Polityka

kłamiąc o niby mojej nadreaktywnej formie wyrazu

LOL :)

Prawie we wszystkim się zgadzają. Miejscami jest ciekawie ale generalnie nihil novi, a Zaorski jakiś takim rozchełstanym żigolakiem pachnie ;) Pośrednio kpił sobie z Karonia (spekulant = złodziej), ale cóż - poglądowo na inkluzywno rezylientnego cwaniaczka wygląda ;)

Widziałem jego debatę z Karoniem. Niestety Karon nie błyszczał.
 
Kolejny krok wdrażania inkluzywnego kapitalizmu (czyt. socjalizmu ukrytego), jako kolejnej odsłony resetowego tworu z Davos. Bardzo dobrze chcą dla nas Papież Franciszek jako moralny patron projektu, Lady Lynn Forester de Rothschild (nie znam baby - pewnie jakaś nieznacząca osoba z biednej rodziny ;), Rajiv Shah - prezes Fundacji Rockefellera, Ajay Banga - prezes i dyrektor generalny Mastercard, Edward Breen - prezes wykonawczy Dupont, Brian Moynihan - prezes zarządu i dyrektor generalny Bank of America i wielu innych światłych filantropów o nieposzlakowanej opinii - po prostu współczesnych Świętych z takich firm jak Visa, Johnson & Johnson, BP, itd.:



:tellmemore:


-------
Stwierdzenie faktu odnośnie Twoich dalekich od obiektywności sądów równasz do zachowań i reakcji człowieka na obrazę rodziny?
 
Taka chwila, kiedy przegląda się stronę z heheszkowymi newsami i trafia się na to, że wyjątkowa żmija zostaje:

 
ten konfederata (w odpowiedzi) mówił o japonkach i stringach (nie bezpośrednio), jako antymęskich atrybutach i jeśli ktoś bierze to nazbyt poważnie jest średnio sprytny, a jeśli ktoś na podstawie takiej twitterowej, żartobliwej odzywki miesza do tego Jezusa to sam sobie odpowiedz jakiego poziomu w Twej łepetynie myśli się kłębią... ale to upał, wszystko przez upał i przedawkowanie twittera!
jest to po prostu śmieszne, tak samo jak twitter Wilka, który od niedawna chce być drugim JKM i kłóci się o jakąś bzdurę jakiegoś lewaka który próbuje być politycznym komenteri na YT, a ma podstawowe braki w warsztacie.
Tragikomiczne natomiast jest to, że Wilk protestuje przeciwko ustawie za którą głosował. Kurczę ten człowiek jest prawnikiem :iamdone:


Tragikomiczny jest Kulesza powtarzający stary mit Ziemkiewicza, że wulkan, a Polska gospodarka produkuje tyle dwutlenku węgla...
Tragikomiczne jest, że nie mają oni żadnego pomysłu na politykę imigracyjną: wszystko albo nic to nie jest pomysł, ale trudno obwiniać nacjonalistę, że mówi jak nacjonalista. Nie czekaj: kurczę nawet przedwojenni narodowcy by wyśmiali RN i MW... Bosak pochwalił moratorium imigracyjne, które zaproponował WOś. Może warto spowolnić gospodarkę kiedy nie urodzi wystarczająco dużo dzieci?
Tak ludzie beda tracili pracę, ale Konfederacja pewnie wtedy wpadnie na pomysł, aby bronić jakieś farmy na 10 tys. świń bo to jest przyszłość xD
Trudno mi traktować poważnie Sośnierza po tych słowach i mam wrażenie że 5 dla zwięrząt była po to, aby pokazać ,,patrzcie jacy wariaci są na prawo od nas"

To jak zwiększyli zasięgi IKEI: mistrzostwo ;)

Skandaliczne jest natomiast, że Konfederacja wystawia takich ludzi na listach

Przypominam: Ruch Narodowy to inicjatywa polityczna w wyniku porozumienia środowisk nacjonalistycznych takich jak np. ONR, Młodzież Wszechpolska, stowarzyszenie Marsz Niepodległości. ONR chyba w 2015 roku wycofał się.
Sekretarz MW jest rasistą i jest dymny z tego.

