Polityka

ODwaga?






Paranoja:


Ale Ruscy są ciekawi: tak włamujemy się, tak robimy to i opublikujemy. Coś jakby złodziej mówił otwarcie: tak, włamuje ci się do domu i będę, wynoszę co chce. Co mi zrobisz?

Oglądaliście te fragmenty przesłuchania Zuckenberga przed senacką komisją? Rogan cisnął bekę, że większość tych senatorów była tam tylko po to aby Zuckenberg im wyjaśnił co to jest internet :korwinlaugh::iamdone:



TVP w formie




Izrael, ciekawe kiedy mu konto zbanują...




Robimy zrzutkę na Nowaka? Będzie Nowak na zrzutce?


Aż mi się to przypomniało, Wilper zna Nowaka i Tuska osobiście, nawet Tuskowi pomagał w jednej kampanii wyborczej
 
Protokół 1% odpalony.


Chciałbym zobaczyć jaki procent zawodów mogą wykonywać tylko mężczyźni. Serio

Fejs zbanował JKM aby rosło Konfederacji i spadało PiSowi? Kurczę coraz bardziej w to wierzę.




A to jest ciekawe: powrót kary śmierci. Ilu sędziów orzeka odnośnie dożywocia w sądach apelacyjnych? 5 osobowy skład orzekający? W niektórych latach ledwo powyżej 1% wyroków dożywocia w sprawach zabójstw.
Jeśli musieliby być jednogłośni w sprawie kary śmierci to...
... przez 30 lat może z kilka egzekucji byśmy mieli...

 
Protokół 1% odpalony.


Chciałbym zobaczyć jaki procent zawodów mogą wykonywać tylko mężczyźni. Serio

Fejs zbanował JKM aby rosło Konfederacji i spadało PiSowi? Kurczę coraz bardziej w to wierzę.




ale, że co on tam znowu takiego strasznego i nieprawdziwego powiedział? :korwinwhat:

skoro już takie oczywiste oczywistości uważane będą za jakieś "kontrowersyjne" to faktycznie wszystko jest do góry nogami :korwinlaugh:
 
ale, że co on tam znowu takiego strasznego i nieprawdziwego powiedział? :korwinwhat:

skoro już takie oczywiste oczywistości uważane będą za jakieś "kontrowersyjne" to faktycznie wszystko jest do góry nogami :korwinlaugh:
kolejny temat typu strzyżenie świni: dużo kwiku będzie, mało wełny.

Podział na zawody tylko męskie i kobiece jest malutki. Ba: 90% przedszkolanek i nauczycielek klas 1-3 powie, że nauczyciele mają łatwiej, bo z miejsca dzieci ich mocniej słuchają.
Większość najlepszych kucharzy to faceci nie tylko w Europie.
Czyli co już jest zawodem kobiecym?
 
Odległość biologa do psychiatry jest taka sama jak psychiatry od biologa. Jesli nie dla "samoidentyfikacji", i ma być "obiektywnie" to w sumie biolog styka.
Czy dwie identyczne biologicznie osoby, tylko dlatego ze inaczej odpowiedza psychiatrze, mialby miec inaczej opisany atrybut ciala? Chyba ze to subiektywny atrybut psychiki, ale wtedy taniej wyjdzie "samoidentyfikacja" i mozna wpisywac "helikopter bojowy".

Na resztę widzę że nie odpowiadasz...

Dla mnie istotne jest by zajmowal sie tym specjalista w dziedzinie. Dysforia plciowa jest czyms opisywanym w literaturze naukowej z dziedziny psychiatrii, wiec mysle ze psychiatrzy sa najbardziej kompetentni w tej kwestii.
Niby dosadnie, ale jednak bez refleksji. Co prowadzi do tego "spierdolenia"?

