Polityka

A jednak, pan potrafi nie tylko "odsylac", ale nawet odpowiedzec wlasnym zdaniem? :o o: No i po co byly ty wymadrzania i odsylania, czy tam babskie fochy jesli jednak taka definicje wolisz? Nie mozna jak ludź ludziowi? Tak od razu, bez odwdzieczania sie pieknym za nadobne?

własność nie jest prawem nieograniczonym
:applause:Wlasnosc, jako nieograniczona mozliwosc do rozporzadzania czymkolwiek, nie istnieje. Mało tego, nie istniało i nigdy istnieć nie będzie, bo realne(!) prawa (i jego nadawcy) się zmieniają, bezpośrednio i odgórnie wkraczając w relacje własności.

Dokładnie o takie coś chodziło.

Pozdrawiam, zycze mniej narcyzmu.:beer:
 
Już nie mogę. Może jutro żałobę ogłoszą narodową?
c02c386c06efde672cb64dc080160aec.gif
 
@Gaara roznica jest, ale nie az taka :) trzymajac sie przykladu, pomiedzy tym jakbym ja nasikal do twojej piwnicy, albo ty do mojej :)

@MZ A sie nawet sam zacytuje, co tam :)
Tak od razu, bez odwdzieczania sie pieknym za nadobne?
:beer:Ja naprawde mam taki charakter, ze jak ktos ping, to ja pong :) proste, ale i tak niektorzy nie rozumieja, ze to obraz ich samych :)

Ciesze sie, ze my juz po pettingu, teraz mozna cos wiecej :)

A wracajac do wyborow, tak jakos mi sie przypomnialo, bardzo mi sie podobal Bartosiak w PR24 w nocy wyborczej, czy jak to sie nazywalo. Oczekiwalem powtarzania sie, jak to w jego zwyczaju, troche bylo, ale zaskoczyl mnie chlodna ocena Trumpa, a w kontekscie medialnej przycholnosci Hillary, pare razy kwestionowal obecne w mediach oceny jego osoby, co zaskoczylo mam wrazenie drugiego goscia, zaczal staranniej dobierac slowa :)

Tu z kolei wyborczy komentarz z J24:
http://jagiellonski24.pl/2016/11/09/malo-rozumiemy/

Przez chwile chcialem oponowac definicje antyglobalizmu (w oparciu o definicje globalizmu jako idei przede wszystkim zwiazanej z otwartymi granicami), bo przynajmniej z mojej perspektywy tak bym tego nie ujal, ale potem troche zmieklem. Trump w sumie oparl na tym kampanie. Ciekawe ciekawe. W ogle caly swiat jest pomieszany terminologicznie...
 
Ja naprawde mam taki charakter, ze jak ktos ping, to ja pong :) proste, ale i tak niektorzy nie rozumieja, ze to obraz ich samych :)
Wróc do swojego "pierwszego" posta z pytaniem i do mojej pierwszej odpowiedzi i przekonaj się, że dostałeś w nim kompletną odpowiedź, a odsyłanie do google to wyłącznie twoja domena w naszej dyskusji.
 
Mocno mnie to zastanawia ... to nie jest normalne.

Jak Ci się chce, to możesz sobie poszukać kilka innych nagrań, gdzie Clinton odpierdala jakiś dziwny szajs - na jednym "rzyga" jakimś glutem do szklanki w trakcie przemowy, na innym mdleje koło samochodu, jeszcze gdzie indziej ją wykręca jak po pigułach na dysce. Creepy shit, z babą ewidentnie zdrowotnie jest coś nie tak, ale ponoć to tuszowali podczas kampanii. Albo to skóra reptiliana źle reaguje na ludzką powłokę :mamed:
 
Jak Ci się chce, to możesz sobie poszukać kilka innych nagrań, gdzie Clinton odpierdala jakiś dziwny szajs - na jednym "rzyga" jakimś glutem do szklanki w trakcie przemowy, na innym mdleje koło samochodu, jeszcze gdzie indziej ją wykręca jak po pigułach na dysce. Creepy shit, z babą ewidentnie zdrowotnie jest coś nie tak, ale ponoć to tuszowali podczas kampanii. Albo to skóra reptiliana źle reaguje na ludzką powłokę :mamed:
Wiem, wiem widziałem sporo takich filmików gdzie ma napady kaszlu, rzuca głową jak podczas ataku padaczki. Ona jest dopiero przerażająca.