Ale cóż: mamy taką ordynacje wyborczą i sposób finansowania partii politycznych, że w polityce mogą albo złodzieje albo wariaci więc don't blame the player blame the game :siara:
Taka mieszanina trochę ala Kukiz: tutaj jakiś libertarianin, tutaj Mentzen liberał gospodarczy, tutaj jakiś wariat od narodowców.
Słusznie skrytykują PiS, wytkną absurdu i brak wyobraźni jeśli chodzi o tworzenie ustaw. 10% miejsc w Sejmie powinni mieć co kadencje więc głosowanie na nich nie jest szkodliwe,
,ale czy sami są w stanie coś rozsądnego stworzyć? Czy nadawaliby się do rządzenia? Coś ala Ziemikiewicz czy Warzecha: smerfy Marudy.,..
No patrząc po pomyślę Ruchu Narodowego odnośnie fejsa to śmiem wątpić w ich rozsądek


Dajesz mi 20 ludzi i stroluje polskie sądy w przeciągu jednego dnia. Ten człowiek jest prawnikiem bez wyobraźni i chyba nie rozumie, dlaczego fejs i YT jest tak potężny...
To jest kolejny zaciąg polityków -30 lat, wcale bym się nie zdziwił, gdyby było tam mnóstwo Andruszkiewiczów czekających na swój moment aby przejść do innej partii po dobrej cenie.
Nowa jakość to nie jest, ale warto aby pojawiali się nowi ludzie w polityce wiec jakiś jest plus, że w Sejmie są posłowie Konfederacji.
 
Opinie są zawsze subiektywne. To fakty są obiektywne. Także LOL
I właśnie fakty potwierdzają moją opinię, przecząc Twojej, kuriozalnej. Także LOL. Ponownie pokazujesz przykład odwracania kota ogonem, bo faktem jest, że Twoja opinia to funkta kłaków warta bzdura (zwrócenie uwagi, że przeczysz faktom zrównujesz z reakcją człowieka, któremu ktoś rodzinę obraził. LOL)
jest to po prostu śmieszne
Tak jak większość "politycznego" twittera dotycząca wypowiedzi. Powodzenia w dochodzeniu konstruktywnych wniosków w oparciu o takie "dane". :facepalm:
 
Last edited:
I właśnie fakty potwierdzają moją opinię, przecząc Twojej, kuriozalnej. Także LOL. Ponownie pokazujesz przykład odwracania kota ogonem, bo faktem jest, że Twoja opinia to funkta kłaków warta bzdura (zwrócenie uwagi, że przeczysz faktom zrównujesz z reakcją człowieka, któremu ktoś rodzinę obraził. LOL)

Tak jak większość "politycznego" twittera dotycząca wypowiedzi. Powodzenia w dochodzeniu konstruktywnych wniosków w oparciu o takie "dane". :facepalm:
Twitter to jest diabelski wynalazek na którym prędzej czy później ktoś będzie miał wpadki ( zwłaszcza, że klasa polityczna i dziennikarska jest jaka jest skoro człowiek bóbr i napalony vikary są transmitowani we Faktach i Wiadomościach, a Tomasz Lis myślał że rozmawiał z Trumpem), chociaż są cwaniaki, które mają listy cytatów i porównań na każdą okazję :korwinlaugh: Jednak twitter jest w tym dobrym, że w studiu TV politycy są lepiej czy gorzej przygotowani, mają listę przekazów dnia, a podczas ćwierkania czasem mają momenty szczerości, które później usuwają.
A już hity jak działacze organizacji uchodźców w DE zapomnieli przełączyć konta i zaczeli jechać swoimi średniowiecznymi poglądami -mistrzostwo :tellmemore:
Wnioskować można na sytuacjach tragikomicznych.



Przeraża mnie to, że słowo aktywista, organizacja pożytku publicznego, organizacja pozarządowa straciły kompletnie na znaczeniu. Tak jakby znaczenie tych słów się zmieniło.
Aktywistka Maja Staśko, która jest tylko publicystką.
Organizacjami pozarządowymi są organizacje, które nie przeżyją bez grantów od państwa.
Radosław Majdan i Jakimowicz są ekspertami.
 
