest dziecko nie radzące sobie z językiem polskim to trzeba dostosować zajęcia do jego poziomu językowego.

Dziękuje Grzesiu.

Plus jego reakcja po odciętej głowie francuskiego nauczyciela: taka fajna, poprawna politycznie...

To jest fenomen jak dzięki odpowiednim związkowcom każda partia ma w dupie szkolnictwo i nauczycieli. Kilkaset tysięcy potencjalnych wyborców


1624347965594.png
 
Wczoraj widziałem tylko jakiś urywek z Broniarzem krytykującym Czarnka.
Czarnek to nie jest moja bajka, ale chce ukrócić happeningi w szkołach ala durde konstytucja i tęczowe piątki co jest kuźwa naruszeniem podstaw programowych.

Pytanie za sto punktów: słyszeliście, kiedy Broniarz był przeciwko tęczowym piątką? Były nauczyciel powinien wiedzieć, że bzdurą jest postulat, że jeśli w klasie jest dziecko nie radzące sobie z językiem polskim to trzeba dostosować zajęcia do jego poziomu językowego.

Dziękuje Grzesiu.

Plus jego reakcja po odciętej głowie francuskiego nauczyciela: taka fajna, poprawna politycznie...

To jest fenomen jak dzięki odpowiednim związkowcom każda partia ma w dupie szkolnictwo i nauczycieli. Kilkaset tysięcy potencjalnych wyborców


View attachment 22668

Czarnek to też nie moja bajka ale faktem jest to, że te ataki na niego zaczęły się zaraz po tym jak głośno powiedział, że ma zamiar wyeliminować "pedagogikę wstydu" w polskich szkołach, wtedy się zaczęło i trwa do teraz. W moich oczach to działa na jego korzyść, im bardziej i głośniej kreatury ze zdjęcia powyżej będą go atakować w WSI24 i innych GW :fjedzia:
 
Czarnek to też nie moja bajka ale faktem jest to, że te ataki na niego zaczęły się zaraz po tym jak głośno powiedział, że ma zamiar wyeliminować "pedagogikę wstydu" w polskich szkołach, wtedy się zaczęło i trwa do teraz. W moich oczach to działa na jego korzyść, im bardziej i głośniej kreatury ze zdjęcia powyżej będą go atakować w WSI24 i innych GW :fjedzia:
Oj, gdyby Giertych za czasów, kiedy był w MEN brał humanistyczne środowisko akademickie za mordy to teraz moglibyśmy mieć jedną z najlepszych humanistyk akademickich w Europie.
Tylko prawica ma podejście: religia w szkole, może dodać trochę historii i wszystko będzie OK...
Czarnek chce etykę wprowadzić do szkół: jakie lewactwo jest na filozofii. CIekawe kto bedzie uczył tej etyki? :korwinlaugh:

Obejrzałem raz Fakty przed Wiadomościami.
Rosyjskie wojska na granicy ukraińskiej. Wiesz ile minut temu poświecili? 0
Hity: Czarnek robi źle, wszyscy oburzeni. Kurczę, ja nie wiem za co, ale chyba wystarczy podać wypowiedzi oburzonych xD
W Singapurze jest robot pies.
Fakty strzelają laserem, a Wiadomości wymachują maczugą, ale te tematy w Faktach są taką tandetą. Takie problemy pierwszego świata Warszawki...
 
Ze skrajności w skrajność, jedni wieszają tęcze, a drudzy krzyże, Czarnek został ministrem żeby koncentrować na sobie uwagę i odwracać ją od ważniejszych kwestii, podobnie jak Pawłowicz sędzią trybunału..
 
Ze skrajności w skrajność, jedni wieszają tęcze, a drudzy krzyże, Czarnek został ministrem żeby koncentrować na sobie uwagę i odwracać ją od ważniejszych kwestii, podobnie jak Pawłowicz sędzią trybunału..
PiS ma taką cechę, że zwraca uwagę na realne problemy typu: sądownictwo, szkolnictwo, rynek medialny, samorządy, korupcje i ...
...jednocześnie robi wszystko aby nic nie zmienić tylko innych zastąpić swoimi.
Nie wiem co jest gorsze pod tym względem: PO robiące politykę ciepłej wody w kranie, cieszmy się z tego co mamy czy PiS udający mesjasza....
 
Peenych nawyków nie wyplenisz ::clintdis::
View attachment 22682
Mnie ciekawi czy ona zgłupiała po wejściu do polityki czy po prostu robi sobie jaja.
Jako wykładowca na UW była chwalona, nawet Tuleya mówił, że to była całkiem w porządku osoba. Michał Kempa, że oprócz tego, że nie ogarniała spraw technicznych to ciężko było się przyczepić.
Takie uzależnienie od tego, żeby nazwisko się klikało, żeby w mediach być?
 
Mnie ciekawi czy ona zgłupiała po wejściu do polityki czy po prostu robi sobie jaja.
Jako wykładowca na UW była chwalona, nawet Tuleya mówił, że to była całkiem w porządku osoba. Michał Kempa, że oprócz tego, że nie ogarniała spraw technicznych to ciężko było się przyczepić.
Takie uzależnienie od tego, żeby nazwisko się klikało, żeby w mediach być?
U kobiet z wiekiem dzieją się pewne rzeczy... dlatego kiedyś w rodach byli nestorzy... a nie nestorki :korwinlaugh:
 
To prawie 70-letnia, samotna kobieta, te głupoty dają jej chyba jakieś emocje, że ktoś się nią interesuje itd.. O zwykłą głupotę jej nie posądzam, a inaczej nie potrafię tego wytłumaczyć.
 
Tu nic nie ma @Karateka@


Tu nic nie ma @Karateka@




















Ktos kojarzy goscia?




Mit zielonych paneli. Bierzcie dotacje poki jest moda.




@klocuniek





1. Kobiecy sport - uważam to samo co Joe Rogan :)
2. Body positivism w bajkach dla dzieci. Bez sensu. Dla dzieci to brak stygmatyzacji ze względu na budowę ciała to default. One mają wyjebane czy ktoś jest gruby, chudy, biały czy czarny - jak wykazujesz zainteresowanie i się bawisz to jesteś fajny i tyle
 
Dzisiejszy wywiad w radiu zet.
Koleś będący MSWiA, Grzegorz Schetyna.
Zadałem mu pytanie, czy jako taki potężny minister wie co to jest VPN.
Oczywiście nie wiedział.
Kurczę to byłoby śmieszne gdyby nie to, że ten człowiek może wrócić do władzy :iamdone:

1. Kobiecy sport - uważam to samo co Joe Rogan :)
2. Body positivism w bajkach dla dzieci. Bez sensu. Dla dzieci to brak stygmatyzacji ze względu na budowę ciała to default. One mają wyjebane czy ktoś jest gruby, chudy, biały czy czarny - jak wykazujesz zainteresowanie i się bawisz to jesteś fajny i tyle
Jak zaczną tolerować trans na olimpiadzie to ja już widzę w co zacznie bawić Korea półn. i Chiny, kto będzie liderem jeśli chodzi o medale :korwinlaugh:
 
Back
Top