Polityka

Podrzuci ktoś artykuł o którym rozmawiają? Guz mi się cofnął i chciałbym go podkarmić

http://natemat.pl/186835,dziennikar...zasno-swojski-jest-coraz-bardziej-akceptowany
Mój jedenastoletni syn wyjechał znad morza przeklinając jak szewc. Zaczął słuchać Gangu Albanii. Nie ma we mnie przyzwolenia, aby dzieci słuchałyPopka. Nie ma przyzwolenia, aby nagrzmoceni tatusiowie ustawiali na zamkach z piasku dekoracje z puszek po piwie.
Proszę, proszę. Taka metamorfoza, a to wszystko po wypadzie nad polskie morze :D

Oczywiście wszystkiemu winne 500+ :DC:
 
Dawaj dawaj. @michi972 tu nie zagląda to cie nie podpierdoli.
r2w3VdZ.png

K1oPDBE.png

yIGvWT6.png
 
Wałęsa ma z nimi teraz jakąś kosę, że taką karykaturę wstawili :DC: ?
 
"Trump mówi co myśli. Czasami to nie jest dobre. Czasami jednak jest. Rozumiem skąd biorą się te wypowiedzi, ale nie zawsze z nimi się zgadzam. Trumpowi o coś chodzi. Ostatnio wszyscy po cichu mieli dosyć politycznej poprawności. Żyjemy w pokoleniu całującym wszystkim tyłki. Żyjemy w pokoleniu ciot. Wszyscy chodzą po skorupkach jajek. Ludzie oskarżają się o bycie rasistami. Gdy ja dorastałem pewnie rzeczy nie były nazywane rasizmem. - powiedział Eastwood"
 
Klimatyzacja może być seksistowska. #Feminizm


Ty sie nie smiej, przyklad z mojego biura.

Tylko jak ja mam sie k* schlodzic, mam jadra na stol polozyc? Mam spodnie zdjac? Koszule?
A temu, komu zimno latwiej sie ogrzac.

@HubiSSJ3


Ja chyba bym na niego glosowal - gybym byl Amerykaninem. Nie zgadzam sie w zasadzie tylko w kwestii polityki zagranicznej.
 
Wojna jest brutalna, ale takie filmy pokazują jak bardzo, co gorsze wietnam ( z opisów) był jeszcze okrutniejszy




Dobrze, że to nie PudziaoTransport
 
Last edited:
Kurwa, nie wierzę!!!???!!
Dla Muzułmanów terroryści samobójcy to męczennicy, więc można to podciągnąć pod obrazę religijną.....
A na poważnie to: ja pierdolę.....:facepalm:

Bylo na wykopie tlumaczone, ze ktos (obywatel) zlozyl doniesienie do prokuraturyi (o obraze) i ona z automatu musi to rozpatrzyc, ale zadnego oskarzenia nie ma. Tak to jest jak sie czerpie wiedze z takiego gowna jak pikio.pl

Tak jak wczesniej TVN robil lewackie gownonewsy, tak teraz wszystkie nardodowe-prawicowe media robia dokladnie to samo i ludzia lykaja jak pelikan bo to nie TVN.
 
Back
Top