Pogotowie Sercowe Cohones

Panowie, jesteście kurwa przewrażliwieni... Nie pamiętacie, jak w głębokiej podstawówce sposobem na zainteresowanie sobą dziewczyny było przezywanie jej, podstawienie nogi, czy też chamskie klepnięcie w dupę? Bo chcieliście zagadać, a nie mieliście pojęcia, jak?
Ja tak nie robiłem, ale koledzy tak i to działało. Zagadka wyjaśniona. Dlatego zawsze jak jestem miły to przegrywam. Dziewczyny lubią bezczelnych chujów :D
 
Nie śmiać się, ale ostatnio obejrzałem sobie z parę odcinków "Seksu w wielkim mieście" i polecam to wszystkim młodym romantykom, którzy wierzą w magiczną moc dawania kwiatów jako narzędzie do rozchylania ud.

Moja dostała kwiaty raz - na zaręczyny, czyli po 1,5 roku bycia ze sobą.
Mówiła, że przede mną była z gościem, co przynosił jej różę codziennie, aż po kilku miesiącach miała go dosyć..:crazy:

Więc coś w tym jest.:beer:
 
Moja dostała kwiaty raz - na zaręczyny, czyli po 1,5 roku bycia ze sobą.
Mówiła, że przede mną była z gościem, co przynosił jej różę codziennie, aż po kilku miesiącach miała go dosyć..:crazy:

Więc coś w tym jest.:beer:
Szybko te zaręczyny, nie powiem. Ja przez półtora roku to dobrze nie poznałem swojej dziewczyny nawet.
 
o cie chuj :D, spierdzielaj od takiej baby :D, ale chyba nie tak beznadziejnie jak u mnie :D?? W każdym razie takiej dziewczyny( chyba pierwszy raz w życiu normalnie o niej napisałem :D) nawet najgorszemu wrogowi nie życzę :P

Nie no, ma wiele innych zalet i jest dużo normalniejsza :)
 
Panowie, prawie się znowu wjebałem. Piszę sobie z dziewczyną może 2 mieszki, raz się widzieliśmy. Rozmowa się kleiła buzi na pożegnanie. Między czasie pisze też z innymi, ale nic więcej. Trochę miałem wyrzuty sumienia, bo sobie myślałem, że to może jednak będzie ta na dłużej. No, ale dziś mi napisała, że niedawno chciała dać dupy jakiemuś gitarzyście zespołu, co pewnie codziennie rucha inne. Była już z nim w pokoju hotelowym, ale się upiła bimber i porzygała. Jednak studiowanie kierunku ścisłego nie ma nic wspólnego z myśleniem u kobiet ;)
Kurwa nie odzyskam wiary już nigdy w te szlaufy :)
 
Panowie, prawie się znowu wjebałem. Piszę sobie z dziewczyną może 2 mieszki, raz się widzieliśmy. Rozmowa się kleiła buzi na pożegnanie. Między czasie pisze też z innymi, ale nic więcej. Trochę miałem wyrzuty sumienia, bo sobie myślałem, że to może jednak będzie ta na dłużej. No, ale dziś mi napisała, że niedawno chciała dać dupy jakiemuś gitarzyście zespołu, co pewnie codziennie rucha inne. Była już z nim w pokoju hotelowym, ale się upiła bimber i porzygała. Jednak studiowanie kierunku ścisłego nie ma nic wspólnego z myśleniem u kobiet ;)
Kurwa nie odzyskam wiary już nigdy w te szlaufy :)
Trzeba było zostać gitarzystą :)
 
Panowie, prawie się znowu wjebałem. Piszę sobie z dziewczyną może 2 mieszki, raz się widzieliśmy. Rozmowa się kleiła buzi na pożegnanie. Między czasie pisze też z innymi, ale nic więcej. Trochę miałem wyrzuty sumienia, bo sobie myślałem, że to może jednak będzie ta na dłużej. No, ale dziś mi napisała, że niedawno chciała dać dupy jakiemuś gitarzyście zespołu, co pewnie codziennie rucha inne. Była już z nim w pokoju hotelowym, ale się upiła bimber i porzygała. Jednak studiowanie kierunku ścisłego nie ma nic wspólnego z myśleniem u kobiet ;)
Kurwa nie odzyskam wiary już nigdy w te szlaufy :)
Dała ci wyraźnie do zrozumienia czego oczekuje.
 
Będzie tak jak mówicie. Spróbuje zrobić to co mam zrobić i kopnę w dupę.
Co Wy kurwa macie z tym pisaniem miesiącami i nie ruchaniem?
Czy to forum stuleja.mmacocks.pl?
Ona jest taka chętna tylko dla gitarzystów ukochanego zespołu, ja bardziej się muszę postarać haha :D
 
uAT8Rh2.jpg

@Perfumiarz
 
Back
Top