Pogotowie Sercowe Cohones

Dziś stojąc na przystanku wyhaczyłem piękną brunetkę. Nie zagadałem, nigdy nie robiłem tego na ulicy, ale tak przed snem sobie myślę: czemu kiedyś nie spróbować?

Ale najpierw zejdę na ziemię i zrzucę 5kg :boystop:
 
Każda dupa, którą spotykam jest po przejściach i nieudanych związkach. Jeden zostawia dla studiów, drugi dla innej, inny rucha i zostawia, trzeci jest narcyzem i ma wyjebane, czwarty maca inne dupy i jest alkusem.
Kurwa spoko, też mnie baby robiły w chuja, ale nie muszę wylewać swoich żali i pakować wszystkich do jednego worka :(
 
Każda dupa, którą spotykam jest po przejściach i nieudanych związkach. Jeden zostawia dla studiów, drugi dla innej, inny rucha i zostawia, trzeci jest narcyzem i ma wyjebane, czwarty maca inne dupy i jest alkusem.
Kurwa spoko, też mnie baby robiły w chuja, ale nie muszę wylewać swoich żali i pakować wszystkich do jednego worka :(
Ten drugi, trzeci i czwarty to pewnie jedna i ta sama osoba, a konkretnie @Perfumiarz :D
 
Każda dupa, którą spotykam jest po przejściach i nieudanych związkach. Jeden zostawia dla studiów, drugi dla innej, inny rucha i zostawia, trzeci jest narcyzem i ma wyjebane, czwarty maca inne dupy i jest alkusem.
Kurwa spoko, też mnie baby robiły w chuja, ale nie muszę wylewać swoich żali i pakować wszystkich do jednego worka :(

To ja nie wiem, czy gorsze przejscia w zwiazkach czy zyciowe. Efekt chyba taki sam:boystop:
 
W dużym uproszczeniu - tak.
Pewnie jakaś desperatka. Powiedz jej prosto z mostu, że masz kogoś i jest Ci dobrze, bo jak ją zaliczysz to jeszcze kurwa w jakąś psycho-fankę się zamieni, albo Cie będzie chciała w alimenty wjebać :D
 
Albo jest po prostu zajebiście zazdrosna. Taki pies-suka ogrodnik. I jak widzi Cie z jakaś panną to za wszelką cenę chce pokazać siebie w centrum
 
Dupa Cie stalkuję?
znaczy pałę Ci robi ? : D
temat podsumuję tak:
jak za kota, znaczy pierwsza klasa podstawówki wybrałem się do kibla w celu odcedzenia pyrów, to kolesie z ósmej lali ze śmiechu jak ledwo lać do koryta sięgałem : D mam taki sam stosunek do tego tematu : D
 
znaczy pałę Ci robi ? : D
temat podsumuję tak:
jak za kota, znaczy pierwsza klasa podstawówki wybrałem się do kibla w celu odcedzenia pyrów, to kolesie z ósmej lali ze śmiechu jak ledwo lać do koryta sięgałem : D mam taki sam stosunek do tego tematu : D
Kto ty?
 
Pewnie jakaś desperatka. Powiedz jej prosto z mostu, że masz kogoś i jest Ci dobrze, bo jak ją zaliczysz to jeszcze kurwa w jakąś psycho-fankę się zamieni, albo Cie będzie chciała w alimenty wjebać :D

W sumie to już jest psychofanką i za to ją uwielbiam :D
 
Dziś dostałem wiadomość, że jeśli wszystko się ułoży, to jakoś w grudniu zostanę tatą. Moja gwiazda jest w czwartym tygodniu ciąży.

Niezły rok się szykuje. W czerwcu biorę ślub, a na święta kolejna rewolucja...
 
Dziś dostałem wiadomość, że jeśli wszystko się ułoży, to jakoś w grudniu zostanę tatą. Moja gwiazda jest w czwartym tygodniu ciąży.

Niezły rok się szykuje. W czerwcu biorę ślub, a na święta kolejna rewolucja...

Gratulacje ! :)
 
Dziś dostałem wiadomość, że jeśli wszystko się ułoży, to jakoś w grudniu zostanę tatą. Moja gwiazda jest w czwartym tygodniu ciąży.

Niezły rok się szykuje. W czerwcu biorę ślub, a na święta kolejna rewolucja...
Super czas Cię czeka. Mojej żonie spóźnia się okres, więc liczę, że jakaś wpadeczka będzie :D
 
A ja tymczasem chciałbym stwierdzić, że niektóre kobiety to jest inny gatunek człowieka.

Niby oczywiste, ale na tej stronie jeszcze nikt tego nie przypomniał.
 
A ja tymczasem chciałbym stwierdzić, że niektóre kobiety to jest inny gatunek człowieka.

Niby oczywiste, ale na tej stronie jeszcze nikt tego nie przypomniał.

To jak się za przypominanie wziąłeś to ja też muszę.

Baby to chuje, tyle że z cyckami.
 
To jak się za przypominanie wziąłeś to ja też muszę.

Baby to chuje, tyle że z cyckami.
Rozwiązuje Jasio krzyżówkę, nie zna odpowiedzi i pyta ojca (zapewne Icka)
Jaś: otwór u kobiety?
Icek: poziomo czy pionowo.
J: poziomo.
I: pysk!
 
A ja tymczasem chciałbym stwierdzić, że niektóre kobiety to jest inny gatunek człowieka.

Niby oczywiste, ale na tej stronie jeszcze nikt tego nie przypomniał.
Nie śmiać się, ale ostatnio obejrzałem sobie z parę odcinków "Seksu w wielkim mieście" i polecam to wszystkim młodym romantykom, którzy wierzą w magiczną moc dawania kwiatów jako narzędzie do rozchylania ud. Dupy myślą dokładnie tak samo jak faceci i po prostu chce im się ruchać.
 
Nie śmiać się, ale ostatnio obejrzałem sobie z parę odcinków "Seksu w wielkim mieście" i polecam to wszystkim młodym romantykom, którzy wierzą w magiczną moc dawania kwiatów jako narzędzie do rozchylania ud. Dupy myślą dokładnie tak samo jak faceci i po prostu chce im się ruchać.
Ale chyba nie te które chodzą do kościoła??
 
Back
Top