Pogotowie Sercowe Cohones

Nie wiem stary, w chuju to mam. Nie interesują mnie inni faceci, nie jestem pedałem i nie zastanawiam się nad tym. Za to jestem hetero, więc jak najbardziej mogę powiedzieć, że laski, ktore się puszczają to szmaty i nie wepchnalbym w taką mojej cennej różdżki.



A facet który się puszcza, rucha laski z którymi nie jest w związku to szmaciaz?
 
Wydaje mi sie ze po prostu te 3 warianty nie musza wystapic jednoczesnie, mozesz polaczyc brak wartosci z kompleksami i mimo tego ze biedna nie bedzie to popuszczac szpary na lewo i prawo bedzie.

Kombinacji z tym jest wiele i mysle ze nawet i jeden czynnik juz moze dac oplakany efekt.


A gdy facet się puszcza, to jakie ma warianty?
 
A gdy facet się puszcza, to jakie ma warianty?
Tozsame. Dlatego osobniki ktore we wlasnym kregu sa np zerami jada na drugi koniec swiata gdzie moga udawac bonda i ruchac biedne wioskowe dziewczyny.

W czasach pierwszych ludzi taki osobnik został szybko przeswietlony a jego slabosci byly nie do ukrycia. Szybko wiec konczyl przebity włócznią. Teraz mamy samoloty, kokaine i pustoglowych feministow i wyglada to nieco inaczej lecz w ich zylach plynie ta sama krew.


Mam nadzieje ze odpowiedz jest satysfakcjonująca.
 
Tozsame. Dlatego osobniki ktore we wlasnym kregu sa np zerami jada na drugi koniec swiata gdzie moga udawac bonda i ruchac biedne wioskowe dziewczyny.

W czasach pierwszych ludzi taki osobnik został szybko przeswietlony a jego slabosci byly nie do ukrycia. Szybko wiec konczyl przebity włócznią. Teraz mamy samoloty, kokaine i pustoglowych feministow i wyglada to nieco inaczej lecz w ich zylach plynie ta sama krew.


Mam nadzieje ze odpowiedz jest satysfakcjonująca.


Czyli obrażasz połowę kumpli, bo nie wierzę, że większość twoich znajomych nigdy, całe życie nie ruchała laski poza związkiem. No i na forum obrażasz ludzi, bo nawet w tej dyskusji są tacy co nie ukrywają że ruchają laski.

Wbiles im piękna włócznie w plecy
 
Czyli obrażasz połowę kumpli, bo nie wierzę, że większość twoich znajomych nigdy, całe życie nie ruchała laski poza związkiem.
nie otaczam sie byle kim a przyjaciol nie szukalem po dyskotekach takze smialo mozesz uwierzyc.
No i na forum obrażasz ludzi, bo nawet w tej dyskusji są tacy co nie ukrywają że ruchają laski.

Wbiles im piękna włócznie w plecy
i co ?
Czlowiek wypierajacy sie wlasnych wartosci jest nic nie warty
 
Last edited:
Czyli jak facet rucha i nie dostaje za to pieniędzy to stoi niżej niż kurwa?

Jak z facetami

A facet który się puszcza, rucha laski z którymi nie jest w związku to szmaciaz?

A gdy facet się puszcza, to jakie ma warianty?
Powiedz szzerze- bardziej już i tak tu się nie skompromitujesz.
Czy ty masz też pod sobą ułomnego królika z piątą nogą?

Cały czas (nie tylko te zacytowane z tej strony) pytasz- jak to ujmujesz, "facetów".

Na chuj Ci się interesować czy chłop kurwa czy nie, jeśli nie masz zamiaru go ruchać?

Mnie interesuje dziewczyna/kobieta i na tym się skupiam.
A ty tylko facet to, facet tamto.
 
Powiedz szzerze- bardziej już i tak tu się nie skompromitujesz.
Czy ty masz też pod sobą ułomnego królika z piątą nogą?

Cały czas (nie tylko te zacytowane z tej strony) pytasz- jak to ujmujesz, "facetów".

Na chuj Ci się interesować czy chłop kurwa czy nie, jeśli nie masz zamiaru go rucha?

Mnie interesuje dziewczyna/kobieta i na tym się skupiam.
A ty tylko facet to, facet tamto.
A co jak facet rucha ale ma buty do rzutu młotem? :awesome:
 
Powiedz szzerze- bardziej już i tak tu się nie skompromitujesz.
Czy ty masz też pod sobą ułomnego królika z piątą nogą?

Cały czas (nie tylko te zacytowane z tej strony) pytasz- jak to ujmujesz, "facetów".

Na chuj Ci się interesować czy chłop kurwa czy nie, jeśli nie masz zamiaru go ruchać?

Mnie interesuje dziewczyna/kobieta i na tym się skupiam.
A ty tylko facet to, facet tamto.


Po prostu liczę że jakiś z hipokrytów poda jakiś konkretny argument który sprawi że nie wyjdzie na ciołka zaoranego merytorycznie. Ty ze swoim trollingiem do tego nie należysz.
 
