Polityka

Czy podatek od nieruchomosci sprawia, ze de fakto nie jestesmy jej wlascicielem, ale ja od panstwa (ktore za nieplacenie moze nam nieruchomosc odebrac) wynajmujemy, a umowa ta moze zostac jednostronnie zerwana?
 
Dzieje się z MMA we Francji(a przypominam, że jest blokada).

Aktualnie taka sytuacja (posty sekretarza stanu ds. sportu, nie mylić z ministrem sportu).



Oraz wsparcie(UFC France to RT)
 
Czy podatek od nieruchomosci sprawia, ze de fakto nie jestesmy jej wlascicielem, ale ja od panstwa (ktore za nieplacenie moze nam nieruchomosc odebrac) wynajmujemy, a umowa ta moze zostac jednostronnie zerwana?
Tak płace prawie 700 stów rocznie i jeszcze musze chodnik przed domem odśnieżać bo mogą dać mi mandat albo jakiś Qrw się przewróci i będzie chciał odszkodowanie.
 
Czy podatek od nieruchomosci sprawia, ze de fakto nie jestesmy jej wlascicielem, ale ja od panstwa (ktore za nieplacenie moze nam nieruchomosc odebrac) wynajmujemy, a umowa ta moze zostac jednostronnie zerwana?
I tak i nie. Nie może nam zabrać, nie może zostać jednostronnie zerwana umowa, nie wynajmujemy, jesteśmy po prostu właścicielem, a co rozumiemy przez prawo własności odsyłam do KC.
Czy to jest słuszne, że taki podatek istnienie... temat jest głębszy niż mogłoby się wydawać i odpowiedź na to pytanie wcale nie jest taka prosta.

Tak płace prawie 700 stów rocznie i jeszcze musze chodnik przed domem odśnieżać bo mogą dać mi mandat albo jakiś Qrw się przewróci i będzie chciał odszkodowanie.
700 * 100 = 70000 zł/rok. Nieźle :boss:.
 
Last edited:
I tak i nie. Nie może nam zabrać, nie może zostać jednostronnie zerwana umowa, nie wynajmujemy, jesteśmy po prostu właścicielem, a co rozumiemy przez prawo własności odsyłam do KC.
Czy to jest słuszne, że taki podatek istnienie... temat jest głębszy niż mogłoby się wydawać i odpowiedź na to pytanie wcale nie jest taka prosta.
Odsyłasz bez odsyłacza? :) Odsyłam do google, a nawet może youtube - tam instrukcje są :)

Płaci się za prawo do rozporządania i używania. Jak leasing albo inny wynajem. Możemy podyskutować zatem, czy stan rzeczywisty (a nie definicje, które same się określają) bardziej odpowiada terminowi posiadania czy wynajmowania. Choćby i według KC. Choć pytałem forumowiczów.
 
Odsyłasz bez odsyłacza? :) Odsyłam do google, a nawet może youtube - tam instrukcje są :)
Podałem Ci precyzyjnie gdzie znajdziesz definicję własności w prawie polskim więc nie rozumiem zarzutu o brak "odsyłacza".
Uznałem, że jeśli wypowiadasz się w temacie to policzkiem by było wskazywanie gdzie możesz znaleźć KC. Jeśli się przeliczyłem to podaje: isap.sejm.gov.pl
 
Last edited:
Podałem Ci precyzyjnie gdzie znajdziesz definicję własności w prawie polskim więc nie rozumiem zarzutu o brak "odsyłacza".
Uznałem, że jeśli wypowiadasz się w temacie to policzkiem by było wskazywanie gdzie możesz znaleźć KC. Jeśli się przeliczyłem to podaje: isap.sejm.gov.pl
Eee tam, ja bym zaczal od google :) W zasadzie chyba tak zaczne odpowiadac na pytania ludzi, w koncu google madrzejsze ode mnie :)
 
w USiA bez niespodzianki
14992038_1233271876735741_6997117973133782936_n.jpg
 
Ostatnio z ciekawosci obwjrzalem tvn i trump był pokazany jako skrzyzowanie kaczynskiego macierewicza plus niezrownowazony psychicznie nazol, hilaria natomiast jak matka polka. chyba niektorzy się naogladali i uwierzyli.
 
Hahaha ale ludzie dają sobie prać mózgi, jak Trump wygra to będą wojny? Kurwa Clinton zapowiada, że Stany użyją wszelkich środków, nawet broni atomowej, w odpowiedzi na... ataki hakerskie z terytoriów Rosji lub Chin :awesome:
 
Ja nie rozumiem co ma na celu to straszenie w mediach Polaków. W Stanach ok, rozumiem - aby dotrzeć do tych którym się nie chce iść na wybory, są niezdecydowani. Ale Polacy?
 
Dzieki hamburgerom, ktorzy wybrali Trumpa przynajmniej nie bedzie wojny na naszych terenach. Oczywiscie na ten moment, a Hilaria to gwarantowala.
 
Człowiek wstał o 4:30 i dobrze zaczął dzień. Osobom ze swędzącymi kuklami i bólem dupy chciałbym przekazać tylko, aby
żarły gruz
Ja nie rozumiem co ma na celu to straszenie w mediach Polaków. W Stanach ok, rozumiem - aby dotrzeć do tych którym się nie chce iść na wybory, są niezdecydowani. Ale Polacy?
Bo lachociągowate polaczki w mediach bardzo chcą się przypodobać zachodnim liberalnym mediom. Taki kompleks.
 
Teraz tylko czekam na komentarze kuców i Przemka, że skoro Trumpowi się udało to i Korwinowi się uda, bo Trump to taki "amerykański JKM" :crazy:



Powitajcie nowego POTUSA.
 
Trump. Nie moja bajka (HC też nie), ale - dobry Boże! Jak wspaniałe będzie dziś obejrzeć komentarz pani Justyny w TVN:)) #małeprzyjemności

Pani Justyna siedzi NY i kobieta totalnie załamana , Kraśko prawie zawału dostał blady jak trup, oglądając TVN miałem znich totalną bęke. Na twitterze latają zdejcie Pani Justyny.
 
Back
Top