Polityka

A dlaczego powinien wiedzieć co to jest VPN? On powienien zatrudniać specjalistów, którzy wiedzą.
gdybym był posłem tak potężnym jak Grzegorz Schetyna chodził bym posrany, że ktoś mi się włamie na każdą pocztę, założy podsłuch.
Zwłaszcza po aferze podsłuchowej, plus tej w UK, gdzie (z pamieci) wyszło, że dodatek weekendowy The Sun podsłuchiwał nawet premiera, posłów, przekupywał policję itp.
Jako minister miał całą ekipę specjalistów od tego. Jako poseł nie ma. Chyba, że kasa z dotacji partyjnych na to idzie (skoro w PiS idzie na ochronę Kaczyńskiego), ale wątpię po podsłuchach u Sowy.
To środowisko PO potrafiło gadać w miejscu publicznym o podpalaniu budki pod ambasadą, stara afera hazardowa gdzie wyłożyli się na podsłuchach telefonicznych.
Już mali dealerzy są bardziej ogarnięci w tych sprawach:

 
1. Kobiecy sport - uważam to samo co Joe Rogan :)
2. Body positivism w bajkach dla dzieci. Bez sensu. Dla dzieci to brak stygmatyzacji ze względu na budowę ciała to default. One mają wyjebane czy ktoś jest gruby, chudy, biały czy czarny - jak wykazujesz zainteresowanie i się bawisz to jesteś fajny i tyle
You missed the point. Tego nie ma. A jeśli nawet jest to po prostu nie powiązane z niczym "spierdolenie". Z niczym to się nie łączy.

@Karateka@ tego też nie ma


@Karateka@ to też nie wiadomo skad sie bierze


Rosja proponuje Berlinowi Unie Euroazjatycka?




Ciekawy wątek o Szwecji



:o o: :o o: :o o:

Rafał Woś said:
Niech więc zwolennik teorii „mojego pieniądza” wyjmie z portfela banknot o dowolnym nominale. A potem dokładnie go obejrzy. Czy widnieje tam jego/jej nazwisko? Raczej nie. No chyba, że nazywa się Adam Glapiński albo Marek Belka. A i oni są na naszych banknotach podpisani nie jako osoby prywatne, lecz w imieniu Narodowego Banku Polskiego. Czyli polskiego państwa, które ten pieniądz (z niczego) stworzyło, nadało kartce papieru wartość liczoną w złotych i któremu to państwu ten pieniądz zawdzięcza swoją wymienialność. A więc i wartość. Nie wierzycie? To weźcie kartkę papieru, zobowiążcie się na niej do wykupienia takiej i takiej sumy. Stworzycie wtedy papier wartościowy o nazwie weksel. Owszem – przydatny w niektórych biznesowych sytuacjach. Ale nie będący bynajmniej powszechnie akceptowalnym środkiem płatniczym. Nie wierzycie, to weźcie ten swój weksel i pójdźcie nim zapłacić za paliwo albo zakupy. Udało się? To może tyle w temacie „waszych pieniędzy”.
Ja pierdole, ten Woś to już totalnie zdurniał. On myli wartość z emitentem/środkiem płatniczym. Jak wymienię dam piekarzowi za chleb moje ryby, to ten chleb jest mój, czy piekarza (bo go zrobił)? Co za debil.

@Pat Bateman o, reuters spadnie z rowerka? ;)
 
@Dzihados Jastrzębowski kupił salon24 i aby go odświeżyć potrzebuje dymów. Chciał Klimasarę, ale go wyśmiała

Woś jest idealny do tego, bo chyba najbardziej lubią go czytać liberałowie, tak samo jak Frondę najbardziej lubią chyba czytać lewacy :korwinlaugh: Dlatego jest też w SE.

Polecam też konto tego gościa:
Taki lewacki Matka Kurka. Bzdury mówi, ale tak odwraca kota ogonem...

Nie po to chodzi aby wyremontować dach bo na co później będę zbierał? Chodzi aby remontować a nie wyremontować: Podobny schemat działania


A to jest ciekawe. Patrzcie do czego doprowadził fejs i YT:

To mówicie, że dziennikarze będą się buntować? Żeby czasem cały TVN nie przeszedł do TVP jeśli PiS będzie miał trzecią kadencję :suchykarol::putinlaugh:

Ilu potentatów medialnych marzy o tym aby dokopać fejsowi, tak żeby się zbyt szybko nie podnieśli. Jakiś 20 VAT na reklamy, ograniczenia z korzystania z danych osobowych do celów reklamowych i mimo wszystko...
... nic się nie dzieje. W tym PE muszą takie łapówy iść, że ci nasi politycy z aferą Rywina to pikuś....
Nawet Polaków człowiek od Trumpa Mike Peance postraszył paluszkiem, że nie takie rzeczy Polacy z nami Amerykanami i jakoś temat ucichł.
 
