Pogotowie Sercowe Cohones

To po co z nią jechać na jakieś odludzie? :D
Odludzie w cudzysłowie, 5-10 minut jazdy od miejsca w którym się ustawiliśmy, ale nikogo dookoła. Takie taktycznie miejsce miało być, dopiero dojeżdżając tam zorientowałem się co i jak. Mniejsza już z tym :D
 
Poznałem jakiś czas temu dziewczynę, która była kiedyś striptizerką. Z wyglądu naprawdę zajebista, 22 lata, wszystko na miejscu. Zamieniłem z nią na żywo kilka zdań tylko, więc nie zdążyłem ocenić jaka z gadki jest. Napisała do mnie ostatnio, pisało się nawet przyjemnie. Zaproponowała wczoraj, żeby się ustawić. Nie miałem nic do roboty ciekawszego, a wkręciłem sobie, że porucham bez większego starania, więc się od razu się zgodziłem. Podjechałem autem i jak ją zobaczyłem to kontrole przejął mój drugi mózg. Wsiadła do auta i pojechaliśmy na takie lekkie odludzie, ale jak zaczęła gadać to dosłownie mnie wmurowało, wiedziałem, że o fizyce kwantowej nie będziemy rozmawiać, ale nie spodziewałem się, że aż tak pierdolić ktoś może, gadka jak u tej maniury na wojnie polsko-ruskiej. Ja pierdole, dramat, to była chyba moja najgorsza rozmowa w życiu. Po paru minutach jej monologu przeszła mi ochotą na robienie czegokolwiek z nią. Zastanawiałem się cały czas czy zachować się rozsądnie, posłuchać jak pierdoli i odwieźć ją do domu, czy jednak zmierzać w kierunku seksu. Kurwa no nie byłem w stanie się przemóc i po 1,5h najgłupszej rozmowy w moim życiu powiedziałem, że muszę rano wstać i jechać coś załatwić, także pora się zbierać. Podwiozłem ją, dała mi cmoka w usta, ale chyba wyczuła, że jej podprogowo przekazuję, że ma już się zawijać i wyszła z auta. Kurwa tak mi ulżyło, że już po wszystkim... Jak wróciłem do domu to od razu dostałem wiadomości, że dziękuje za dzisiaj, że się super rozmawiało i z chęcią powtórzy :DC: Zastanawiałem się czy dobrze robię olewając ją, ale chyba jednak tak.[/QUOTE]

ŹLE #wujekdobrarada

Ale mnie pustka kreci wiec może sie nie liczy.
 
Laska ma się wyprowadzić pod koniec czerwca z miasta i napisała coś w stylu "ciekawe, jakie będzie rozstanie pod koniec czerwca". Chyba jasne, że chce to wtedy skończyć?
 
Laska ma się wyprowadzić pod koniec czerwca z miasta i napisała coś w stylu "ciekawe, jakie będzie rozstanie pod koniec czerwca". Chyba jasne, że chce to wtedy skończyć?

Wyczuj ją i jeśli rzeczywiście tak będzie to zrób wszystko to na co miałeś ochotę podczas sexu z nią, a jeszcze tego nie zrobiłeś. Niech Cię zapamięta na zawsze.
 
813a39e1da72.gif
 
Powrot do terazniejszo-bylego czy tez odkryła nagle ze jest taka nietuzinkowa,nieobliczalna i jedzie dokarmiac glodujace dzieci w Etiopii?
W sumie to chuj wie. Były zaczął zostawiać róże i dzwonić płakać jak to mu nie jest smutno. Co zaowocowało jej wątpliwościami. I moją wiadomością do niego z wyklarowaniem rzeczywistości. Nie wiem co jest teraz. Ona myśli i w końcu zaczyna informować o mnie. A ja myślę czy jeszcze mi sie chce na to tracić czas.
 
@Perfumiarz
Nie myślałeś czasem, żeby sobie wziąć porządną babę ze wsi, co chodzi do kościoła, itd.,gdzie miałbyś pewność, że nie odwali jakiejś krzywej akcji? :D
PS. Chyba się już o to pytałem z 3 lata temu.
Pewne pytania nie posiadają daty ważności.
 
@Perfumiarz
Nie myślałeś czasem, żeby sobie wziąć porządną babę ze wsi, co chodzi do kościoła, itd.,gdzie miałbyś pewność, że nie odwali jakiejś krzywej akcji? :D
PS. Chyba się już o to pytałem z 3 lata temu.

Patrząc na to z kim mieszkam to w wiejskie porządne baby z kościoła nie wierzę :(
 
Ej panowie z tego co kojarzę porządne wiejskie dziewczyny to właśnie te które dorabiają potem w miastach na studiach wiadomo w jaki sposób,żeby mamusia nie musiała bić świaka co tydzień.
 
@Szady baby ze wsi są porządne dopóki mieszkają na wsi. Jak trafiają do miasto to potrafią się zachłysnąć anonimowością :)
Ej panowie z tego co kojarzę porządne wiejskie dziewczyny to właśnie te które dorabiają potem w miastach na studiach wiadomo w jaki sposób,żeby mamusia nie musiała bić świaka co tydzień.

Otóż niewiasty takie należy łowić w ich naturalnym środowisku.Nie godzi się natomiast w ramach własnego rozleniwienia, zaprzątać głowy takimi które spędziły już więcej czasu w większych aglomeracjach.
Bowiem białogłowy te niczym bezbronne łanie między swiatłami ciężarówki są tak skonfundowane że bardzo często wsiadają na karuzelę pełną kutasów.
Z pobudek różnych.

Miłego weekendu.

Czytał Lucjan Szołajski.
 
Otóż niewiasty takie należy łowić w ich naturalnym środowisku.Nie godzi się natomiast w ramach własnego rozleniwienia, zaprzątać głowy takimi które spędziły już więcej czasu w większych aglomeracjach.
Bowiem białogłowy te niczym bezbronne łanie między swiatłami ciężarówki są tak skonfundowane że bardzo często wsiadają na karuzelę pełną kutasów.
Z pobudek różnych.

Miłego weekendu.

Czytał Lucjan Szołajski.
Dawaj teraz głosem czubówny!
 
Muszę zostawić swoją dziewczynę po 3 letnim związku. Problem w tym, że razem wynajmujemy mieszkanie i pół roku temu się oswiadczylem.

Jakieś rady? :P
 
Back
Top