Pogotowie Sercowe Cohones

W sumie mógłbym przymknąć oko na to,że jak zrobie 2 serie na skosie to mam większe :fjedzia:

I tylko Twoje ci zostają. Alvaro co sobie fantazjuje o wielkich cyckach.
Nigdy nie byłem z laską z dużymi cyckami. Duże A i B są najlepsze. Zawsze ładne, jędrne. Duże fajne są póki na nie patrzysz.
Kiedyś się dowiesz jak już jakiś dotkniesz, poza swoimi.
 
I tylko Twoje ci zostają. Alvaro co sobie fantazjuje o wielkich cyckach.
Nigdy nie byłem z laską z dużymi cyckami. Duże A i B są najlepsze. Zawsze ładne, jędrne. Duże fajne są póki na nie patrzysz.
Kiedyś się dowiesz jak już jakiś dotkniesz, poza swoimi.
O mnie się nie martw - kolokwialnie mówiąc kuweta ogarnięta i nie muszę fantazjować o jakiś szmulach,których marzeniem jest być suką grubego półanalfabety z dziurami w mózgu :jarolaugh:
 
O mnie się nie martw - kolokwialnie mówiąc kuweta ogarnięta i nie muszę fantazjować o jakiś szmulach,których marzeniem jest być suką grubego półanalfabety z dziurami w mózgu :jarolaugh:

Ja nie fantazjowalem o takich, to one fantazjują, ja tylko spełniam fantazje dziewczynek :)


Ciekawy więc jeszcze skąd taka ewidentna oznaką zazdrości, zgorzkniałosci. Bo tyle nienawiści co pokazujesz to nie jest normalne jak na przepychanki internetowe. Wyszukiwanie na siłę jakiś bzdur by próbować obrazić. Hmm
 
Nie pierdol.

Nie ma czegoś takiego jak za szybki samochód, za sowita wypłata czy za duże cycki

:no no:


Są. Nie raz gdy już doszło do do czego to te balony nagle plaskate mnie brzydzily. Tylko dwie miałem z wielkimi cyckami które były super jędrne. Z czego jedna sztuczne
 
IMG_20230913_185636.jpg
 
Spokojnie, jeszcze troche i Piter tak zakreci naszych chlopakow ze sami wysla swoje zdjecie z tym napisem :awesome:


Mi to się wydaje, że kilku moich hejterów już dawno są moimi fanami i ciężko im byloby mnie żyć. Dlatego do ankiety na "zostać" przeżyć należy 10 % z "wypierdalać"
 
Back
Top