Mysle, ze dobrze to wyjasnil Mentzen w wykladzie, ktorego czescia jest 5tka Mentzena. Skrajnosci chwytaja - z jednej strony Braun o penalizacji homoseksualizmu (i jak twierdzi Mentzen - wzroslo w sondazach), z drugiej strony lewactwo - przemoc ma plec, Margot, myslozbrodnie, skonczenie z zasada domniemania niewinnosci... To jest pewna sfrustrowana nisza Julek, ktore ktos cynicznie wykorzystuje by nabic sobie punkty poparcia

To mniej więcej tak jakby na stosach masowo palono kobiety, a ja bym to nazwał "prawicowym spierdoleniem" i zaprzeczał istnieniu ideologii która potencjalnie miałaby na to wpływ.
Plona czarownice i ktos mowi, ze to przez nauke 10 przykazan, a ja mowie ze moze przyczyna lezy gdzies indziej? Patrz jest Polska gdzie nie ma stosow, a jest Hiszpania gdzie pala na potege. I tu i tu maja 10 przykazan, i tu i tu wierza w Boga. Moze nie o to chodzi? Moze mozna miec chrzescijanstwo i nie palic kobiet na stosach?

Dodam ze sa nawet osoby transplciowe, ktore sprzeciwiaja sie lewicowemu spierdoleniu (ta osoba z filmu ponizej miala nawet kulturalna debate z Benem Shapiro, wystepowala u Crowdera i u Dave'a Rubina - da sie rozmawiac)




Przypominam, że zaczałeś od mówienia per pani do osoby, która nagle samoidentyfikuje się jako kobieta, i spełnia kobiece role poprzez - XD - "plotkowanie". Science!

Nic nie mam do Grodzkiej. Nie mam zamiaru jej palic na stosie. Politykiem byla chujowym, ale to bez znaczenia. Pojechala do Tajlandii, zrobila operacje -moge do niej mowic per "Pani". To cos innego niz Margot czy Rafalala, czyli czyste pato.
 
kolejny temat typu strzyżenie świni: dużo kwiku będzie, mało wełny.

Podział na zawody tylko męskie i kobiece jest malutki. Ba: 90% przedszkolanek i nauczycielek klas 1-3 powie, że nauczyciele mają łatwiej, bo z miejsca dzieci ich mocniej słuchają.
Większość najlepszych kucharzy to faceci nie tylko w Europie.
Czyli co już jest zawodem kobiecym?
ale jemu nie o to chodzi i to nie są postulaty polityczne, to jest publicystyka :śmiech:
 
ale jemu nie o to chodzi i to nie są postulaty polityczne, to jest publicystyka :śmiech:
odnośnie JKM naprawdę nigdy nie wiadomo o co chodzi. Raczej po prostu lubi jak się coś klika: tak jak w mniejszym stopniu mają np. Warzecha/Ziemkiewicz albo lewicowe demony :usunto:

Chociaż gdyby jakiś złośliwy dziennikarz zapytał JKM co sądzi o facetach pracujących w przedszkolach albo w klasach 1-3 to coś mi się zdaje, że byłyby niezłe nagłówki :korwinlaugh:
PS Ciekawe jak politycy przenoszą się na tik toka bo nie będą banowani u...
... CHińczyka. Chińska aplikacja stała się alternatywą. Jak to brzmi? :travolta:
Kurczę jeszcze będzie trzeba tik toka założyć...
 

jeszcze Stephen King...
Już zaczynają robić kontrolowane przecieki, że Zuckenberg szykuje się do kampanii prezydenckiej....
Jeśli będzie debata Trump vs Zuckenberg. Obydwóch nie lubię ale kupie PPV :tellmemore:
Chociaż śmieszne jak PO krytykowało Trumpa za ultraprawicę mimo, że to zwolennik małżeństw homo :suchykarol: Jak to mówił w tym swoim programie TV: jedni lubią stejki inni spaghetti
 
Dla mnie istotne jest by zajmowal sie tym specjalista w dziedzinie.

Jesli nie dla "samoidentyfikacji", i ma być "obiektywnie" to w sumie biolog styka.
Czy dwie identyczne biologicznie osoby, tylko dlatego ze inaczej odpowiedza psychiatrze, mialby miec inaczej opisany atrybut ciala? Chyba ze to subiektywny atrybut psychiki, ale wtedy taniej wyjdzie "samoidentyfikacja" i mozna wpisywac "helikopter bojowy".

