Pogotowie Sercowe Cohones

Wtedy odmówiłem, bo nie chciałem na drugim spotkaniu. To dla mnie za trochę za szybko. Po tym nie było warunków. Rodzice w domu ;)
Bo jak jest pierdolnięta to potem mnie będzie prześladować, a mi się nie myśli zmieniać numeru, czy czegoś tam :D

No takie są chuja warte i to dosłownie ;)

Mam, a raczej miałem podobne podejście do tematu. Tylko nie kumam po co umawiasz się z tymi "kobitami" skoro z góry wiesz, że do kurwiszony, a Tobie to nieodpowiada. One nie chcą się miziać tylko pierdolić. Takie uroki obecnej epoki.

@Gaara Olsztyn to min. 120 zł. Za 70 zł to taki hotelik do podupcenia, ale warunki katastrofalne. Nie byłem, znam z opowieści.

Mi tam nigdy rodzice za ścianą nie przeszkadzali :)
 
Mam, a raczej miałem podobne podejście do tematu. Tylko nie kumam po co umawiasz się z tymi "kobitami" skoro z góry wiesz, że do kurwiszony, a Tobie to nieodpowiada. One nie chcą się miziać tylko pierdolić. Takie uroki obecnej epoki.
Odpowiada mi bo mam swoje potrzeby. Niestetu nie znalazłem dawno takiej dziewczyny, która zainteresowałaby mnie sobą, a nie swoją dupą :) Chodzi też o to, że ona mnie zaprasza do Zakopca z siostrą i jej mężem i do siebie na grilla. Dla mnie to jest oznaka, że sobie wkręca jakiś film.
 
Wtedy odmówiłem, bo nie chciałem na drugim spotkaniu. To dla mnie za trochę za szybko. Po tym nie było warunków. Rodzice w domu ;)
Bo jak jest pierdolnięta to potem mnie będzie prześladować, a mi się nie myśli zmieniać numeru, czy czegoś tam :D

Faceci często nie chcą "kurwiszonów" więc przygarniają sobie "porządną" kobietę która daje im dupy raz na miesiąc pod kołdrą przy zgaszonym świetle. Sorry ale wole tą pierwszą. To że laska lubi się grzmocic nie znaczy że będzie to robić z połową osiedla. A numer zawsze można zablokować ;-)

Edit do posta wyżej

A czym kobieta może zainteresować poza dupą?

A ta siostra z tego Zakopca jakaś fajna?
 
Faceci często nie chcą "kurwiszonów" więc przygarniają sobie "porządną" kobietę która daje im dupy raz na miesiąc pod kołdrą przy zgaszonym świetle. Sorry ale wole tą pierwszą. To że laska lubi się grzmocic nie znaczy że będzie to robić z połową osiedla. A numer zawsze można zablokować ;-)

Edit do posta wyżej

A czym kobieta może zainteresować poza dupą?

A ta siostra z tego Zakopca jakaś fajna?
jak sie grzmoci z jednym chlopem, to juz nie mozna jej nazwac kurwiszonem
 
Do tego pierwszego się nie odniosę :D
Fajna, ale ma męża ;)

To nie szowinizm tylko szczerość. Świat oszalał. Kobiety piją piwo i chodzą na mecze faceci latają po butikach i dyskutują o kremach do depilacji podczas gdy natura zaprogramowała nas tak że uzupełniamy się idealnie tylko w jednej określonej sytuacji. Po co to zmieniać? Po co przy tym kombinować?

Kwestia czy mąż daje radę bo jak dobry towar to szkoda żeby rdza się wdała
 
To nie szowinizm tylko szczerość. Świat oszalał. Kobiety piją piwo i chodzą na mecze faceci latają po butikach i dyskutują o kremach do depilacji podczas gdy natura zaprogramowała nas tak że uzupełniamy się idealnie tylko w jednej określonej sytuacji. Po co to zmieniać? Po co przy tym kombinować?