Czemu gdy kobieta uprawia seks to gorzej niż jak facet uprawia seks?
Kobieta puszczając się obniża swoją wartość, która jest wrodzona, bo polega na jej urodzie i seksualności. Ogrom relacji seksualnych u kobiet przed małżeństwem źle wpływa na małżeństwo według badań, a u mężczyzn nie, bo oni nie są tak emocjonalni i mogą mieć relację tylko fizyczną, żeby wyładować swój popyt
 
Kobieta puszczając się obniża swoją wartość, która jest wrodzona, bo polega na jej urodzie i seksualności. Ogrom relacji seksualnych u kobiet przed małżeństwem źle wpływa na małżeństwo według badań, a u mężczyzn nie, bo oni nie są tak emocjonalni i mogą mieć relację tylko fizyczną, żeby wyładować swój popyt

Czyli nie ma moralnego powodu, że ona jest szmatą a facet nie. Tak myślałem.
A jak już kobieta ma emocjonalność do seksu taka jak przeciętny mężczyzna lub mniejszą to już w ogóle jest antyszmatą gdy się puszcza.
 
Wbiles im piękna włócznie w plecy
e574f1f8-ca61-43b4-8230-2636709a3855.jpg
 
Po prostu liczę że jakiś z hipokrytów poda jakiś konkretny argument
A co to za projekcja? Nikt nie odpowiada na to pytanie, bo nikogo nie dotyczy. Każdy celuje z tego co widzę w płeć odmienną. To ty sobie ubzdurałeś że jest to wynikiem akceptacji takiego zachowania.

Serii Hali za dużo się chyba zadawałeś z lewicowymi Julkami.
Facet to, facet tamto.
Typowe dla Julki-kurwy też tłumaczenie się ze swojego kurestwa. Tak daję każdemu, bo jestem niezależna A faceci tak robio A ja nie mogę?

Kurwa, to kurwa. Nic ją nie tłumaczy.
 
Pytam poważnie
Kobiece spoleczeństwo samo sobie to zgotowało. Juz w epoce renesansu jak mężczyzna zdobywał kobietę to wszyscy mężczyźni mu gratulowali i ogólnie się z tego cieszyli. A jak kobieta zdobywała kolejnego faceta to kobiety uwazaly, ze tak nie wypada i zaczynały je uwazać na równi z kurwami. I tak zostalo do teraz.
 
A co to za projekcja? Nikt nie odpowiada na to pytanie, bo nikogo nie dotyczy. Każdy celuje z tego co widzę w płeć odmienną. To ty sobie ubzdurałeś że jest to wynikiem akceptacji takiego zachowania.

Serii Hali za dużo się chyba zadawałeś z lewicowymi Julkami.
Facet to, facet tamto.
Typowe dla Julki-kurwy też tłumaczenie się ze swojego kurestwa. Tak daję każdemu, bo jestem niezależna A faceci tak robio A ja nie mogę?

Kurwa, to kurwa. Nic ją nie tłumaczy.


No i mi chodzi o to, że jeżeli mówi to facet który też jest kurwa, to jest hipokryta i nie ma prawa tak mówić chyba że sam się tak nazwie. Czego nie rozumiesz?
 
Pytam poważnie
Ok, bo świat nie jest sprawiedliwy, powinieneś to wiedzieć w tym wieku. Nigdy nie będziemy wszystkich tak samo traktować i mierzyć tą samą miarą. Zresztą nawet gdyby świat był sprawiedliwy, to i tak stawianie niżej takich kobiet miałoby sens. Czemu? Temu, że kobietom zdecydowanie łatwiej o przygodny seks i można tu robić fikołki, szpagaty i próbować moralizować ale taka jest prawda.
Daleki jestem od jakiegoś super demonizowania puszczaliskich dziewczyn, czy tłumaczenia kolesi co ruchają pod remizą, ale fakty takie są, że jednak zawsze będziemy niżej oceniać taką kobietę niż takiego mężczyznę.
 
Kobiece spoleczeństwo samo sobie to zgotowało. Juz w epoce renesansu jak mężczyzna zdobywał kobietę to wszyscy mężczyźni mu gratulowali i ogólnie się z tego cieszyli. A jak kobieta zdobywała kolejnego faceta to kobiety uwazaly, ze tak nie wypada i zaczynały je uwazać na równi z kurwami. I tak zostalo do teraz.

No to raczej zbudowało to męskie społeczeństwo xd

I coś mi się wydaje że to nie ma i tak obiektywnego znaczenia a dziś nie mamy średniowiecza.
 
Ok, bo świat nie jest sprawiedliwy, powinieneś to wiedzieć w tym wieku. Nigdy nie będziemy wszystkich tak samo traktować i mierzyć tą samą miarą. Zresztą nawet gdyby świat był sprawiedliwy, to i tak stawianie niżej takich kobiet miałoby sens. Czemu? Temu, że kobietom zdecydowanie łatwiej o przygodny seks i można tu robić fikołki, szpagaty i próbować moralizować ale taka jest prawda.
Daleki jestem od jakiegoś super demonizowania puszczaliskich dziewczyn, czy tłumaczenia kolesi co ruchają pod remizą, ale fakty takie są, że jednak zawsze będziemy niżej oceniać taką kobietę niż takiego mężczyznę.


No i te odpowiedzi już szanuję, chociaż się nie zgadzam.

Poza tym facet zawsze, przez wszystkie epoki, mógł ruchać więcej. Dziś też jak weźmiesz pod uwagę dziwki lub takich jak ja którzy mają możliwość mieć codziennie inna.

Plus nie masz po części racji bo ten obraz się już zmienia w świadomości społecznej, stety i niestety, bo wady tego też bardzo widzę. Więc argument "bo spoleczenstwo tak ma" ma już mniejsze znaczenie.


I zostaje kwestia indywidualnej, nieobiektywnej oceny. Bo obiektywnie nie można ich gorzej traktować za to od mężczyzn. Tylko subiektywnie
 
Back
Top