Braun o penalizacji homoseksualizmu
Na pytanie skąd twoim zdaniem bierze się "spierdolenie" lewicy, mówisz o "batożącym" Ciastku. :)

a ja mowie ze moze przyczyna lezy gdzies indziej
Przedtem twierdziłeś że "spierdolenie" nie istnieje, potem przyznałeś że jest, ale nie obchodzi cię co jest jego przyczyną. Jeszcze tam dotrzemy :)

Moze mozna miec chrzescijanstwo i nie palic kobiet na stosach?
Chrześcijaństwo reformację przeszło, przypomnę. Ogólnie to KAŻDA religia (w tym "harrypotteryzm", gender studies/CRT ), choćby z pluszakami na okładce, jest zdolna do przemocy (fizycznej, społecznej, ekonomicznej - bo to się rozlewa na wszystkie aspekty życia).

Polecam w calości


moge do niej mowic per "Pani"
Jakbym nie miał wszystkich klepek to mógłbym poprosić żonę o to by mówiła do mnie "daddy". Mam ciocię której nie podoba się imię jakie jej rodzice nadali i od kiedy pamiętam wszyscy zwracają się do niej innym imieniem, i nikt nie ma z tym problemu, włącznie ze mną.

W kwestii "płci" w ogóle nie chodzi o szacunek międzyludzki, spełnienie "ludzkiej", "drobnej" prośby w ich prywatnej relacji.

Chodzi o zmianę treści kategorii, obiektywnej kategorii. Czy ty dla mnie mógłbyś mówić (a nawet myśleć!) że woda jest sucha? No bo co to znaczy suchość albo mokrość...
Tak kończy się prawda, tak się podgrzewa żabę.
Harrypotteryzm w czystej postaci.

W sumie nie wiem w czym problem, bo jesli dobrze cie rozumiem to sie zgadzasz:
- dwie płcie
- obiektywność co do atrybutu ciała
- nie dla "samoidentyfikacji".

---




Moja wioska, więc podział jest i u mnie.


 

Trzeba przyznać, że jak nie wypowiada się o Hitlerze, upośledzonych, kobietach i ociepleniu klimatu to nawet gada z sensem i taką retoryką byłby w stanie przekonać do siebie więcej ludzi niż to 4,76 % społeczeństwa. Dlatego tym bardziej się utwierdzam w przekonaniu, że jak widzi, że mi niebezpiecznie słupki poparcia rosną to odpala protokół 1 % bo tak jest dla niego po prostu wygodniej.
 
Trzeba przyznać, że jak nie wypowiada się o Hitlerze, upośledzonych, kobietach i ociepleniu klimatu to nawet gada z sensem i taką retoryką byłby w stanie przekonać do siebie więcej ludzi niż to 4,76 % społeczeństwa. Dlatego tym bardziej się utwierdzam w przekonaniu, że jak widzi, że mi niebezpiecznie słupki poparcia rosną to odpala protokół 1 % bo tak jest dla niego po prostu wygodniej.
Dokładnie tak jest, my wtajemniczeni padawani wiemy już od dawna, że nasz Yoda dokładnie tak prowadzi polityczną sferę swojej działalności :beczka:
 
Trzeba przyznać, że jak nie wypowiada się o Hitlerze, upośledzonych, kobietach i ociepleniu klimatu to nawet gada z sensem i taką retoryką byłby w stanie przekonać do siebie więcej ludzi niż to 4,76 % społeczeństwa. Dlatego tym bardziej się utwierdzam w przekonaniu, że jak widzi, że mi niebezpiecznie słupki poparcia rosną to odpala protokół 1 % bo tak jest dla niego po prostu wygodniej.
Jeszcze najlepsze jak się robi z niego wariata: 30 lat polityki. Zawsze na szczycie partii. Jak tylko ktoś próbował go odsuwać jak w UPR: od razu z armia wyznawców odchodzi i dzieli środowisko liberalno-konserwatywne. Plus odchodzą ludzie jak Gwiazdowski i Ziemkiewicz mimo, że przecież poglądów nie zmienili.
A gdyby dostawał się regularnie do Sejmu to utrzymałby tak długo przywództwo?
Popatrzcie na listy korwinowskich partii: co kadencje mocno się zmieniają. Pokolenie do 25 lat produkuje się, a później ,,JKM nie wykosimy, a z nim do Sejmu raczej nie wejdziemy więc szkoda się męczyć".
Lubi władze, jest zabezpieczony finansowo, dobrze się bawi pewnie czytając w internecie ,,ej JKM wcale nie myślał tak jak go odbierają media. Źle rozumiecie to o niepełnosprawnych i Hitlerze. To nie tak."
Tylko dzięki narodowcom korwiniści są w Sejmie.