Kwestia czy mąż daje radę bo jak dobry towar to szkoda żeby rdza się wdała
Dlatego, że świat oszalał i rolę się zmieniły(chociaż ja tego nie zauważyłem zbytnio) to wszystkie kobiety mogą mnie zainteresować tylko "daniem mi dupy"? ;D
 
Dlatego, że świat oszalał i rolę się zmieniły(chociaż ja tego nie zauważyłem zbytnio) to wszystkie kobiety mogą mnie zainteresować tylko "daniem mi dupy"? ;D

Nie zauważyłeś jak wiele kobiet chce robić karierę zamiast realizować się w roli do jakiej stworzyła je natura czyli roli matki? Z drugiej strony jak wielu facetów przyklaskuje temu, cieszac się że mogą być wiecznymi dziećmi, że kobiety zdejmują z nich odpowiedzialność i biorą ją na siebie.

Oczywiście można nie traktowac prokreacji jako priorytetu a skupic sie na rozwoju intelektualym, mieć jedno dziecko i kupę kasy. Problem w tym że w ten sposób będzie nas coraz mniej, a Mohamedów coraz wiecej i z czasem wspaniała cywilizacja zachodu zniknie.

Konkludując na pytanie "czy kobiety mogą mnie zainteresować tylko dawaniem dupy" odpowiem: tak, bo to przypomina i utwierdza zarówno kobiety jak i nas w naszych prawdziwych rolach.
Jak nie weźmiemy sie ostro za dymanie naszych kobiet to ktoś zrobi to za nas niekoniecznie czekając do drugiej randki
 
@axistyle

Jak ma się prokreacja, do ruchania przypadkowych kobiet? Przecież dzieci najczęściej się płodzi kobietom, które nam odpowiadają na więcej niż 3 spotkania..
 
@axistyle

Jak ma się prokreacja, do ruchania przypadkowych kobiet? Przecież dzieci najczęściej się płodzi kobietom, które nam odpowiadają na więcej niż 3 spotkania..

Ruchanie przypadkowych kobiet utwierdza nas w naszych rolach. Jeśli kobieta chce dać a facet nie chce to kobieta se myśli hmmm a może powinnam iść na studia zeby polecial na moj intelekt i z prokreacji dupa.

Chęć plodzenia dzieci moim zdaniem ma się nijak do ilości spotkań. Dlaczego miałbym przekreślać kobietę z którą się bzykam na pierwszej randce? Bo jest łatwa? A może to ja jestem tak zajebisty że nie mogła się oprzeć :)
 
@Shoocker Jak dla mnie to za dużo myślisz i kombinujesz w tych sprawach, na spontanie do tego podejdź. Skoro umówiliście się w hotelu to raczej logiczne, że nie idziecie tam rozmawiać i ona o tym dobrze wie. Zrób ją i zobaczysz jak będzie dalej. Masz dwie opcje po wszystkim, albo ją olejesz, albo zaczniecie się ustawiać, tak czy siak na tym wygrywasz :D
 
Dlaczego miałbym przekreślać kobietę z którą się bzykam na pierwszej randce? Bo jest łatwa? A może to ja jestem tak zajebisty że nie mogła się oprzeć :)
Otóż to, sam kiedyś robiłem dupę po 1szym spotkaniu, nawet coś tam marudziła, że się źle z tym czuje a mimo to przez pewien czas mieliśmy mega spoko znajomość. Oczywiście tylko w celach konsumpcyjnych.
 
