Pogotowie Sercowe Cohones

Widzę ,ze jest w czym wybierać.Mimo,ze nie jestem jakimś nacjonalista,to bardziej by mnie interesowało wspomaganie krajowego produktu("Dobre bo Polskie").Nie było mnie trochę w Polsce ,a człowiek nie chce przepłacać.

Wejdz na Roksa . pl

DO wyboru, do koloru :) :werdum:
 
Panowie. Nie zapominajcie, że póki co to ja mam nad tym kontrolę.

giphy.gif
 
Pierwsza myśl: Po ci płacić za coś co jest darmowe?
Druga myśl: Zawsze się trochę płaci. Czasem, uwagą, za drinka czy taksę. Ale nie ma nic za free.
 
Ten moment, kiedy przypominasz sobie koleżankę sprzed 10 lat, która wtedy była spoko ale niekoniecznie ładna a dzisiaj jest konkretną dupą a ty nie masz od 10 lat kontaktu. :(
 
Pamiętajcie, że nie wszystkie dziewczyny są spokojne i ciche oraz grzeczne....

49bb58151039.gif


A poniżej, pokazano z kolei, że na niektóre trzeba uważać jednak:

Embedded media from this media site is no longer available
 
Poznałem jakiś czas temu dziewczynę, która była kiedyś striptizerką. Z wyglądu naprawdę zajebista, 22 lata, wszystko na miejscu. Zamieniłem z nią na żywo kilka zdań tylko, więc nie zdążyłem ocenić jaka z gadki jest. Napisała do mnie ostatnio, pisało się nawet przyjemnie. Zaproponowała wczoraj, żeby się ustawić. Nie miałem nic do roboty ciekawszego, a wkręciłem sobie, że porucham bez większego starania, więc się od razu się zgodziłem. Podjechałem autem i jak ją zobaczyłem to kontrole przejął mój drugi mózg. Wsiadła do auta i pojechaliśmy na takie lekkie odludzie, ale jak zaczęła gadać to dosłownie mnie wmurowało, wiedziałem, że o fizyce kwantowej nie będziemy rozmawiać, ale nie spodziewałem się, że aż tak pierdolić ktoś może, gadka jak u tej maniury na wojnie polsko-ruskiej. Ja pierdole, dramat, to była chyba moja najgorsza rozmowa w życiu. Po paru minutach jej monologu przeszła mi ochotą na robienie czegokolwiek z nią. Zastanawiałem się cały czas czy zachować się rozsądnie, posłuchać jak pierdoli i odwieźć ją do domu, czy jednak zmierzać w kierunku seksu. Kurwa no nie byłem w stanie się przemóc i po 1,5h najgłupszej rozmowy w moim życiu powiedziałem, że muszę rano wstać i jechać coś załatwić, także pora się zbierać. Podwiozłem ją, dała mi cmoka w usta, ale chyba wyczuła, że jej podprogowo przekazuję, że ma już się zawijać i wyszła z auta. Kurwa tak mi ulżyło, że już po wszystkim... Jak wróciłem do domu to od razu dostałem wiadomości, że dziękuje za dzisiaj, że się super rozmawiało i z chęcią powtórzy :DC: Zastanawiałem się czy dobrze robię olewając ją, ale chyba jednak tak.
 
@Overhood jak dobra dupa to ruchaj, przynajmniej powinna być kumata, żony chyba nie szukasz i głębszych rozkmin egzystencjalnych w czasie ruchania nie będziecie urządzać. Dziwi mnie to, że pojechałeś z nastawieniem na łatwe ruchanie a nagle się przestawiłeś mentalnie na randkę z potencjalną żoną.
 
@Overhood jak dobra dupa to ruchaj, przynajmniej powinna być kumata, żony chyba nie szukasz i głębszych rozkmin egzystencjalnych w czasie ruchania nie będziecie urządzać. Dziwi mnie to, że pojechałeś z nastawieniem na łatwe ruchanie a nagle się przestawiłeś mentalnie na randkę z potencjalną żoną.
Nie chodzi o przestawienie się na randkę z potencjalną żoną, ale słuchając jej gadki jakoś mnie momentalni odrzuciło w chuj od niej. Mówiła w kółko o chlaniu, ćpaniu, o jej znajomych patusach z bojówki jednego z klubów, o tym jak w klubach typów lała po mordzie co chwilę. Sam nie wiem, niby ona nadal zajawiona, ale waham się czy to wykorzystać, bo do seksu idealna.
 
