Pogotowie Sercowe Cohones

Kurwa wczoraj w nocy zgubiłem łańcuszek od dziewczyny, co mam zrobić? bo nie mam zielonego pojęcia ...
 
byłem, szukałem, nie ma , znaleźć już się nie da , dawaj nie pierdol głupot tylko normalnie pisz co mam zrobić w tej sytuacji
 
1) Od kiedy jesteś z dziewczyną?
2) Co to za okazja, że dostałeś łańcuszek?
3) Co to za łańcuszek był ?
4) Kiedy i gdzie łańcuszek był widziany po raz ostatni?
5) Skąd wiesz, że nie ma szans by sie odnalazł?
 
weź mnie nie załamuj tymi durnymi pytaniami :D wiem jedynie że muszę jej o tym powiedzieć, i co jeszcze mam do tego zrobić? bo myślę od wczoraj i nic nie mogę wymyślić , wiem na pewno że będzie zła, ale nie wiem co dalej ;P

co do okazji to tak jakby bez okazji, a ile z nią to 8 miesięcy a nie da się znaleźć bo już tam kurde byłem
 
jak ja człowieku 4 lata już do szkoły nie chodzę ;) żartownisie ;) jebać wasze rady, sam se poradzę, a na przyszłość wiem że nie ma sensu tutaj nic pisać ;) zwłaszcza patrząc na to co się czyta że jedyne co macacie to paczki po chipsach ;P
 
jak ja człowieku 4 lata już do szkoły nie chodzę ;) żartownisie ;) jebać wasze rady, sam se poradzę, a na przyszłość wiem że nie ma sensu tutaj nic pisać ;) zwłaszcza patrząc na to co się czyta że jedyne co macacie to paczki po chipsach ;P
Sprawdzałeś w paczce po chipsach?Może tam wpadł?
 
no dobra wiem że mam problem powiedz mi lepiej co mam zrobić, jakieś sugestie czy coś a nie rzeczy oczywiste ;P

nie jem takich rzeczy
 
Dobra przerwę tę karuzelę beki. Ile Ty masz lat chłopie? I ile Twoja dziewczyna? Jeżeli więcej niż 20 i jest normalna, to po prostu powiedz, że zgubiłeś, jest Ci przykro i ona to zrozumie. Na chuj drążyć temat i wymyślać jakieś historie? Ja jebie.

Nie zgwałciłeś jej matki, tylko zgubiłeś łańcuszek, co zdarza się bardzo często, czego tu się bać?!?!?!?!?!?!
 
Dobra przerwę tę karuzelę beki. Ile Ty masz lat chłopie? I ile Twoja dziewczyna? Jeżeli więcej niż 20 i jest normalna, to po prostu powiedz, że zgubiłeś, jest Ci przykro i ona to zrozumie. Na chuj drążyć temat i wymyślać jakieś historie? Ja jebie.

Nie zgwałciłeś jej matki, tylko zgubiłeś łańcuszek, co zdarza się bardzo często, czego tu się bać?!?!?!?!?!?!
Myślałem, że @Siedem trolluje. To on tak na poważnie? :joe:
 
byłem, szukałem, nie ma , znaleźć już się nie da , dawaj nie pierdol głupot tylko normalnie pisz co mam zrobić w tej sytuacji
Powiedz, że nadal macie siebie a jakiś metal na szyję nie jest Ci potrzebny by ją kochać. A jak to nie pomoże to:
zerwij z nią
Andrzej, na zawsze dobre rady.
 
Miałem pisać żeby powiedział, że zgubił i chuj a jak coś jej się nie podoba to niech wypierdala jak z takich głupot robi problemy to lepiej nien doczekać poważniejszych problemów.
I właśnie dlatego kobiet musisz szukać na tinderze :D
 
no też myślę żeby jej normalnie powiedzieć, ale zaraz będzie gadać że napierdolony byłem czy coś .. no a ona akurat jest normalna ;D

ta nie mam co robić tylko trolować :D
 
Back
Top