Pogotowie Sercowe Cohones

Oooo , Jacek się hajtnął? ?

Gratulacje!!! :cohon:

Ps. Choć pewnie nie jeden płacze z tego powodu:
ezgif.gif
 
Zrobiłem ją wczoraj trzy razy. Przemyślałem sprawę i postanowiłem, że nie można być wiecznie prawiczkiem. 24 lata w listopadzie w końcu ;)
Już wiem dlaczego wszyscy mówią, że "pierwszy raz" jest słaby. Drugi i trzeci już był lepszy.
Stwierdziłem, że sex z osobą do której nic nie czuję i tak jest chuja warty :) Ogarniam życie "na dniach" i szukam jakiejś normalnej dziewczyny, która mi da coś więcej niż dupy. Pozdro @axisstyle
Jeszcze mi proponowała przerywany bez gumy... bycz pliz :wall:
@Wewiur po co Ci tyle kont?
 
Ja pierdole, ale jeśli ja jej nie podgryzałem tylko zwyczajnie się całowałem? Chyba jeśli nie było kontaktu krwi z krwią to raczej niemożliwe.
Z tymże jeśli ona nie miała podobnych ranek, to nie powinno być źle, bo przez samą ślinę chyba nie przenika.
 
Ja pierdole, ale jeśli ja jej nie podgryzałem tylko zwyczajnie się całowałem? Chyba jeśli nie było kontaktu krwi z krwią to raczej niemożliwe.
Ślina nosiciela HIV nie niesie ze sobą ryzyka zakażenia w warunkach fizjologicznych. Prawdopodobieństwo zakażenia się tą drogą występuje, jeśli na skutek chorób jamy ustnej w ślinie pojawia się krew. Nie opisano dotychczas przypadków zakażenia wirusem HIV podczas pocałunku. Jednak teoretycznie takie ryzyko istnieje i wzrasta podczas tzw. pocałunku głębokiego, gdy dziąsła partnerów krwawią albo dojdzie do przygryzienia warg albo języka do krwi.
Musisz zrobić badania.
 
Back
Top