Ciekawa sprawa z tym mieniem bezspadkowym. PiS dokonał rozszerzenia i również mienie spadkowe zostanie wykluczone. Dlatego też część Konfy nie poparła ustawy. Lewica chyba popiera?
 
@Karateka@ mnie najbardziej ciekawi USA, które miesza się w ta sprawę. Oj gdyby oni zapłacili potomkom Indian za zabraną ziemię (już nie mówiąc jak kluby sportowe sprytnie podpierdalają symbole Indian wykorzystując je komercyjnie) to wojna z Arabią Saudyjską byłaby potrzebna aby spłacić długi...
Tak samo Izrael za wysiedlenia Palestyńczyków...


Ha, ha. Twitter myślał, że podbije Afrykę i pokaże kto rządzi. Murzyni w NIgerii i Ugandzie na to: ban na cały serwis :korwinlaugh:

Adam Michnik: opiekun medialny patologii po 89 ma kłopoty z kasą.
Co na to Kulczykowa: słowa wsparcia. Nie poratują groszem (mimo, że III RP której fanem jest Michnik) była dla nich rajem :DC:
(…) treści, nawet jeśli będą „klikalne”, staną się płaskie i nijakie. Dla zobrazowania skali błędu Zarządu porównać ją można do odejścia Steve’a Jobsa z firmy Apple w pewnym momencie rozwoju firmy.

(…) jako przedsiębiorczyni chciałabym zaznaczyć, że w biznesie znacznie lepiej sprawdza się strategia żeglarza niż strategia surfera. Żeglarz korzysta bowiem z wiatru, żeby dopłynąć tam, gdzie chce dopłynąć, surfer całkowicie mu się oddaje

Chciałbym akcje na zrzutce: ratujmy Wyborczą. Albo taka akcja: wieniec pogrzebowy pod Agorą z napisem ,,prosimy o eutanazje Agory ze względów humanitarnych"

Kijowski dla plus minus:
Od ponad czterech lat bezskutecznie szukam pracy na stanowiskach od kasjera czy kierowcy Ubera, kuriera, po informatyka czy dyrektora informatyki. Wszystko to umiem zrobić, ale nikt nie chce mnie zatrudnić. Nie z tą twarzą, nie z tym nazwiskiem

Podstawowy błąd popełnił Jarosław Kaczyński, nie wprowadzając stanu wojennego. Gdyby to zrobił, bylibyśmy drugą Solidarnością

Nie mam nic, żyję z pomocy ludzi

(…) media mnie celowo wycinają - nawet ze zdjęć z organizowanych przeze mnie akcji. Na początku rozdmuchały ogromne oczekiwania wobec mnie, próbowały mnie obsadzić w roli rycerza na białym koniu. Później chyba uznały, że nie spełniam tych oczekiwań. Zachowały się jak zawiedziona kochanka. Teraz mnie ignorują

Kaczyński czytając to pewnie pęka ze śmiechu :jarolaugh:
 
Są też inne opinie obywateli Izraela:



Izrael ma taką ordynacje wyborczą, która powoduje, że trzeba robić gigantyczne koalicje wyborcze (nawet nie wiem czy nie mają gorszej ordynacji niż nasza). Pewnie próbują zaspokoić izraelskich nacjonalistów...
 
Nawet polski Milo przeciwko pisowskiemu szaleństwu w walce przeciw LGBT za pomocą cenzury

FB_IMG_1624797283076.jpg
 
Nie jestem w temacie - pis chce banować osoby lgbt na twitterach, facebookach, zakazywać wydawania czasopism, itd? O jaką cenzurę chodzi?

Pracują nad analogiczną ustawą jak ta która jest na Węgrzech. Aktywizm LGBT ma być nielegalny. Nawet Sosnierz powiedział, że to jest naruszenie wolności słowa i jest przeciwko, bo każdy powinien mieć prawo głosić swoje poglądy, nawet jak są głupie
 
Pracują nad analogiczną ustawą jak ta która jest na Węgrzech. Aktywizm LGBT ma być nielegalny. Nawet Sosnierz powiedział, że to jest naruszenie wolności słowa i jest przeciwko, bo każdy powinien mieć prawo głosić swoje poglądy, nawet jak są głupie
zalew patohumanistyki na uczelniach.
Co robimy?
Wariant węgierski i rosyjski w sprawie LGBT.