Nie chodzi o przestawienie się na randkę z potencjalną żoną, ale słuchając jej gadki jakoś mnie momentalni odrzuciło w chuj od niej. Mówiła w kółko o chlaniu, ćpaniu, o jej znajomych patusach z bojówki jednego z klubów, o tym jak w klubach typów lała po mordzie co chwilę. Sam nie wiem, niby ona nadal zajawiona, ale waham się czy to wykorzystać, bo do seksu idealna.


Polece klasykiem:

Mej rady wysłuchaj,
Mój przyjacielu,
Żony nie szukaj,
Po prostu ruchaj!

 
To jest tak, że się fajnie patrzy na te wszystkie młode dupy-na stadionie często się przylepiały takie siedemnastki z osiedli. Wygląd mega, ale jak musisz dwa słowa zamienić to kurwa nie wiesz co powiedzieć bo największe znajome patusy więcej we łbie mają. Jakby to chociaż nieme było.
 
To jest tak, że się fajnie patrzy na te wszystkie młode dupy-na stadionie często się przylepiały takie siedemnastki z osiedli. Wygląd mega, ale jak musisz dwa słowa zamienić to kurwa nie wiesz co powiedzieć bo największe znajome patusy więcej we łbie mają. Jakby to chociaż nieme było.
Dokładnie o to mi chodzi! :applause:
 
@Overhood też tak miałem ostatnio, tylko mi pierdoliła smuty o religii i wegetarianizmie.
Myślę, że trudno wprowadzić jakąś atmosferę do ruchania z taką dupą, co zamiast przecinka używa słowa "kurwa" i jest typową kariną. Jest dużo dup z większym ogarnięciem od niej i tak samo atrakcyjnych. Dlatego, jak Cie kręci to wiadomo, że ruchaj, ale jak ciśnienie zejdzie i będziesz musiał z nią potem zamienić parę zdań, to zawsze może pojawić się zażenowanie. Już nie mówię jak zacznie Ci robić jakieś dramy przez telefon wyzywać, czy cokolwiek.
Pozdrawiam ;)
 
To po co jakikolwiek kontakt utrzymywać z kimś takim jak sie nawet nie chce tego wyruchać?
Ty ale ja wspomniałem w pierwszej wypowiedzi, że ja się z nią poznałem jakiś czas temu, zamieniliśmy kilka zdań i zero kontaktu od tamtej pory. Wczoraj napisała do mnie po paru miesiącach odkąd się poznaliśmy, zaproponowała, żeby się spotkać. Także nie można powiedzieć, że utrzymuje z nią kontakt, bo gadaliśmy raptem jeden dzień, a po wczorajszym wyjściu już się nie odzywałem nic do niej.
@Shoocker Właśnie takie typowe zażenowanie odczułem. Nie moje klimaty, w zasadzie całkowite przeciwieństwo, ale nie miałem nic lepszego do roboty więc postanowiłem spróbować. Ciśnienie zeszło mi po chwili rozmowy. Odpuszczam ją. Tak jak napisałeś, "jest dużo dup z większym ogarnięciem od niej i tak samo atrakcyjnych." :D
 
Może to ja jestem ograniczony jakiś, ale jak nie widzę potencjalnego materiału na żonę ani koleżankę tylko łatwe ruchanie to jak nie jebie kutrem to może nawet i po wiejsku zaciągać. Oczywiście liczyłbym się z tym, że tuż po olaniu jej dostawałbym pogróżki, że jej brat czy stary mnie dojedzie jak tylko wyjdzie z pierdla :)
 
Może to ja jestem ograniczony jakiś, ale jak nie widzę potencjalnego materiału na żonę ani koleżankę tylko łatwe ruchanie to jak nie jebie kutrem to może nawet i po wiejsku zaciągać. Oczywiście liczyłbym się z tym, że tuż po olaniu jej dostawałbym pogróżki, że jej brat czy stary mnie dojedzie jak tylko wyjdzie z pierdla :)
Nie warto sobie robić przypału dla chwili zabawy z cipką, a w tym wypadku byłoby tak na 99% :)
 
Back
Top