Pogotowie Sercowe Cohones

W Japonii chyba nie mieli rewolucji w 68. Kurwa, myślałem, że dla wszystkich była tylko nie dla nas, mizoginów.
Jak nas uczy ten nowy profesor? :matt:


No i najważniejsze: jak ta biedna, uciśniona kobieta ma się czuć super cute? Ona nawet nie czuje, że ćwiczy bo nie może wyglądać hot! Jak tak można ludziom prawa odbierać!?
Incele skrzywdzeni przez kobiety! (nie to co nasz profesor, jego kobieta nie skrzywdziła więc nie wyładowywuje swojej frustracji fizycznym biciem i upokarzaniem kobiet :awesome: )



Jedziemy dalej! Myśleliście, że to koniec?
:lesnarhappy:
 
W Japonii chyba nie mieli rewolucji w 68. Kurwa, myślałem, że dla wszystkich była tylko nie dla nas, mizoginów.
Jak nas uczy ten nowy profesor? :matt:


No i najważniejsze: jak ta biedna, uciśniona kobieta ma się czuć super cute? Ona nawet nie czuje, że ćwiczy bo nie może wyglądać hot! Jak tak można ludziom prawa odbierać!?
Incele skrzywdzeni przez kobiety! (nie to co nasz profesor, jego kobieta nie skrzywdziła więc nie wyładowywuje swojej frustracji fizycznym biciem i upokarzaniem kobiet :awesome: )



Jedziemy dalej! Myśleliście, że to koniec?
:lesnarhappy:

Japonce to normalni ludzie (czasami :awesome: )

To jak sa te afery gdzie glupia cipa zaklada striny na silownie i potem kreci kamera jakies dowody ze ktos sie patrzył i ze to ja uwlacza :korwinwhat: za takie cos powinna byc przyspieszona eksmisja z obiektu razem z ta kamera w trybie natychmiastowym
 
No nie. Jeżeli dla części społeczeństwa nie stoi niżej społecznie to nie stoi. I tyle. Przekrój społeczny się zmienił. No i nadal nie ma tu argumentów poza "tak jest zakorzenione i to pozostałość po patriarchacie"
Czyli jeżeli dla większej części społeczeństwa stoi niżej to stoi? No jasne że tak. Większość wybiera prezydenta i większość decyduje, jeśli większość uważa że twoja koleżanka jest kurwą a ty ona i króliczek uważacie że nie jest to masz pewność że tą kurwą jednak jest.
 
Po tych wojażach i konwersacjach wiem jedno. Znowu musze zacząć poważniej stygmatyzować kurwy, bo potem się okazuje, ze są osoby płci męskiej, które uważają, ze w sumie jak kobieta dała dupy będąc w związku i nie wziela za to siana (a tym bardziej jak zrobiła to z przyjacielem!) to zadne kurwienie się to mi ręce opadają. ..

Pamiętajcie Panowie. Upokarzać lokalne kurwy! Robicie to dla przyszlych pokoleń.
 
Hali po każdym kontrargumencie :muttley:
9ce4e26c350b.gif
 
jebany kłamco, debilem- dlaczego tak niekurturarnie?
Na te pytanie też już znam odpowiedź, pędzę z informacją.
Mianowicie chodzi o to że on na początku kilka razy próbuje ci wmówić że trollujesz, czasami odniesie się do inteligencji rozmówcy by połechtać jego ego, przy okazji dalej forsując narrację jakoby to co piszesz jest trollingiem, po jakimś czasie w końcu dociera do niego że to nie troll tylko ktoś ma takie zdanie i wtedy z frustracji zaczyna pozwalać sobie na wulgaryzmy często przy tym wyzywając rozmówcę od debili, przy okazji robiąc standardowy szpagat od słodzenia inteligencji do obrażania czyjejś inteligencji.
Dr.joint
 


Tak się kończy szukanie kobiet w śmietniku

Ahh Ci źli faceci, ah ten patriarchat.
:beczka:

Matka najebana szlaja się po nocach i najebana obciąga spocone fiuty obcych? Pewnie szukała siebie, wiesz, ma prawo, w końcu była rewolucja w 68 a więc koniec dyskusji :fjedzia:

To tylko twoja projekcja :beczka:

Nie jest kurwą. Nie wzięła za to pieniędzy

Nie moge znaleźć tego portalu uber adventures :boystop:
Się mizogini odpalili :mamed:
Japonce to normalni ludzie
:juanlaugh:
 
Po tych wojażach i konwersacjach wiem jedno. Znowu musze zacząć poważniej stygmatyzować kurwy, bo potem się okazuje, ze są osoby płci męskiej, które uważają, ze w sumie jak kobieta dała dupy będąc w związku i nie wziela za to siana (a tym bardziej jak zrobiła to z przyjacielem!) to zadne kurwienie się to mi ręce opadają. ..

Pamiętajcie Panowie. Upokarzać lokalne kurwy! Robicie to dla przyszlych pokoleń.
Wystarczy powiedzieć "zostańmy przyjaciółmi" I masz gratis.
:roberteyeblinking:
 
W Japonii chyba nie mieli rewolucji w 68. Kurwa, myślałem, że dla wszystkich była tylko nie dla nas, mizoginów.
Jak nas uczy ten nowy profesor? :matt:


No i najważniejsze: jak ta biedna, uciśniona kobieta ma się czuć super cute? Ona nawet nie czuje, że ćwiczy bo nie może wyglądać hot! Jak tak można ludziom prawa odbierać!?
Incele skrzywdzeni przez kobiety! (nie to co nasz profesor, jego kobieta nie skrzywdziła więc nie wyładowywuje swojej frustracji fizycznym biciem i upokarzaniem kobiet :awesome: )



Jedziemy dalej! Myśleliście, że to koniec?
:lesnarhappy:



W Japonii, mateczniku BDSM xd
 
Czyli jeżeli dla większej części społeczeństwa stoi niżej to stoi? No jasne że tak. Większość wybiera prezydenta i większość decyduje, jeśli większość uważa że twoja koleżanka jest kurwą a ty ona i króliczek uważacie że nie jest to masz pewność że tą kurwą jednak jest.


Czyli jeżeli większość uważała że trzeba Ukrainie pomagać, to ty nie miałeś racji?
 
Kurwa to kobieta która robi to z przyjaciółmi i znajomymi za darmo + z nowo poznanymi ludźmi na squocie.
Kobieta która robi to za pieniądze to prostytutka i czy chcesz czy nie ma o ten jeden procent więcej szacunku w społeczeństwie niż twoje koleżanki kurwy.


Czemu to jest kurwa?
 
Back
Top