Polityka

hey-kid-are-you-a-mexico-not-at-all-trump-for-president-keep-it-up-my-man-dios-mio-that-was-close.jpg
:mamed:

Ależ to będą śmieszki. Donek, wierzyłem.
 
Chłopie przywoływanie przykładu Ukrainy pokazuje, że nie masz bladego pojęcia o czym najzwyczajniej pierdolisz - zupełnie olewasz fakt jak na ignoranta przystało, to, że jest to niewielki stały odcinek Ukrainy od wielu lat zamieszkały w większości przez Rosjan gdzie nikt nie musiał wchodzić - oni tam po prostu byli.

Zdecydowanie wolę ogarniętego typa, który twardo ma zamiar dbać o interes narodowy swojego państwa niż głupią pizdę przyklaskującą wszystkim popierdolonym lobby i deklarującą odpowiedź militarną na ataki hakerskie.

Tymczasem dolar idący od północy jakoś w dół, odbija się od momentu ogłoszenia wyników.

nie kompromituj się. Jest wiele państw które posiadają znaczącą ludność innej narodowości na swoim terenie a jakoś państwo tej narodowości nie robi najazdu.

W Gruzji w 2008 też miałeś zamieszkujacych ruskich na tych ziemiach ?

świadczy to tylko o tym, ze jestes zwyklym niedojebem ktoremu chodzi tylko o to by byc na "NIE" bo tak jest cool, przeciwko establishmentowi.

Clinton to zupelnie nie moja bajka ale przynajmniej dotarla do nich swiadomosc, ze bezpieczenstwo w pewnych czesciach swiata jest tak samo wazne dla USA. Przyklad Państwo Islamskie które powstalo jako samoobrona wobec szyitów którzy mordowali sunnitów przy akceptacji amerykanów którzy nie chcieli się angażować w lokalne wojenki.
 
Przyklad Państwo Islamskie które powstalo jako samoobrona wobec szyitów którzy mordowali sunnitów przy akceptacji amerykanów którzy nie chcieli się angażować w lokalne wojenki.

No w ogóle nie chcieli, dlatego administracja Obamy z dużym udziałem Clinton, dotowała tych kurwa "bojowników" terrorystów różnymi kanałami, m.in. przez swojego cudownego sojusznika Arabię Saudyjską.

Zawsze mnie rozkurwia jak ktoś próbuje się ustawić na siłę po którejś stronie barykady, Stany albo Rosja, nie widząc, że oba supermocarstwa od drugiej wojny światowej na własną modłę destabilizują jakieś regiony, walcząc o swoje strefy wpływów.
 
nie kompromituj się. Jest wiele państw które posiadają znaczącą ludność innej narodowości na swoim terenie a jakoś państwo tej narodowości nie robi najazdu.
Przykłady
W Gruzji w 2008 też miałeś zamieszkujacych ruskich na tych ziemiach ?
Tak, Osetia Południowa to kolejny autonomiczny region z rosyjskimi paszportami, i kto tu jest niedojebem?
 
I dlatego weszli w głąb Gruzji ?

nie chce mi się dłużej pisać, bo nie ma z kim.
Albo jesteś upośledzony albo wychowywali cię w piwnicy i stąd nie słyszałeś o rozpadzie Jugosławi, tarciach etnicznych i dlaczego po dziś dzień w Bośni jest realizowana misja EUFOR - dzięki której jedynie nie ma tam eskalacji konfliktu.

W głąb Gruzji nikt nie wchodził - jedynym głąbem jesteś ty. Gruzini chcieli zaprowadzić porządek na terenie Abchazji i Osetii Południowej, Rosjanie pod argumentem obrony swoich obywateli odpowiedziała atakami z powietrza.
 
Albo jesteś upośledzony albo wychowywali cię w piwnicy i stąd nie słyszałeś o rozpadzie Jugosławi, tarciach etnicznych i dlaczego po dziś dzień w Bośni jest realizowana misja EUFOR - dzięki której jedynie nie ma tam eskalacji konfliktu.

W głąb Gruzji nikt nie wchodził - jedynym głąbem jesteś ty. Gruzini chcieli zaprowadzić porządek na terenie Abchazji i Osetii Południowej, Rosjanie pod argumentem obrony swoich obywateli odpowiedziała atakami z powietrza.

tarcia etniczne wynikały z rozpadu jugosławii i kształtowania się granic a dzisiaj ani Serbia ani Chorwacja nie rości sobie żadnych terytoriów

ruscy w gruzji bombardowali przedmieścia tbilisi.

argument o obronie wlasnych obywateli taki sam jak interwencja 17 wrzesnia w Polsce.
jesteś mongołem
eot
 
tarcia etniczne wynikały z rozpadu jugosławii i kształtowania się granic a dzisiaj ani Serbia ani Chorwacja nie rości sobie żadnych terytoriów
W Bośni którą podałeś jako przykład sytuację stabilizuje misja EUFOR

ruscy w gruzji bombardowali przedmieścia tbilisi.
Bombardowali z powietrza - nikt nie wchodził lądem w głąb. Naturalna kolej rzeczy w czasie wojny czyli bombardowanie elektrowni i lotnisk.

Przywołałeś bezsensowny argument o Ukrainie i zamiast przyznać się do niewiedzy to brniesz w nią i dalej wykazujesz się jeszcze większym brakiem wiedzy.
 
Trump chyba obiecywał koniec wiz dla Polaków to kolejny prezydent który to obiecał mam nadzieje że zrobi coś w tym kierunku . Od rana mam włączone tvn24 i mam beke z tych ludzi i wpisów tych całych gwiazdeczek na twitterze co już płaczą . Ta cała kampania troche mi przypomina sytuacje z ostatnich polskich wyborów prezydenckich . Clinton pewna siebie jak Komorowski siedziała na dupie , a Trump tak jak Duda jeździł po kraju . Gratuluje wszystkim co postawili jakieś pieniążki na Trumpa bo można było zarobić .
 
Chyba sobie włączę tok fm. No i mam nadzieję, że o 19 fakty nie zawiodą i prowadzącą będzie Justynka. Trochę jadu od Joli też bym z chęcią zobaczył.
 
Dla nas fanów UFC lepiej, że Trumpek wygrał bo to jest kumpel Dany i już raczej nie będzie problemów z politykami.
 
Hehe boli, ale dosc nietrafna ocena jak sie zastanowic, ja bym trumpa raczej do pisu przyrownal (alt right jest bardziej socjalne niz K15/krol ale i np chrzescijanskie). Antyelitowa byla samoobrona ale w sumie nie pamietam ich postulatow ekonomicznych. Z pewnoscia Hillary nie bylaby za to prownywana do Zandberga :)
 
Jak widzę ten sztuczny, naciągnięty uśmiech Clinton na jej paszczy to mnie ciarki przechodzą. Wygląda jak jakaś upiorna lalka z obłędem w oczach.

Jeszcze do tego opętana :D



Ale tak serio, to takich dziwnych ataków trzepania łbem i wywrotów oczu miała więcej.
 
Back
Top