Pogotowie Sercowe Cohones

:lol::lol::lol:

13177067_1175458672485928_684309439815601007_n.jpg
 
Były mi właśnie zaczął grozić na fcb. No kurwa. 30 lat a jak w przedszkolu. Poznań to jednak stan umysłu.

Naśłij @Grzechu @Arlovski oraz @maryjan ,niech mu zdechło rybę albo koński łeb wyślą.
Co tu jakaś byle qrvina bedzie nam kolegów straszyć.

A tak na serio to jeszcze nie tak dawno nie chciałeś czasem jakiegoś makarona wziąć na buty ?
Holenderska historia chyba.
My wszyscy jesteśmy podobni,mało skomplikowani i podobni.
Z wiekiem jednak ten samczy terytorializm przechodzi.
Przynajmniej tak mi sie wydaje.
 
Naśłij @Grzechu @Arlovski oraz @maryjan ,niech mu zdechło rybę albo koński łeb wyślą.
Co tu jakaś byle qrvina bedzie nam kolegów straszyć.

A tak na serio to jeszcze nie tak dawno nie chciałeś czasem jakiegoś makarona wziąć na buty ?
Holenderska historia chyba.
My wszyscy jesteśmy podobni,mało skomplikowani i podobni.
Z wiekiem jednak ten samczy terytorializm przechodzi.
Przynajmniej tak mi sie wydaje.
to prawda. dlatego nawet typowi nie odpisałem. :) normalnie bym bił, ale... chyba jestem już stary.
 
Nie ma się co dziwić, człowiek czasami(A szczególnie facet), zaczyna myśleć innymi kategoriami, jak ma we łbie pierdolca na punkcie laski to będzie robił wszystko co mu do łba przyjdzie, a potem zobaczy wszystko i przestanie być ślepy jak go pierdolnie i będzie ja do kumpli wyzywał :D, toż to norma...
@Perfumiarz ja to czasami mam, takie odczucie, że Ty przyjacielu drogi masz momentami takie pokrętne myślenie jak te dupy z którymi się spotykasz, a im większa pataola tym bardziej Cię kręci :P. Pamiętaj o tym co zawsze podkreślasz tak jak i ja, na tinderze, żony nie znajdziesz wiesz o czym mowa :P
Nie trzeba laski na wsi szukać większości tak samo popierdolone jak te z miasta, trzeba trafić na odpowiedni egzemplarz ;)
 
Last edited:
Jeszcze wracając do tematu @Perfumiarz 'a :
Piszesz , że "były" , ale tak na szybko, to nie do końca chyba ona już z nim zerwała i to Ty tam się między wódkę a zakąskę wtryniasz.
Więc się nie dziw, że jeśli typ nadal jest w związku z nią, to coś Ci sapie na Fejsie.
Normalny samiec broni swojej samicy przed wszelką konkurencją. Więc jeśli nadal są w związku, a Ty się tam będziesz kuchennymi drzwiami wpierdalał, to się potem nie dziw, jak z liścia gdzieś wyłapiesz
ezgif-672151600.gif
 
Jeszcze wracając do tematu @Perfumiarz 'a :
Piszesz , że "były" , ale tak na szybko, to nie do końca chyba ona już z nim zerwała i to Ty tam się między wódkę a zakąskę wtryniasz.
Więc się nie dziw, że jeśli typ nadal jest w związku z nią, to coś Ci sapie na Fejsie.
Normalny samiec broni swojej samicy przed wszelką konkurencją. Więc jeśli nadal są w związku, a Ty się tam będziesz kuchennymi drzwiami wpierdalał, to się potem nie dziw, jak z liścia gdzieś wyłapiesz
ezgif-672151600.gif
Jakby ten gość porządnie swoją laskę na bolca nabił, to by biedaczka nie szukała alternatywy.
Z kurwy kobiety nie zrobisz, a patologia to podstawa egzystencji tego tematu.
 
Jeszcze wracając do tematu @Perfumiarz 'a :
Piszesz , że "były" , ale tak na szybko, to nie do końca chyba ona już z nim zerwała i to Ty tam się między wódkę a zakąskę wtryniasz.
Więc się nie dziw, że jeśli typ nadal jest w związku z nią, to coś Ci sapie na Fejsie.
Normalny samiec broni swojej samicy przed wszelką konkurencją. Więc jeśli nadal są w związku, a Ty się tam będziesz kuchennymi drzwiami wpierdalał, to się potem nie dziw, jak z liścia gdzieś wyłapiesz
ezgif-672151600.gif
Zerwała. Dlatego pisze do mnie.
Typ sie obudził, jak zaraz się skończy 2 miesiąc gdy wyprowadziła się od niego. Samiec alfa po chuju. Kaczka stalkerze, Facebook to nie życie. :)
 
Jakby ten gość porządnie swoją laskę na bolca nabił, to by biedaczka nie szukała alternatywy.
Z kurwy kobiety nie zrobisz, a patologia to podstawa egzystencji tego tematu.
Wewiur pamiętaj, że zawsze możesz przegiąć. Wiem, ze w Twoim praw(icz)ym świecie wszystko jest czarno-białe, ale niestety życie takie nie jest.
 
Jeszcze wracając do tematu @Perfumiarz 'a :
Piszesz , że "były" , ale tak na szybko, to nie do końca chyba ona już z nim zerwała i to Ty tam się między wódkę a zakąskę wtryniasz.
Więc się nie dziw, że jeśli typ nadal jest w związku z nią, to coś Ci sapie na Fejsie.
Normalny samiec broni swojej samicy przed wszelką konkurencją. Więc jeśli nadal są w związku, a Ty się tam będziesz kuchennymi drzwiami wpierdalał, to się potem nie dziw, jak z liścia gdzieś wyłapiesz
ezgif-672151600.gif

Wódke winien naszemu królowi kupić że od jarzma uwolnił a nie sie faflunić.Do tego na fejsie. Beka z przegrywa i tyle.Kiedyś dorośnie.
 
Wewiur pamiętaj, że zawsze możesz przegiąć. Wiem, ze w Twoim praw(icz)ym świecie wszystko jest czarno-białe, ale niestety życie takie nie jest.
Po prostu zacząłem na forum nazywać pewne rzeczy po imieniu.
Samobiczowanie nie pasuje do mojego świata, to prawda. A życie jest takie, jakie sobie stworzymy - owszem można płynąć z prądem w patologie, ale można też postawić sobie granice, które trochę wprowadzą bieli do tego czarnego świata. Jasne, nie zawsze wszystko się uda. Jeśli pozwolimy, by nic się nie udawało, to nie jest sprawiedliwym usprawiedliwianie się słowami, że c'est la vie.
W moim praw(icz)ym świecie istnieje jedno kluczowe słowo, potrafię powiedzieć sobie "nie". Mam wiele granic, których nigdy nie przekroczę. Część z nich wydaje się absurdalna dla osoby z zewnątrz. U mnie sprawa jest prosta, białym jest to, co się mieści w ustalonych granicach, czarnym jest to, co poza te granice wykracza. I to nie jest tak, że ja nie mogę czegoś zrobić, albo że ktoś mi zabrania. Mogę fundować sobie patologie, ale nie chcę.
Wiesz że Cię lubię. Po prostu szkoda mi, że fundujesz sobie takie akcje, jakie przewijają się przez 400 stron tego tematu i przez stare forum. Ale ostatecznie c'est la vie.
 
Back
Top