Pogotowie Sercowe Cohones

@Siedem
Powiedz jej, że było gorąco, więc spałeś przy otwartym oknie.
I przyśniło Ci się, że dobierała się do Ciebie jakaś dupa (tu wrzuć jakąś znaną i ładną aktorkę czy kogoś tam)
I Ty wtedy zacząłeś krzyczeć (i że jesteś pewien, że to na 100% prawda, bo powiedział Ci to brat/siostra/mama/tata, których obudziłeś swoim wrzaskiem) - "odejdź kobieto, mam dziewczynę którą kocham, jestem zajęty!!!" I wydawało Ci się, że odciągasz ją od siebie i odpychasz, i przez sen złapałeś za łańcuszek, zerwałeś i wyjebałeś przez okno.
2d57891366_nieprawdopodobne_.jpg
 
Chyba nie znam pary, która przed zaręczynami, albo zaraz po, miała wyznaczoną datę ślubu.
Znam parę, która miała wyznaczoną datę ślubu jeszcze przed zaręczynami. Nie tylko datę, ale nawet miejsce i kapelę. Tydzień po tych oświadczynach, które były zaplanowane przez dziewczynę miała ona już wybrany projekt domu który wybudują. On dopiero co poszedł na zawodowego szeregowego do woja, ona przedszkolanka...

Szkoda mi typa bo naprawdę spoko chłopak i do tego z anielską cierpliwością, skoro z nią wytrzymuje.
 
Typiary to jednak popierdolone są, tłumacze dupie, że ja to nie mam tyle czasu żeby poświęcać go jeszcze komuś i jak uda mi się spotkać ze swoimi znajomymi to jest dobrze a ona cieszy ryja myśląc, że taki ze mnie podrywacz na niedostępnego. Po czym pretensje że czemu ją olewam i wiecznie nie mam dla niej czasu haha.
 
i co jeszcze mam do tego zrobić?
Typiary to jednak popierdolone są, tłumacze dupie, że ja to nie mam tyle czasu żeby poświęcać go jeszcze komuś i jak uda mi się spotkać ze swoimi znajomymi to jest dobrze a ona cieszy ryja myśląc, że taki ze mnie podrywacz na niedostępnego. Po czym pretensje że czemu ją olewam i wiecznie nie mam dla niej czasu haha.
Przyjeb z dyńki.
Ja ogarnąłem dupę na gg, spotkałem się dwa razy i jest spoko. Ogólnie to nie jest moim ideałem, ale może coś zaiskrzy. Bo wiadomo, że jak poznasz dupę i Ci się nie podoba a potem dojdzie chemia, to zaczyna się podobać. Jednak w nic nie zamierzam się pakować.
Pozdrawiam.
 
Bo wiadomo, że jak poznasz dupę i Ci się nie podoba a potem dojdzie chemia, to zaczyna się podobać.
W chemię się nie pakuj, tyle zgonów po tych dopalaczach!
Lepiej lekkie ziółko dla humoru przed randką i zobaczysz, jaka się wyda fajna (tylko nie przesadź, bo smoka zobaczysz!)
 
Przyjeb z dyńki.
Ja ogarnąłem dupę na gg, spotkałem się dwa razy i jest spoko. Ogólnie to nie jest moim ideałem, ale może coś zaiskrzy. Bo wiadomo, że jak poznasz dupę i Ci się nie podoba a potem dojdzie chemia, to zaczyna się podobać. Jednak w nic nie zamierzam się pakować.
Pozdrawiam.
gg w 2016 roku? :joer:
 
A to nie była laska od @kiras 'a?
przecież to nie twoje czasy Robi

miała kurwa mać zęby ale miała z przodu jeden zepsuty,z tego co teraz widze ma wszystkie ząbki śliczne i bolca na dodatek
koniec miłości i tej jebanej historii
jeszcze chociaż raz ktoś mnie oznaczy przy tych pierdolonych zębach albo ich braku to przysięgam,że każdy zlot odwiedze i zapierdole :bleed:
 
Back
Top