Hołownia show.Hm, tak oglądam jego streamy, żeby go podpierdalać do demagoga (napisałem z fejkowego maila do wszystkich posłów Hołowni, aby sprawdzić czy odpisują, a później, że większość zgłoszeń jest ode mnie i będę zgłaszał ich wszystkie kłamstwa ze streamów Hołowni. Od tego momentu Hołownia podaje mniej faktów. Przypadek xD), a wcześniej też podczas kampani prezydenckiej aby podziwiać formę.
Teraz przechodzi raczej do bycia Wojewódzkim polityki...












Niezależny:




Pis i sojusz z KOnfederacją xD
SMS z przekazem dnia doszedł:
 
Są ludzie, którzy nie ogarniają bajery w wystąpieniach publicznych, twitterze i wychodzą na głupszych niż są (twitter to w ogóle wynalazek do ośmieszania ludzi, zwłaszcza jak ktoś jest przyzwyczajony do dłuższych wystąpień publicznych). Kidawa jest po prostu głupia. Jeśli Agora chce pomóc PO to nie powinna ją zapraszać :pociesznymirek:


Jestem ciekaw jakby zrobić ankietę wśród senatorów i posłów co to jest VPN to ile tych osób potrafiło by odpowiedzieć.... Udało mi się zadać pośrednio pytanie Kukizowi, czy posłowie mają szkolenia z bezpieczeństwa w sieci: nie mają :iamdone:



 
Last edited:
Trzy wulkany spośród 800, które emitują dwutlenek węgla, emitują więcej tego dwutlenku niż cała polska gospodarka.

Zaczął to Ziemkiewicz, Warzecha, a później to wszyscy powtarzali :conorsalute:

Dobrze jak politycy się wymieniają, powinien być też limit kadencji, ale stara szkoła nadal rządzi od lewa do prawa: wyobraźnia jest jedynym ograniczeniem...
 
Są ludzie, którzy nie ogarniają bajery w wystąpieniach publicznych, twitterze i wychodzą na głupszych niż są (twitter to w ogóle wynalazek do ośmieszania ludzi, zwłaszcza jak ktoś jest przyzwyczajony do dłuższych wystąpień publicznych). Kidawa jest po prostu głupia. Jeśli Agora chce pomóc PO to nie powinna ją zapraszać :pociesznymirek:


Jestem ciekaw jakby zrobić ankietę wśród senatorów i posłów co to jest VPN to ile tych osób potrafiło by odpowiedzieć.... Udało mi się zadać pośrednio pytanie Kukizowi, czy posłowie mają szkolenia z bezpieczeństwa w sieci: nie mają :iamdone:




"Spustoszony świat" :waldeklaugh:

Ja pierdolę, ludzie!!!
 

Obrońcy praw człowiek są przerażeni czy jeszcze sączą sojowe latte i ładują smartfona?
 
od 5
to dla mnie, który kilka książek przeczytał, napisał, ludzi poznał

Oj Szymon, prędzej czy później ktoś ci wyciągnie co ty w tych książkach napisałeś i czy zmiana poglądów to czasem nie jest podyktowana $$ :tellmemore:
Koleś jest zajebisty, więcej takich ludzi.
Nawet okulary dobrze dobrane. Wymienione okularki kujonki na ala Bart Sienkiewicz.
CHociaż taki wojownik, a baby wysyła do Zaborskiego bo pierwszym KO :korwinlaugh:
 
trzy dekady a to wciąż aktualne...



oklaski, posłuch, szacunek.

mała zagadka: jak myślicie, kiedy podjęto decyzję, że JKM nigdy nie wolno ponownie dopuścić do poważnej polityki i w mediach każdej opcji należy robić z niego głupka i wariata?

:einsteinsmoke:
 
Byl w tym tygodniu jakiś wywiad z Bartosiakiem na temat obecnej sytuacji geopolitycznej? Rosja-USA, NordStream 2, ataki hakerskie. Trochę się dzieje ostatnio, niestety nie napawa to wszystko optymizmem
 
Back
Top