Pogotowie Sercowe Cohones

TwardyB, zachowuj się! Nikt nas, chłopów nie zrozumie, trzeba się z tym pogodzić i włączyć wieczorem UFC.



Aż mnie korci spytać. Arlovski jak przez ten ciężki okres w życiu przeszedłeś?



Grzechu, nie moja kobieta, to mi nie wadzi zbytnio. Może przyjdzie taki czas, że i ona poczuje zew i się wyżali.
 
Aż mnie korci spytać. Arlovski jak przez ten ciężki okres w życiu przeszedłeś?


Poroznosiłem tego bigosu po rodzinie i na szczęście obyło się bez jej powybijanych zębów.
 
Charles



tez o to pytalem



wcale sie nie zdziwie jak to kaczor robi se jajca



za bardzo ta babka ogarnieta na forum:-)
 
Mnie nigdy laski chujowo nie traktują. Może oprócz jednej takiej Darii. 22 lata, blond anioł ale niestety Daria nie doceniła co ma i połknąć nie chciała, za żadne skarby! Za chiny ludowe do ust wziąć nie chciała.A tyle się dla niej nagotowałem tego obiadu. Ta zadra na serduszku boli bardziej niż drzazga w fiucie.


Już wiem, co się stało. Po prostu nie załatwiłeś jej szczoteczki do zębów po obiedzie, a coś jej zostało między zębami i najzwyczajniej w świecie wstydziła się... Na drugi raz pamiętaj o tej szczoteczce. A jeszcze jedno, płyn do płukania ust nie rozwiąże problemu. :-)
 
co to znaczy byc 'dosc mlodym'?



starac sie i ogarniac temat normalnie, a gdy nadejdzie odpowiedni moment zdecydowac czy pojsc krok dalej czy odpuscic i wyjebac sobie. nie trzeba kazdej dziewczynie skladac na starcie obietnic, pierwsze momenty zwiazkow potrafia byc dosyc przyjemne, a jak potem sie to wszystko rozwinie to wlasnie juz zalezy od nas samych. po chuj od razu zakladac, ze na kogos sie wyjebie?
 
Hmm. W ramach tego pięknego niedzielnego dnia zapytam was Panowie. Mieliście/macie taką dupę, że po prostu historia się nie kończy? Mimo, że raz po raz się pierdoli i za każdym razem jeszcze bardziej boli, to was i tak do niej ciągnie? Czy tylko ja doprowadziłem masochizm do takiej granicy? Moja prywatna femme fatale zwana "byłą", nawiasem mówiąc u której mieszkam, właśnie poszła na randkę z kolegą z nowej pracy. Nie muszę wspominać, ze temat jest tak świeży, że jeszcze kilka dni temu dupiliśmy się jak króliki? Nooo więc pojechaliśmy dziś do sklepu, Ona zaopatrzyła się w żyletki, właśnie się odjebała i poszła na randkę. K U R W A M A Ć. Ja nie wiem już sam czy celowo mnie tak dopierdala do gleby czy robi to przypadkiem. Ach tak, mieszkam u niej i nie mogę tego zmienić przez najbliższych kilka tygodni... Także tak. Macie podobne przeżycia czy ja po prostu doprowadziłem masochizm do nieznanych wcześniej poziomów?



btw. Nie jestem święty i poboczne romansy czy inne seksy się zdarzały, ale kurwa z takimi rzeczami się chyba z zasady nie świeci...
 
Tak też sądziłem. Czyli trzeba czekać na propozycję trójkąta i chuj. To w ramach równowagi spierdalam do koleżanki na drinka.
 
taaa, moż z kobietą nie mieszkałem, ale podobnie jak Ty, popadam w masochizm i nie raz musiałem patrzyć na nowych lub starych "kolegów" :) wyrazy współczucia.. doradzać nie będę bo sam się swojego rozumu nie słucham, tak czy inaczej, trzymam za Ciebie solidarnie kciuki.
 
Poziom niektorych rozkmin jest dla mnie zupelnie obcy. Moze to jest tak, ze ktos kto nie skacze w bok dobiera takie, ktore i jemu na "nosie" nie graja?
 
Andrzej w odpowiedzi do perva :-)



Wujek, rozumiem, że masz ręce? Samogwałt to nie zdrada :D
 
Arlovski naprawde potrafisz mój mózg zetrzeć na tarce :-) jak czytam te twoje głupociny to aż musze napisać komenta.



Wujek skoro masz żone to kochaj ją,noś na rękach i przytulaj.Po co ruchać koleżanki - ciesz sie tym czym masz.Wyobraź sobie ,że Kiras Cie podjebie i co ona biedna zrobi z rozpaczy jak byś ją zdradził? Chyba,że ożeniłeś się przez przypadek :-).Bez sensu kogoś ranić.#miękkiesercekirasa #miłyon



@edit



Andrzej nawet tak samo myslimy widze :D
 
Arlovski naprawde potrafisz mój mózg zetrzeć na tarce :-)jak czytam te twoje głupociny to aż musze napisać komenta.




Uznam to jako komplement ;)




Nie mam żony ale tak pytałem z ciekawości :D


uff. Myślałem, że jesteś aż takim chujem:))
 
ciekawość to pierwszy stopień do piekła! nie wolno być takim zimnym draniem i głupkiem z drugiej strony bo kto nosi drzewo do lasu?
 
Inaczej ale kto powiedział, że lepiej? Ja wychodzę z zasady, że tylko chuje zdradzają. Jak nie wiesz co to lojalność,obojętnie do kogo, żony, zioma czy chuj wie, to jesteś pies. No i nie możesz nosić koszulki cohones.
 
Back
Top