To jest jeszcze głupsze niż przekonanie Giertycha, że wystarczy religia w szkołach, więcej historii i wszystko będzie OK....
Chociaż teraz chcą obowiązkową etykę. Pytanie za sto punktów: kto będzie tego uczył? Lewacy filozofowie :korwinlaugh:

PiS chyba za wszelką cenę chce wzmocnić lewicę. Ustawa o emeryturach mająca pare wpadek (chociaż zamiar słuszny), nagła zmiana aborcyjna, teraz to.
Likwidowanie wszystkiego co jest bardziej na prawo niż PiS...
 
Projekt dopiero został zapowiedziany, nie ma szczegółów. Trzeba poczekać. Mam wrażenie że to próba wywołania burzy tematem zastępczym by przykryć inne problemy (gospodarcze)
Czyli ewentualnie z zapowiedzi mniej więcej niektórzy wnioskują, że chodzi o atak na wolność słowa? Trzeba poczekać, otóż to, a nie gaworzyć o "pisowskiej szaleńczej walce z LGBT". Czy to temat zastępczy? A w którym momencie roztrząsanie o marginesach marginesu nie było termatem zastępczym?
 
NIe. Jeżeli można w ogóle mówić, że gospodarka ma jakikolwiek "cel", to byłoby to zaspokajanie potrzeb ludzi i nic więcej.
No ok. W tym przypadku ja to rozumiem jako kontrę do twierdzenia, że: "celem gospodarki jest zwiększenie miejsc pracy" (co wiemy, że jest bzdurą).
Zgadzam się z Tobą co do celu, ale myślę, że tu mu chodziło o kontrę do tego twierdzenia, pamiętajmy, że to Korwin :roberteyeblinking: on jest jak Lewandowski w ataku a nie tam jak jakiś Boniek :crazy:
 
No ok. W tym przypadku ja to rozumiem jako kontrę do twierdzenia, że: "celem gospodarki jest zwiększenie miejsc pracy" (co wiemy, że jest bzdurą).
Zgadzam się z Tobą co do celu, ale myślę, że tu mu chodziło o kontrę do tego twierdzenia, pamiętajmy, że to Korwin :roberteyeblinking: on jest jak Lewandowski w ataku a nie tam jak jakiś Boniek :crazy:
Jezus jak JKM odejdzie z polityki to naprawdę wielu dziennikarzy będzie załamanych. Ten człowiek był clickbaitem zanim stało się to modne. Nadal sie dobrze kilka. Stary bajer: nie masz artykułu na główną. Spytaj się JKM o coś, albo zaproś go do programu.
Fejs musiał go zbanować aby pomóc Konfederacji :korwinlaugh:
 
Czy to nie jest ograniczenie możliwości prowadzenia działalności gospodarczej dla kogo się chce tak jak się chce?

Już pomijając fakt, że w wielu branżach jest kompletnie nierealne aby zostać zatrudnionym bez odpowiedniej ilości szczepień. Sama książeczka sanepidu w gastro jest segregacją sanitarną. Od Hindusów i Ukraińców niektóre firmy wymagają dodatkowych szczepień, które w ich krajach są nieobowiązkowe.
Żadna firma nie pozwoli aby marynarz pływający po świecie był niezaszczepiony.
Te sam konflikt jak cenzura fejsa vs drukarz odmawiający drukowania ulotek (jeśli chodzi o sposób przedstawienia problemu, a nie sam problem)...

Od 18 Mentzen o imigrantach

PiS próbuje przygarnąć narodowców. Zwiększa etaty, łatwiej jest dostać dotacje. Po coś zwerbowanie Andruszkiewicza było potrzebne, mimo że to człowiek Młodzieży Wszechpolskiej a trochę tam wariatów jest, oj jest.
Pytanie za sto punktów: łącznik Kaczyńskiego przychodzi do Winnickiego i Bosaka i mówi ,,moratorium imigranckie w zamian za poparcie naszych ustaw plus utrudnienia w dostaniu obywatelstwa" (z tym obywatelstwem to aż tak dużo chętnych nie ma) . Jaka byłaby reakcja?
 
Last edited:
Back
Top