@Karateka@ tego też nie ma

Typowe lewicowe spierdolenie. Mnie już nawet to nie dziwi. To jest skrajna lewica.

You missed the point. Tego nie ma. A jeśli nawet jest to po prostu nie powiązane z niczym "spierdolenie". Z niczym to się nie łączy.

Afera jak z TRT. Leczenie może być dobre, ale wykorzystywanie TRT do zdobywania sukcesow w sporcie już nie. Tutaj mamy podobną sytuację. Terapia korekty/zmiany płci może być zasadna i nie będę krytykował, ale wykorzystywanie tego by czyimś kosztem zarobić na sporcie, to już zwykle oszustwo
 
Dawaj zdjęcia Jezusa w japonkach... jprd gościu trzymaj poziom... :facepalm:
było nie dla mężczyzn w sandałach
odpowiedź:
i w japonkach.
Gdyby było ,,raczej" to faktycznie beka byłaby bezsensu, ale gdyby takie wpadki były szczytem narodowców to byłoby cudownie, ale w sumie: po ten twitter przeglądam ;)
Chociaż jak widzę, że niektórzy nadal oznaczają Ruch Narodowy razem z Młodzieżą Wszechpolską to już mnie to nie śmieszy.
Mateusz Pławski sekretarz
 
było nie dla mężczyzn w sandałach
odpowiedź:
i w japonkach.
ten konfederata (w odpowiedzi) mówił o japonkach i stringach (nie bezpośrednio), jako antymęskich atrybutach i jeśli ktoś bierze to nazbyt poważnie jest średnio sprytny, a jeśli ktoś na podstawie takiej twitterowej, żartobliwej odzywki miesza do tego Jezusa to sam sobie odpowiedz jakiego poziomu w Twej łepetynie myśli się kłębią... ale to upał, wszystko przez upał i przedawkowanie twittera!
 
CHwila: stadion narodowy zarabia na siebie? Kiedyś zarabiał?
Mój Sasin jest lepszy niż twój



Testy na ojcostwo są zbędne, młody Wałęsa w formie





PiS próbuje podkupić narodowców, po coś ten Andruszkiewicz został zwerbowany.



Samorządy







Ale na tych paradach dziwnie chodzą xD






Biden:






Odkryłem nowe patokonto:

Poseł Zjednoczonej Prawicy, człowiek Bielana ;)
 

Nie rozumia :confused:


Kto nie uczy sie na bledach historii, bedzie je powtarzal. Niech mi ci nasi dyplomaci pokaza kiedy ostatnio bylismy w rownoprawnym sojuszu z ktoryms z mocarstw. Kara smierci dla urzednikow za zdrade stanu powinna zostac przywrocona.

Kiedy tak bylo i gdzie, ze wszyscy mieli wszystko zapewnione ? Poziom odklejenia elyt osiaga nowe granice.

LOL, luknijcie na dyskusje

Statystyka to dziwka.
 
Nie rozumia :confused:


Kto nie uczy sie na bledach historii, bedzie je powtarzal. Niech mi ci nasi dyplomaci pokaza kiedy ostatnio bylismy w rownoprawnym sojuszu z ktoryms z mocarstw. Kara smierci dla urzednikow za zdrade stanu powinna zostac przywrocona.

Kiedy tak bylo i gdzie, ze wszyscy mieli wszystko zapewnione ? Poziom odklejenia elyt osiaga nowe granice.


Statystyka to dziwka.
Niemcy to jest hit.
Namibia wynegocjowała 1 mld EUR za czasy kolonialne. Polska zero EUR zero zł :korwinlaugh:

 
Winnicki powiedział coś mądrego. Wow!
FB_IMG_1624572489854.jpg
 
E4q6NHXWQAgytIL


comment_w6vlH1AZqMlODt6S7BXnU5PzbsKZfOzC.jpg


Chyba sugerują, że jesteśmy winni za holocaust. PiS zamiast 500+ niech zrobi narodowy program gruz+ i odeślemy ich mienie.
Zobaczymy co będzie pisał ambasador USA w Polsce. Żaden ambasador nie ciśnie tak po Polsce jak ambasador USA bez względu czy od tego wielbionego przez prawicę Trumpa czy znienawidzonego Bidena.
Ba: legendy krążą o tym kto to pracuje w ambasadzie USA i że w chińskiej każdy może zostać zszokowany ile osób tam zna język polski.
 
