Polityka

Mozna bardzo latwo ogrodzic cala planete: zestrzeliwujesz wszystko co nadlatuje po twoim ladowaniu :)
Mniej więcej tak chciał zrobić Hitler że Europą, ale reszta dość szybko zorientowała się, że opłaci im się zawrzeć koalicję przeciw niemu:)
 
W "Za a nawet przeciw" na PR3 w tej chwili dyskusja na temat projektów ustaw dotyczących aborcji.
Jaka kurwa piękna inba, co chwilę na zmianę dzwonią katole i feminazistki i przerzucają się bzdurnymi argumentami :DC: Jak człowiek tego słucha to ma wrażenie, że w tym kraju są same pojeby ze skrajnymi poglądami a ludzi normalnych brakuje.
 
  • Like
Reactions: JB_
Mniej więcej tak chciał zrobić Hitler że Europą, ale reszta dość szybko zorientowała się, że opłaci im się zawrzeć koalicję przeciw niemu:)
To madra uwaga odnoszaca sie do kazdego aspektu zycia :) Zreszta takie koalicje, niezaleznie od nastawienia "Marsjan", moga powstac i zapewne powstana.

Ciekawe jak Eleon Musk zabezpieczy swoje interesy, watpie przeciez zeby lecial osobiscie. Pewnie 2/3 zalogi, tak jak i na Mayflower, bedzie pracowac dla niego...

EDIT:
Kilka firm sprzedaje terytorium Ksiezyca i Marsa. Nie wiem w jaki sposob te firmy przekonaly kupcow. Nazwisko Musk w tym kontekscie zaczyna brzmiec powazniej, byc moze pomogloby mu to sfinansowac podroz oraz zabezpieczenie sprzedanych gruntow...
 
Last edited:


Nie wiem gdzie to dam tutaj. Ogółem po komentach na YT widać, ze ludzie nie pałają sympatią ani do Woodleya ani do tego co się z kolorowymi obecnie w USA odpierdala.
 
Maxiu dobrze podsumował, choć nie wiem skąd wziął te % bo większość co widziałem to stawiało że HC wygrała, ale to pewnie polskie media kłamio
 
Dobra inba w ostatnie dni jesli chodzi o #MH17
komentarz cara :
giphy.gif
 
ja pierdl kiedy się skończy ta akcja partii razem i innego gowna #czarnycośtam juz rzygam jak czytam te pseudomądre komentarze głupich cip o "ich ciałach, ich wyborach"
 
Kurwa, a ja powiem tak:

U podstaw idei #czarny protest jak najbardziej popieram. To, co próbują wprowadzić, to katolicki szariat - mówię to, jako katolik. Ustawa, jaką mamy obecnie, nie jest idealna, ale doskonale wypośrodkowana. Po chuj to ruszać?

Ale idea to jedno, a jej twórcy to drugie. Dla zobrazowania:
Chętnie wspieram charytatywne akcje (najlepiej indywidualne, z konkretnym celem - ale do puchy też wrzucę).
Tylko jak zobaczę cygana, co chodzi z charytatywną puszką, to wiadomo, że nie wrzucę ;)

Tutaj z puszką z napisem "czarny protest" chodzą takie właśnie cygany: KODy, POlszewiki i feminazistki. Zamiast wrzucić do puszki, należy przejechać kijem po plecach.

Rzekłem.
 
@MysticBęben podobne odczucia, czyli wszyscy zgadzamy sie ze #spierdoxami :) #kucenacohones #cohonesnakucach
Nie czytalem jeszcze wrzuty od KNP (moj poprzedni post), ale kto wie czy ten zamet to nie jakas medialna podpucha.
 
ja bym tylko zabronił aborcji z gwałtu - to nie dziecko jest winne i jakoś nie logiczne jest dla mnie, ze kiedy kobieta urodzi to przezyje traume a jak usunie to bedzie wszystko ok. Trauma to jest sam gwalt, a nie urodzenie dziecka, ktore moze zaraz oddac.

a obroncy pro life mogliby cos zaoferowac w zamian za zakaz aborcji a nie " nie i chuj" np opieka psychologa dla zgwalconej, albo jakis prosty sposob na oddanie dziecka z downem czy z gwaltu wlasnie.

ale wolalbym zeby zostalo jak jest, bo bedzie efekt wahadla o ktorym mowil spierdox. PiS nie zawsze bedzie rządził, kiedys moze dojdą komunisci z razem (ktorzy dzialają bardzo sprawnie notabene, kuce powinni sie uczyc ale o inny temat) i wtedy bedzie mozna usunac dzieciaka jak próchnice z zęba.
 
ja bym tylko zabronił aborcji z gwałtu - to nie dziecko jest winne i jakoś nie logiczne jest dla mnie, ze kiedy kobieta urodzi to przezyje traume a jak usunie to bedzie wszystko ok. Trauma to jest sam gwalt, a nie urodzenie dziecka, ktore moze zaraz oddac.

a obroncy pro life mogliby cos zaoferowac w zamian za zakaz aborcji a nie " nie i chuj" np opieka psychologa dla zgwalconej, albo jakis prosty sposob na oddanie dziecka z downem czy z gwaltu wlasnie.

ale wolalbym zeby zostalo jak jest, bo bedzie efekt wahadla o ktorym mowil spierdox. PiS nie zawsze bedzie rządził, kiedys moze dojdą komunisci z razem (ktorzy dzialają bardzo sprawnie notabene, kuce powinni sie uczyc ale o inny temat) i wtedy bedzie mozna usunac dzieciaka jak próchnice z zęba.

Odpowiedzialnosc za smierc dziecka ponosi gwałciciel, nie zgwalcona kobieta. Dlatego gwałt powinien być karany bardziej surowo.
 
Back
Top