Pogotowie Sercowe Cohones

Żeby mieć hejterów trzeba najpierw coś osiągnąć - bycie atencyjnym gównem to dobry krok na początek,ale mimo to jeszcze za mało.

Czyli jesteś mniej niż 0skoro zawsze mnie hejtujesz, najbardziej ze wszystkich z forum. Często z dupy, bez powodu, jak tu. Więc hejter zera kim jest?
 
a czasami i mostek zlamie by sie zmiescil
646ca3286f6b3_o_medium.jpg
 
Czyli jesteś mniej niż 0skoro zawsze mnie hejtujesz, najbardziej ze wszystkich z forum. Często z dupy, bez powodu, jak tu. Więc hejter zera kim jest?
Nie bez powodu, tylko od jakiegoś czasu szukasz spiny za wszelką cene więc dlatego tak jest.
Jak mnie nie będziesz cytować i o mnie wspominać to odwdzięczę się tym samym.
Mnie twoja "działalność" tutaj nie interesuje,a forum było lepszym miejscem bez ciebie dlatego zaznaczyłem "wypierdalaj" w słynnej ankiecie.

Proste zasady.
 
Nie bez powodu, tylko od jakiegoś czasu szukasz spiny za wszelką cene więc dlatego tak jest.
Jak mnie nie będziesz cytować i o mnie wspominać to odwdzięczę się tym samym.
Mnie twoja "działalność" tutaj nie interesuje,a forum było lepszym miejscem bez ciebie dlatego zaznaczyłem "wypierdalaj" w słynnej ankiecie.

Proste zasady.



Czyli gdy jechałeś po mnie nie zaczepiany to byłeś hejterem, a dziś nie jesteś bo odpowiadasz na zaczepkę sprzed kilku tygodni? Ciekawe.
 
Screenshot_20230913_195121.jpg


Anna Jurksztowicz, ma coś w sobie... Piosenkarka, ciekawe klimaty zapodaje. Wrzucam tutaj, bo do golych bab nie wypada
 
Mi to się wydaje, że kilku moich hejterów już dawno są moimi fanami i ciężko im byloby mnie żyć. Dlatego do ankiety na "zostać" przeżyć należy 10 % z "wypierdalać"
Moich hejterow, moimi fanami,. A kim ty kurwa przepraszam bardzo otłuszczony momentami wyglądający jak z dodatkowym chromosomem grubasie obrzydliwy wogole jesteś? Bo coś mnie chyba grubo ominęło.

Czyli ktoś kto jest goniony wyśmiewany wyszydzany w towarzystwie, na podwórku czy w szkole to nagle staje się wybitną personą i zdobywa swoich hejterow i fanów?

Zrób jeszcze jedną ankietę, bo mi się wydaje że 30% które kazało ci zostać można spokojnie przełożyć do tych co głosowali że masz wypierdalać no ale boisz się prawdy i tego nie zrobisz.

Grubo tam jest najebane gówna pod sufitem, oj grubo, nie ma to jak fantazjować o życiu, zamiast żyć.

Ja tylko się dziwię że wy mu dajecie tyle atencji wiedząc że tak bardzo boli go jej brak..
 
Last edited:
Moich hejterow, moimi fanami,. A kim ty kurwa przepraszam bardzo otłuszczony momentami wyglądający jak z dodatkowym chromosomem grubasie obrzydliwy wogole jesteś? Bo coś mnie chyba grubo ominęło.

Czyli ktoś kto jest goniony wyśmiewany wyszydzany w towarzystwie, na podwórku czy w szkole to nagle staje się wybitną personą i zdobywa swoich hejterow i fanów?

Zrób jeszcze jedną ankietę, bo mi się wydaje że 30% które kazało ci zostać można spokojnie przełożyć do tych co głosowali że masz wypierdalać no ale boisz się prawdy i tego nie zrobisz.

Grubo tam jest najebane gówna pod sufitem, oj grubo, nie ma to jak fantazjować o życiu, zamiast żyć.

Ja tylko się dziwię że wy mu dajecie tyle atencji wiedząc że tak bardzo boli go jej brak..
Krecik znów wjeżdża-rozjeżdża :antonio:
 
Moich hejterow, moimi fanami,. A kim ty kurwa przepraszam bardzo otłuszczony momentami wyglądający jak z dodatkowym chromosomem grubasie obrzydliwy wogole jesteś? Bo coś mnie chyba grubo ominęło.

Czyli ktoś kto jest goniony wyśmiewany wyszydzany w towarzystwie, na podwórku czy w szkole to nagle staje się wybitną personą i zdobywa swoich hejterow i fanów?

Zrób jeszcze jedną ankietę, bo mi się wydaje że 30% które kazało ci zostać można spokojnie przełożyć do tych co głosowali że masz wypierdalać no ale boisz się prawdy i tego nie zrobisz.