W końcu zaczęli dawać na demagogu normalne tematy, jakieś mendy zgłaszają JKM. Cienasy xD

Ryszard Petru więc też poszedłem na łatwiznę zgłaszając go, ale to jest człowiek, które jest mega dostarczycielem mitów

Czy Polki są najmniej aktywne zawodowo w całej Unii Europejskiej?

Czytaj więcej na: https://demagog.org.pl/wypowiedzi/czy-polki-sa-najmniej-aktywne-zawodowo-w-calej-unii-europejskiej/

Lata mówienia jak to na zachodzie to tam to nie to co w tej Polsce, my jesteśmy sto lat za Murzynami

Kraje gdzie są mega organizacje feministyczne i:
Francja tylko ledwo ponad 1% lepsza od Polski
Belgia nawet o 1% nie jest lepsza od Polski
Lewicowa Grecja, Włochy, Hiszpania kilka procent za Polską
 
Winnicki powiedział coś mądrego. Wow!
Specjalista od wszystkich wypowiedzi Winnickiego? Udzielił wiele wywiadów... Wszystko było pokazem głupoty Twoim zdaniem? To dajesz, zacznij od poważnych wpadek, a następnie całej reszty, która jest niemądra. jprd człowieku - zaniżasz poziom, jednym zdaniem deprecjonujesz wszystko co dany człowiek powiedział, napisał, itd. Skąd u Ciebie taka buta? Nie ma polityka, który nie zaliczył jakiejś wpadki, powiedział coś niezbyt mądrego... ale potrzeba być nieźle stukniętym, by wszystkie bez wyjątku poglądy wrzucić do wora z napisem "głupoty" prócz jednej, jedynej wypowiedzi i sarkastycznie określić ją jako "wow"! :facepalm:
 
Specjalista od wszystkich wypowiedzi Winnickiego? Udzielił wiele wywiadów... Wszystko było pokazem głupoty Twoim zdaniem? To dajesz, zacznij od poważnych wpadek, a następnie całej reszty, która jest niemądra. jprd człowieku - zaniżasz poziom, jednym zdaniem deprecjonujesz wszystko co dany człowiek powiedział, napisał, itd. Skąd u Ciebie taka buta? Nie ma polityka, który nie zaliczył jakiejś wpadki, powiedział coś niezbyt mądrego... ale potrzeba być nieźle stukniętym, by wszystkie bez wyjątku poglądy wrzucić do wora z napisem "głupoty" prócz jednej, jedynej wypowiedzi i sarkastycznie określić ją jako "wow"! :facepalm:

Masz bardzo mocna emocjonalna wiez z Konfederatami. Nawet jak pochwalilem Winnickiego za jego jakby nie patrzec madra wypowiedz, to reagujesz emocjonalnie. Moj brak sympatii do Ruchu Narodowego jest znany na tym forum od lat. Natomiast Ty sie zachowujesz tak jakbym Ci rodzine obrazal.
 
Masz bardzo mocna emocjonalna wiez z Konfederatami. Nawet jak pochwalilem Winnickiego za jego jakby nie patrzec madra wypowiedz, to reagujesz emocjonalnie. Moj brak sympatii do Ruchu Narodowego jest znany na tym forum od lat. Natomiast Ty sie zachowujesz tak jakbym Ci rodzine obrazal.
Słodkie pierdzenie. Ton Twojej wypowiedzi jest wymowny i wywracanie kota ogonem również. Pokazujesz swą butę i tyle, próbując jednocześnie grać na emocjach, kłamiąc o niby mojej nadreaktywnej formie wyrazu. Brak sympatii do kogokolwiek uprawnia Cię do potępiania w czambuł całości cudzego dorobku? Mam emocjonalną więź z obiektywnością Panie kolego i obojętny jest jej obiekt - konfederacja, czy niewłaściwe prawo dotyczące dysforii płciowej, które należy zmienić.
:watchingyou:
Ktos juz sluchal?
Prawie we wszystkim się zgadzają. Miejscami jest ciekawie ale generalnie nihil novi, a Zaorski jakiś takim rozchełstanym żigolakiem pachnie ;) Pośrednio kpił sobie z Karonia (spekulant = złodziej), ale cóż - poglądowo na inkluzywno rezylientnego cwaniaczka wygląda ;)
 
Last edited:
Back
Top