Albo ja nie czaje albo nie wiem co :D piszesz że chcesz ją zrobić ale jeszcze nie teraz ? Skoro ona już chetna po pierwszym spotkaniu na hotel to ja ładuj , co będziecie sobie w hotelu typu Boss w oczy patrzeć ? To nie Hilton kurwa że jest co do pooglądania w pokoju
 
Jeśli nadarzyła się okazja to korzystaj. Im mniej rozkminy, tym lepiej. Spontan jest najlepszy w takiej sytuacji.
Pamiętaj, że jeśli nie Ty to szanse dostanie ktoś inny i drugiej okazji może nie być :)
 
Nie zauważyłeś jak wiele kobiet chce robić karierę zamiast realizować się w roli do jakiej stworzyła je natura czyli roli matki? Z drugiej strony jak wielu facetów przyklaskuje temu, cieszac się że mogą być wiecznymi dziećmi, że kobiety zdejmują z nich odpowiedzialność i biorą ją na siebie.

Oczywiście można nie traktowac prokreacji jako priorytetu a skupic sie na rozwoju intelektualym, mieć jedno dziecko i kupę kasy. Problem w tym że w ten sposób będzie nas coraz mniej, a Mohamedów coraz wiecej i z czasem wspaniała cywilizacja zachodu zniknie.

Konkludując na pytanie "czy kobiety mogą mnie zainteresować tylko dawaniem dupy" odpowiem: tak, bo to przypomina i utwierdza zarówno kobiety jak i nas w naszych prawdziwych rolach.
Jak nie weźmiemy sie ostro za dymanie naszych kobiet to ktoś zrobi to za nas niekoniecznie czekając do drugiej randki

Zainspirowałeś mnie żeby się ogarnąć wreszcie. Dzięki mordo :D Pomyśl o karierze motywatora
 
Zrobiłem ją wczoraj trzy razy. Przemyślałem sprawę i postanowiłem, że nie można być wiecznie prawiczkiem. 24 lata w listopadzie w końcu ;)
Już wiem dlaczego wszyscy mówią, że "pierwszy raz" jest słaby. Drugi i trzeci już był lepszy.
Stwierdziłem, że sex z osobą do której nic nie czuję i tak jest chuja warty :) Ogarniam życie "na dniach" i szukam jakiejś normalnej dziewczyny, która mi da coś więcej niż dupy. Pozdro @axisstyle
Jeszcze mi proponowała przerywany bez gumy... bycz pliz :wall:
 
Już wiem dlaczego wszyscy mówią, że "pierwszy raz" jest słaby
x240-YeK.jpg


Jeszcze mi proponowała przerywany bez gumy... bycz pliz :wall:
No, to teraz możecie przerwać
tę znajomość. Szukaj dalej, powodzenia. A co hattrick wpadł, to Twoje!
 
Zrobiłem ją wczoraj trzy razy. Przemyślałem sprawę i postanowiłem, że nie można być wiecznie prawiczkiem. 24 lata w listopadzie w końcu ;)
Już wiem dlaczego wszyscy mówią, że "pierwszy raz" jest słaby. Drugi i trzeci już był lepszy.
Stwierdziłem, że sex z osobą do której nic nie czuję i tak jest chuja warty :) Ogarniam życie "na dniach" i szukam jakiejś normalnej dziewczyny, która mi da coś więcej niż dupy. Pozdro @axisstyle
Jeszcze mi proponowała przerywany bez gumy... bycz pliz :wall:
3 razy w gumie pod rząd? to rzeczywiście miałeś ciśnienie :crazy: z tym waleniem bez gumy takich pojebusek tak już jest, jak nie ma żadnych uczuć to laska chce przynajmniej coś poczuć, w tym przypadku bolca :D problem w tym że potem można obchodzić dzień ojca albo coś złapać, także trzeba uważać, ale kto nie ryzykuje ten nie :star wars:
:mamed:
 
3 razy w gumie pod rząd? to rzeczywiście miałeś ciśnienie :crazy: z tym waleniem bez gumy takich pojebusek tak już jest, jak nie ma żadnych uczuć to laska chce przynajmniej coś poczuć, w tym przypadku bolca :D problem w tym że potem można obchodzić dzień ojca albo coś złapać, także trzeba uważać, ale kto nie ryzykuje ten nie :star wars:
:mamed:
KTO WYBRZYDZA TEN NIE RUCHA :)
 
Back
Top