Pogotowie Sercowe Cohones

Jest ryzyko zakażenia się HIVem jak podczas całowania jakaś dziewczyna podgryzając wargi porobiła mi na nich małe rany?
Hahah, czasem panikuję przez alkohol, but this... Jesteś pewien, że dziewczyna miała HIV czy o co chodzi?
 
Gdyby każdy miał się zarazić HIVem po całowaniu z przypadkową laską, to chyba w tym kraju by nie było mężczyzny bez HIVa :D
 
Nie pamiętam kiedy zadałem to pytanie, a chyba już trzeźwy byłem o tej porze :D Dobra, uspokoiliście mnie panowie, cohones uczy :D
 
Z tym ostatnim nie ma strachu, ponoć nie miała zębów ;)
Objawami związanymi z układem pokarmowym są: przewlekłe biegunki świadczące o rozwoju zakażeń oportunistycznych, bóle brzucha, zaburzenia wchłaniania strawionych pokarmów, nudności, nawracające wymioty, występowanie opryszczki w jamie ustnej, płaskie owrzodzenia o charakterze aft, grzybice, kandydoza oraz objawy takie jak krwawienie, obrzęki dziąseł czy wypadanie zębów spowodowane przewlekłymi stanami zapalnymi przyzębia czy bóle gardła oraz związane z nimi trudności w przełykaniu.
Wracamy do punktu wyjścia:benny:
 
Dobra już dajcie spokój, nic mi nie jest, wkręciłem sobie coś najebany i tyle. Mam jedną jakąś mikro ranę ledwo widoczną, a po pijaku wydawało mi się że jest ich więcej, end of story :)
 
Będzie dobrze, @Over
20-magic-johnson-prince.w190.h190.2x.jpg
 
Back
Top