Pogotowie Sercowe Cohones

W sumie to by tłumaczyło te wszystkie dewiacje na temac koleżanek, zemsta za te wyśmiewanie w latach szkolnych, teraz w fantazjach je szmaci i pozuje przed nami na wielkiego perwersyjnego szatana seksu.

Z tego chłopa idzie czytać jak z otwartej książki, wszystko się łączy.

Gdyby zsumować wszystkie moje wysrywy na temat glupiegobuta mielibyśmy normalnie szkolny (huehuehue) opis bohatera.
 
@Siedem martwię się bo ludzie z takim poczuciem życiowej przegranej, tak pijący z frustracji, nie ukrywający, że są takimi przegrywami że czują dumę z bycia tym przegrywam który podnieca się, w jego oczach, że inni są przegrywami, są tymi którzy się huśtają. Ty jesteś jeszcze młody. Więc w wieku przeciętnych samobójstw dojrzałych mężczyzn w jakim będziesz stanie? Zwłaszcza, że jak nie zmienisz podejścia to do wtedy nie wyjdziesz z tej matni picia, przerywanego bezrobocia, frustracji kolejnych prac, samotności, bo nie oszukujmy się, z patusem i takim toksykiem może być tylko inna patusuara lub toksyk.
To się będzie nakręcac.
Myślałeś o terapeucie klinicznym?
 
W sumie to by tłumaczyło te wszystkie dewiacje na temac koleżanek, zemsta za te wyśmiewanie w latach szkolnych, teraz w fantazjach je szmaci i pozuje przed nami na wielkiego perwersyjnego szatana seksu.

Z tego chłopa idzie czytać jak z otwartej książki, wszystko się łączy.

Gdyby zsumować wszystkie moje wysrywy na temat glupiegobuta mielibyśmy normalnie szkolny (huehuehue) opis bohatera.


Czy Ty wyjaśnię przyznales, że jesteś, jak typowy internetowy hejter, człowiekiem zemsty za bycie poniżanym w szkole w dzieciństwie?


I jeżeli w łóżku spełniam oczekiwania, pragnienia kobiet, z oddaniem, uczuciem i szacunkiem, to w jaki sposób się na nich mszcze?

Ty w ogóle wiesz czym jest BDSM, na czym polega, czy kierujesz się znowu wytwarzaniem swojej rzeczywistości by poczuć się lepszym gównem niż jesteś?
 
Jaki typ, z patusiarami mi tu wyjeżdża haha.

Ogólnie nie wiem z czym ty do mnie próbujesz wjeżdżać ale brzmi to podobnie do tego co kilka razy pisali ci różni użytkownicy więc mechanizm wyparcia i wydalenia działa u ciebie idealnie :D nie dziwię się że masz takie chujowe życie prywatne skoro tak czytasz ludzi jak mnie w internecie, tylko czekać aż ktoś cię na mieszkanie wyrucha, jakąś suczka której panem jesteś :juanlaugh:
 
Jaki typ, z patusiarami mi tu wyjeżdża haha.

Ogólnie nie wiem z czym ty do mnie próbujesz wjeżdżać ale brzmi to podobnie do tego co kilka razy pisali ci różni użytkownicy więc mechanizm wyparcia i wydalenia działa u ciebie idealnie :D nie dziwię się że masz takie chujowe życie prywatne skoro tak czytasz ludzi jak mnie w internecie, tylko czekać aż ktoś cię na mieszkanie wyrucha, jakąś suczka której panem jesteś :juanlaugh:



Czyli jeżeli ja mam ubogie życie, bo czytałem też twoje posty, jak innych, to jeżeli ty czytasz moje tak dogłębnie, że robisz takie pseudo analizy, to przyznajesz, że masz jeszcze uboższe?
Zresztą, sam to przyznawaoes nie raz. To ojciec w samotności, zebranie o hajs na forum bo znajomych nie masz by dali 5 zł ..
Rozpacze co chwilę, żal na życie, otaczającą Cię rzeczywistość.
 
Czy Ty wyjaśnię przyznales, że jesteś, jak typowy internetowy hejter, człowiekiem zemsty za bycie poniżanym w szkole w dzieciństwie?


I jeżeli w łóżku spełniam oczekiwania, pragnienia kobiet, z oddaniem, uczuciem i szacunkiem, to w jaki sposób się na nich mszcze?

Ty w ogóle wiesz czym jest BDSM, na czym polega, czy kierujesz się znowu wytwarzaniem swojej rzeczywistości by poczuć się lepszym gównem niż jesteś?
Screenshot_2023-09-14-10-39-10-108_com.android.chrome.jpg


Myślisz że mnie złapiesz na te żałosne sztuczki? Mogę cię wyjaśnić 2 zdjęciami.
 
Wyjaśnij. Będzie to coś nowego. I nie rób już śmietnika z tego wątku. Proszę. To zacny wątek.
Już cię wyjaśniłem i dałem ci wystarczająco atencji, nie chce mi się szukać cię na socjalach i wstawiać twojego zdjęcia by się z ciebie pośmiać a tym bardziej nie chce mi się udowadniać swoich osiągnięć sportowych by udowodnić tobie że byłem po tej drugiej stronie, po tej którzy wyszydzali takich jak ty, nie odwrotnie.
 
Już cię wyjaśniłem i dałem ci wystarczająco atencji, nie chce mi się szukać cię na socjalach i wstawiać twojego zdjęcia by się z ciebie pośmiać a tym bardziej nie chce mi się udowadniać swoich osiągnięć sportowych by udowodnić tobie że byłem po tej drugiej stronie, po tej którzy wyszydzali takich jak ty, nie odwrotnie.


Czekaj. Ty serio przyznajesz, że zawsze byłeś takim toksycznym, zakompleksionym zjebem? Od dzieciństwa?
I jeszcze czujesz z tego dumę?

O kurwa, nieźle.

Typ z kolegami napierdalal jakiegoś słabszego gościa w szkole, typowy przemociwiec i materiał na damskiego boksera alkoholika, i się tym podniecał. Ja rozumiem jakbyś był tym który postawił się szkolnemu karkowi hultajowi, jakiemuś zjebowi, i wtedy czuł z tego dumę.

Przyznajesz się wprost że jesteś złym, toksycznym człowiekiem. I nie zauważasz nawet tego jak się ponizasz, bo dostajesz jakieś reakcje za komentarz, bo tłuszcza lubi cyrk i błaznów. To też wiele tłumaczy, te twoje argumenty "tobie nikt nie przyznaje racji bo to ja mam kilka emotek Bonesa a nie Ty".
Tylko poklask z bycia zjebem się dla ciebie liczy. Dlatego co chwilę piszesz to samo.


Jeżeli już mnie wyjaśniłe, to czemu co jakiś czas piszesz z dupy, w różnych sytuacjach te same rzeczy o mnie?

Ile razy będziesz jeszcze to robił?
 
Back
Top