Pogotowie Sercowe Cohones

Panowie wybaczcie, ale z ciekawości wszedłem i poczytałem i rył mam roześmiany od ucha do ucha. Jaka jest średnia wieku w tym temacie? 16?17?
Czy któryś z wypowiadających się tu szanownych kolegów wali coś innego oprócz konia przed monitorem? Nie poczujcie sie obrazeni, piszcie dalej:)
 
Panowie wybaczcie, ale z ciekawości wszedłem i poczytałem i rył mam roześmiany od ucha do ucha. Jaka jest średnia wieku w tym temacie? 16?17?
Czy któryś z wypowiadających się tu szanownych kolegów wali coś innego oprócz konia przed monitorem? Nie poczujcie sie obrazeni, piszcie dalej:)
Koledzy sobie właśnie piszą o tym o czym chcą w osobnym temacie, Ty wchodzisz, piszesz coś nieprzyjemnego i prosisz żeby się nie obrazali. Dziwny sposób na początek w społeczności.
 
Może masz rację wybaczcie raz jeszcze, ale ciężko mi się było powstrzymać:) Bez urazy
 
Panowie wybaczcie, ale z ciekawości wszedłem i poczytałem i rył mam roześmiany od ucha do ucha. Jaka jest średnia wieku w tym temacie? 16?17?
Czy któryś z wypowiadających się tu szanownych kolegów wali coś innego oprócz konia przed monitorem? Nie poczujcie sie obrazeni, piszcie dalej:)
Rocznik 92, zdarza mi się walić konia przed monitorem, pewnie Tobie nie. Mówisz, że temat śmieszny, a sam piszesz jak gimbostrzał ;)
 
Shoocker śmieszny w sensie zabawny:)
dssport to ciekawostka. O migrujących muzułmanach słyszałem, o plemnikach niekoniecznie;)
 
92 mówisz... Mam 10 wiosen więcej, może dlatego niektóre rzeczy pojmuję "inaczej". Wybaczcie OT.
 
U mnie nadal trwa lekka patola. Najpierw pocisnąłem koleżankę z innego miasta, nieco zbyt mocno i musiałem zrobić dwa kroki wstecz, a teraz jeszcze jej bystry gaszek jarnął się, że chyba coś jest nie tak. No i dupka nie ogarnia co dalej.

Typ w sumie też dobry, najpierw walił w chuja z inną, później olewał ją przez x czasu, a teraz mówi że to jej wina. Nie mówię, że jest inaczej, ale nie ogarniam gości, którzy sami sobie kręcą bat a później zdziwieni.

Reasumując, w relacjach damsko-męskich wychodzących poza kilka nocy, bukmacherzy wciąż wygrywają.
 
Panowie wybaczcie, ale z ciekawości wszedłem i poczytałem i rył mam roześmiany od ucha do ucha. Jaka jest średnia wieku w tym temacie? 16?17?
Czy któryś z wypowiadających się tu szanownych kolegów wali coś innego oprócz konia przed monitorem? Nie poczujcie sie obrazeni, piszcie dalej:)
Kim ty w ogóle kurwa jesteś, pajacu?

Wchodzisz w ten temat i zaczynasz od wrzuty na dobrych chłopaków z problemami. Ssij pałę psom Różala.
 
uuu zrobiło się grożnie. Jak byś poświęcił chwilę i przeczytał to co napisałem jeszcze ze 2, może 3 razy to byś zrozumiał. Przewiń
 
Panowie wybaczcie, ale z ciekawości wszedłem i poczytałem i rył mam roześmiany od ucha do ucha. Jaka jest średnia wieku w tym temacie? 16?17?
Czy któryś z wypowiadających się tu szanownych kolegów wali coś innego oprócz konia przed monitorem? Nie poczujcie sie obrazeni, piszcie dalej:)


Wszyscy tutaj ruchają, tylko taki jeden @Perfumiarz ma z tym problem. Możesz go @s3pp wprowadzić w temat?
 
No to banuj chłopie...
@Anonymous jest bardzo zajęty więc łap bana ode mnie.
latest
 
U mnie zaczynają się klimaty @Seven25 ...
o cie chuj :D, spierdzielaj od takiej baby :D, ale chyba nie tak beznadziejnie jak u mnie :D?? W każdym razie takiej dziewczyny( chyba pierwszy raz w życiu normalnie o niej napisałem :D) nawet najgorszemu wrogowi nie życzę :P
 
Jaka jest średnia wieku w tym temacie? 16?17?
Czy któryś z wypowiadających się tu szanownych kolegów wali coś innego oprócz konia przed monitorem? Nie poczujcie sie obrazeni, piszcie dalej:)
92 mówisz... Mam 10 wiosen więcej, może dlatego niektóre rzeczy pojmuję "inaczej". Wybaczcie OT.
"Stary a głupi", znam takich bez liku :) A najlepsze, że uważają się za lepszych z racji samego wieku, jakby czas był receptą na niedojebanie mózgowe.
Tylko nie poczuj się przypadkiem obrażony, pieprz trzy po trzy dalej :)
 
Widzę, że nawet walicie sobie nawzajem... Kółko wzajemnej adoracji? Najpierw buzi czy od razu w rył?
Padam... "panowie"

Nie wiem jak ograniczinym trzeba być żeby ze zdania złożonego wyczytać tyle treści ile wyczytaliście. Do tego jeden nakręca drugiego... Off
 
Widzę, że nawet walicie sobie nawzajem... Kółko wzajemnej adoracji? Najpierw buzi czy od razu w rył?
Padam... "panowie"

Nie wiem jak ograniczinym trzeba być żeby ze zdania złożonego wyczytać tyle treści ile wyczytaliście. Do tego jeden nakręca drugiego... Off
Przeczytaj się jeszcze raz.
 
Widzę, że nawet walicie sobie nawzajem... Kółko wzajemnej adoracji? Najpierw buzi czy od razu w rył?
Padam... "panowie"

Nie wiem jak ograniczinym trzeba być żeby ze zdania złożonego wyczytać tyle treści ile wyczytaliście. Do tego jeden nakręca drugiego... Off
Jeśli szukasz kolegę, który zaspokoi Twoje pragnienia erotyczne, to musisz zmienić forum. Tutaj wszyscy jesteśmy heteroseksualni.
 
Widzę, że nawet walicie sobie nawzajem... Kółko wzajemnej adoracji? Najpierw buzi czy od razu w rył?
Padam... "panowie"

Nie wiem jak ograniczinym trzeba być żeby ze zdania złożonego wyczytać tyle treści ile wyczytaliście. Do tego jeden nakręca drugiego... Off
Oj biedaczku, jednak poczułeś się obrażony, tak mi przykro. Obyś tylko nie wyczytał ironii w tym krótkim zdaniu :(
 
Panowie, jesteście kurwa przewrażliwieni... Nie pamiętacie, jak w głębokiej podstawówce sposobem na zainteresowanie sobą dziewczyny było przezywanie jej, podstawienie nogi, czy też chamskie klepnięcie w dupę? Bo chcieliście zagadać, a nie mieliście pojęcia, jak?
z @s3pp jest tak samo - chciałby coś napisać, bo ma problemy sercowe, a nie wie jak, więc zaczął z deka irracjonalnie
Nie banujcie go, nie wyzywajcie, niech się chłopak wygada, od tego jest ten dział ;)
 
Back
Top