Pogotowie Sercowe Cohones

Jeżeli powiedzenie "kto się czubi ten się lubi" miałoby duże potwierdzenie w praktyce, to 3/4 forum byłoby pedziami lecącymi na Kaczego czy Mahona.
 
ca72b93ff5b80928109b67fb1c235d88.jpg
 
@Mess



no dokładnie, trochę już inaczej na takie rzeczy patrzy się, po paru związkach itd.
 
Post pod postem ale kurwa muszę, to napisać. FB mojej byłej cytat: zrozumiałam co straciłam.... No kurwa może to dziecinne ale tak humoru poprawić to mi nikt kogo tak nienawidzę jak ją, jeszcze nie poprawił :-)
 
smiejesz sie, ale nie dostan padaczki umyslowej na chwile i nie ogarniaj jej, bo bedzie chujowo. :)



mahon mistrz kurwa boku, omggggggggggggggggg



kaczy trollujacy o trollingu mahonka, co za incepcje juz robisz Bródka to glowa mala. #tigerbonzo41
 
Wracając do byłych. To normalne,że ze swoją byłą ostatnio coraz więcej pisze?
 
nop, wpadnie Ci na mieszkanie ladnie ubrana, placzaca, ze sie zmienila, ze bedzie lepiej, ze bedzie walczyc, ze potrzebuje Ciebie, a za jej raczke bedzie trzymal mlody ktory zaraz bedzie krzyczal i przytulal z radosci.



scenariusz filmowy, ale mozliwy!!!



:DDDDDDDDDDD



zawsze wiedzialem, ze powinienem byc pisarzem w hollywood. takie uposledzone akcje sprzedalyby sie jak swieze buleczki. JESZCZE TAM DOTRE.
 
bo napisalem, ze jest mistrzem boku. mahon, nie wierze, ze jestes kozak, przykro mi. to sie albo ma albo sie nie ma, podwojne randki w kinie z dupami ktore zakochuja sie w innych w ciagu paru dni, soorryryry.



nie ma co kombinowac z bylymi ktore sie 'odkochaly' nagle, jesli jest to cos prawdziwego to wedlug mnie nigdy nie zgasnie. jak dupa tak pisze to znaczy, ze nigdy nie kochala.



ALE CO JA TAM WIEM, PRAWIE WSZYSTKIE SA DOBRZE JEBNIETE. :)
 
@baju



Nie prawie wszystkie,tylko wszystkie. A co do byłej to pchał sie do niej nie będe. Kiedyś sobie obiecałem,że jeśli będziemy jeszcze blisko to nie z mojej inicjatywy i tego się trzymam. Dzięki chłopaki. :-)
 
To z nią, nie pisz bo po co, różnie to jest stara miłość nie rdzewieje jak to mówią, znów Ci, zawrócić w głowie i będzie lipa. Albo niech sie określi co chce, ale nauczony doświadczeniem, do tej samej rzeki sie 2 razy nie wchodzi. Pojadę cytatem :P:
Główka mi działa więc stąd spierdalam już Nara.
Nie chce aby zaraz z rana pisano o mnie ofiara.
Także Pierdol to baby to chuje.
 
Tak jak pisze Baju, jak coś jest prawdziwe to przetrwa, jak dupa zrobiła tak jak zrobiła to znaczy, że ściemniała. A jak zjebała tak akcje to trzeba pogonić i tyle, inaczej będzie tobą manipulować i wykorzystywać to, że znowu ci narobiła nadziei. Jak jednej nie będziesz umiał się postawić to potem każda będzie tobą sterować jak chce. Kiedyś sam w to nie wierzyłem, ale olewanie dup działa, wtedy to one za tobą latają i moższ albo nimi manipulować albo je po prostu olać :)
 
Rzuciła mnie,bo uznała,że jednak mnie nie kocha.


Jest wiele zmiennych jak np.wiek,osobowość itp itd.Wygląda mi to na klasyczny przypadek ''wtórnego zauroczenia''-osoba rzucająca pod wpływem tego że jest znów sama przypomina sobie dobre czasy z tobą(sentymentalizm wchodzi w grę) itd.Czasami robią to nawet by poczuć się trochę lepiej bo widzą iż mimo iż to ona rzuciła nadal widzi zainteresowanie z twojej strony...a wiesz co nie chce mi się rozpisywać :D



Szkoda czasu jak dla Ciebie-nawet jak będzie chciała wróić to juz nie będzie tak samo (śmiało moge powiedzieć że jest tak w 90%) i tylko sobie wydłużysz czas w szukaniu tej ''lepszej''
 
bo napisalem, ze jest mistrzem boku. mahon, nie wierze, ze jestes kozak, przykro mi. to sie albo ma albo sie nie ma, podwojne randki w kinie z dupami ktore zakochuja sie w innych w ciagu paru dni, soorryryry.


Tutaj się mylisz i to bardzo. Jak pisałem samiec alfa + ręce pełne roboty (y)
 
Back
Top