DUWUwHr.gif


comment_1VHgiqBjgDUbNG4mC6j8Elj4hivnDfjF.gif

giphy.gif


hilary.gif


... i niech ktoś powie że babka jest zdrowa. MOIM ZDANIEM ZAGOTOWAŁA PROCESOR.

dr-house-cojo.png
test-zestawow-do-chlodzenia-procesora-4.jpg
 
Nie jestem kompletnie w temacie. Co oznacza dla szarego obywatela USA oraz Polaka wybór Trumpa? W sensie czysto teoretycznym. Nie znam kompletnie jego poglądów. Tak w skrócie.
 
Nie jestem kompletnie w temacie. Co oznacza dla szarego obywatela USA oraz Polaka wybór Trumpa? W sensie czysto teoretycznym. Nie znam kompletnie jego poglądów. Tak w skrócie.

W sensie czysto teoretycznym nic. Dalej karty rozdają te same banki.

Polityka społeczna może się trochę zmienić a dla nas wizy, ale nie wiadomo jeszcze jak to będzie.
 
W sensie czysto teoretycznym nic. Dalej karty rozdają te same banki.

Polityka społeczna może się trochę zmienić a dla nas wizy, ale nie wiadomo jeszcze jak to będzie.

Juz widze te wizy. Mur dla meksykancow, ale wizy dla polakow, gdzie banka ludnosci uciekla na male wyspy przy pierwszej mozliwosci ;p
 
HEJTSTOP !



Onet dziś pokazuje prawdziwe dziennikarstwo




Lady gaga zaklada USKOD
http://www.eska.pl/hotplota/news/do...ady-gaga-protestuje-przed-trump-tower/n/97638









Do tych ludzi powinno się strzelać. To jest mowa nienawiści, prawdziwa.
W usa głosowali na Trumpa biali uczciwie pracujący obywatele. Mający dość utrzymywania leniwych nierobów z podejściem do życia, że wszystko im się należy.
Dopóki Europa jest jeszcze w większości biała, to jest szansa, że szwaby, żaby i inne płazy otworzą oczy i zrobią to samo.
 
Wiem, wiem widziałem sporo takich filmików gdzie ma napady kaszlu, rzuca głową jak podczas ataku padaczki. Ona jest dopiero przerażająca.

DUWUwHr.gif


comment_1VHgiqBjgDUbNG4mC6j8Elj4hivnDfjF.gif

giphy.gif


hilary.gif


... i niech ktoś powie że babka jest zdrowa. MOIM ZDANIEM ZAGOTOWAŁA PROCESOR.

dr-house-cojo.png
test-zestawow-do-chlodzenia-procesora-4.jpg
Ludzie jaszczury tak mają.

Ciekawe jest to, że Clinton niby wspierana przez rządy swiatowe masonów jaszczury i chuj wie co jeszcze i tak przejebała. Wygląda na to, że filmy z żółtymi napisami kłamią. :lol:
 
Ludzie jaszczury tak mają.

Ciekawe jest to, że Clinton niby wspierana przez rządy swiatowe masonów jaszczury i chuj wie co jeszcze i tak przejebała. Wygląda na to, że filmy z żółtymi napisami kłamią. :lol:
Lagi ma straszne, wypuścili świezy produkt bez testów o i tak wyszło. Swoją drogą dokładnie, żydzi pewnie masowo wracają do ojczyzny ... Za każdym razem kiedy oglądam tv, czytam artykuły, słucham radia, albo nawet przeglądam co ktoś tutaj wrzuci jedno pytanie tylko się nasuwa - Jak jest na prawdę? Jeśli nigdy się nie dowiem jak jest na prawdę to po co oglądać i słuchać kłamstw.
 
Kulturalna polityczna dyskusja według naszych negroidalnych przyjaciół
Embedded media from this media site is no longer available
 
Ludzie jaszczury tak mają.

Ciekawe jest to, że Clinton niby wspierana przez rządy swiatowe masonów jaszczury i chuj wie co jeszcze i tak przejebała. Wygląda na to, że filmy z żółtymi napisami kłamią. :lol:

Kennedy jak do wladzy doszedl i nie chcial podpisywac co mu kaza, a na wiecach pierdolil o teoriach spiskowych to go sprzatneli w koncu... Ale najpierw byly sex skandale. Trumpa juz w jakies probowali wkrecac, ale teraz jego polityka pokaze po czyich jest pieniadzach. Czy rzeczywiscie broni interesow szaroamerykanskich, czy jest takim Palikotem co ma troche zamieszania zrobic w zamian za umorzenie paru dlugow(ta histeria lewackich srodowisk daje troche nadzei, ze jednak nie jest)...
 
Back
Top