Grubo tam jest najebane gówna pod sufitem, oj grubo, nie ma to jak fantazjować o życiu, zamiast żyć.

Ja tylko się dziwię że wy mu dajecie tyle atencji wiedząc że tak bardzo boli go jej brak..


Ty jesteś przykładem typowego hejtera. Notorycznie wchodzisz gdzieś nieproszony, najczęściej z dupy wyszydzać i nie na temat.

I jeszcze jak szukasz mojej atencji. Ile razy plakales, że Cię ignoruje, nie odpowiadam na zaczepki itd. Typowy hejter atencjusz.

Oczywiście każdy hejter mówi, że nie jest hejterem.

Co nie zmienia faktu, że nim jesteś i są tutaj wszystkie elementy hejterstwa. 100 %.
Nie wiem skąd, z jakiej definicji wytrzasnąłeś, że hejterem można byc tylko kogoś, kto coś wielkiego osiągnął? Nie wiem, może w twoich oczach osiągnąłem, skoro robisz to co robisz. Z pewnością więcej niż Ty.
 
Ach te popierdolone czasy internetu i melepety myślące że są kimś, a jeszcze niedawno w czasach szkolnych w realu gnojony, każdy miał taką osobę w klasie czy w swoim roczniku, z taką posturą która ma 2 lewe ręce do sportu a jednocześnie jest nadpobudliwa do pierdolenia głupot, internet dał takim osobom możliwość odbicia sobie w dorosłym życiu tych salw śmiechu kolegów i koleżanek słyszanych tydzień w tydzień w czasach dojrzewania. Nawet z kujonem potrafiło się zamienić zdanie czy wziąć go do drużyny na wf bo mimo że nie umiał to próbował i się angażował, a takie grubasy półinteligentne to do niczego się nie nadawały, tylko wkurwiać potrafiły, a na wf dostawały pociski od zespołu który musiał mieć go w drużynie.
Każdy wie o czym pisze a do buta wróciły wspomnienia ;'(
 
Ach te popierdolone czasy internetu i melepety myślące że są kimś, a jeszcze niedawno w czasach szkolnych w realu gnojony, każdy miał taką osobę w klasie czy w swoim roczniku, z taką posturą która ma 2 lewe ręce do sportu a jednocześnie jest nadpobudliwa do pierdolenia głupot, internet dał takim osobom możliwość odbicia sobie w dorosłym życiu tych salw śmiechu kolegów i koleżanek słyszanych tydzień w tydzień w czasach dojrzewania. Nawet z kujonem potrafiło się zamienić zdanie czy wziąć go do drużyny na wf bo mimo że nie umiał to próbował i się angażował, a takie grubasy półinteligentne to do niczego się nie nadawały, tylko wkurwiać potrafiły, a na wf dostawały pociski od zespołu który musiał mieć go w drużynie.
Każdy wie o czym pisze a do buta wróciły wspomnienia ;'(


Właśnie tutaj też jesteś przykładem hejtera. Zawsze bez merytoryki, się, że pisze rzeczy o których wie, że są wymyślone(nawet jeżeli są prawdziwe to z punktu widzenia logiki- nie możesz tego wiedzieć), typowe tworzenie rzeczywistości by hektowac. Cała twoja działalność wobec mnie się na tym opiera, tylko kilka razy krytykowales coś u mnie na temat.

Zaraz zaczniesz hejtowac moja brodę,kolor spodni i inne bzdety typowe dla gimbo hejtera xd

W dodatku pisze to człowiek który sam przyznawał, że jest przegrywam życiowym. Ty tak innych hejtowales przez własne kompleksy zawsze, jak teraz?

Wyszukiwarka ludzi o których myślałeś że są jeszcze niżej od Ciebie?

Lol.

I nadal nie rozumiem czemu w taki sposób zaspokajasz atencję.
 
Ach te popierdolone czasy internetu i melepety myślące że są kimś, a jeszcze niedawno w czasach szkolnych w realu gnojony, każdy miał taką osobę w klasie czy w swoim roczniku, z taką posturą która ma 2 lewe ręce do sportu a jednocześnie jest nadpobudliwa do pierdolenia głupot, internet dał takim osobom możliwość odbicia sobie w dorosłym życiu tych salw śmiechu kolegów i koleżanek słyszanych tydzień w tydzień w czasach dojrzewania. Nawet z kujonem potrafiło się zamienić zdanie czy wziąć go do drużyny na wf bo mimo że nie umiał to próbował i się angażował, a takie grubasy półinteligentne to do niczego się nie nadawały, tylko wkurwiać potrafiły, a na wf dostawały pociski od zespołu który musiał mieć go w drużynie.
Każdy wie o czym pisze a do buta wróciły wspomnienia ;'(
Krecik jak wjeżdża z merytoryką to ogień jak u łysego na lachenie :antonio:
 
Back
Top